Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poiana lui Ioc Khan CPI

Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing
 BCR sau Raiffeisen

Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?
 Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 

cu 7500 euro ce golf 4 imi pot lua

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
cydul79

cydul79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 08.10.2007
ma intereseaza un golf 4 cu euro 4 de cumparat din germania.
dispun de 7500-8000 de euro pentru masina.
as dori sa stiu cam la ce ma incadrez:an/kilometri/dotari/etc. plus daca puteti sa-mi spuneti daca e vreo diferenta intre modelul normal si variant.
mersi mult.

#2
STELEA

STELEA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 07.12.2005
In primul mrand te referi la 7500-8000 cu tot cu taxa de prima inmatriculare sau fara. In banii astia vei gasi ceva dar la kilometrii multi, depinde ce vrei motorina ori benzina  , insa EURO 4 in nici un caz. incearca pe www.mobile.de .... insa inainte citeste cu atentie maxima topicul deschis aici pentru Tzepele care se gasesc pe acel site

#3
cydul79

cydul79

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 08.10.2007
8000 doar ptr masina,aia de taxa ii am separat.

#4
relu17

relu17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 597
  • Înscris: 21.12.2003
Gasesti pe benzina Euro 4  , iar taxa daca astepti pana la anul nu este mai mare de 2-300Euro..
Diesel gasesti cu km multi sau o aripa, bara atinsa, dar Euro 3, iar taxa va fi la anul cam 1000Euro.
Poti gasi daca ai noroc unul bun Tdi la 8000E in Germania
2 exemple GolfIV TDI

VW GOLF IV 4 usi

Edited by relu17, 10 October 2007 - 20:38.


#5
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,065
  • Înscris: 03.12.2005
La acesti bani strict pt masina si adusul ei iti iei un exemplar pe benzina impecabil, sau un dieselas mai obosit. Tot la acesti bani eu m-as uita la o Vectra B, din nou, nu neaparat diesel.

In fond, pana in 15k km pe an nu vei ajunge in rentabilitate cu masina mai devreme de vreo 3 ani, cand probabil deja o vei marita mai departe.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate