Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice
 Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea
 Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?
 La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis
 

san andreas speed mood

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
18 răspunsuri în acest subiect

#1
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 711
  • Înscris: 26.08.2007
vreau si eu un patch pentru kilometraj pentru gta san andreas. am gasit mai multe dar nu merge niciunul, please! ajutati-ma!

#2
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.229
  • Înscris: 13.07.2007

View Postmafiott92, on Sep 1 2007, 17:08, said:

vreau si eu un patch pentru kilometraj pentru gta san andreas. am gasit mai multe dar nu merge niciunul, please! ajutati-ma!


Il gasesti AICI

#3
Zym3r

Zym3r

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 322
  • Înscris: 12.05.2007
Cauta pe http://gtainside.de. Am eu unul de acolo, care merge

#4
The Kid

The Kid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.229
  • Înscris: 13.07.2007

View PostZym3r, on Sep 1 2007, 17:11, said:

Cauta pe http://gtainside.de. Am eu unul de acolo, care merge

Si cel de pe gtainside e acelasi. Eu am dat linkul direct catre mod.

#5
Zym3r

Zym3r

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 322
  • Înscris: 12.05.2007
Stiu, dar am postat in acelasi timp...

#6
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 711
  • Înscris: 26.08.2007

View PostThe Kid, on Sep 1 2007, 17:10, said:

Il gasesti AICI
l-am pus in folderul in care am jocul. am facut setarile si cand dau pe LOAD MOD imi da o eroare:  Unable to execute. de ce?

#7
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 711
  • Înscris: 26.08.2007

View Postmafiott92, on Sep 2 2007, 16:09, said:

l-am pus in folderul in care am jocul. am facut setarile si cand dau pe LOAD MOD imi da o eroare:  Unable to execute. de ce?
nu stie nimeni?  :huh:

#8
amadino

amadino

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Mesaje: 105
  • Înscris: 31.07.2007

View Postmafiott92, on Sep 11 2007, 14:31, said:

nu stie nimeni?  :huh:

la mine imi merge fara nici o eroare

#9
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 711
  • Înscris: 26.08.2007

View Postamadino, on Sep 12 2007, 18:22, said:

la mine imi merge fara nici o eroare
la mn nu merge. :(( nu stie nimeni de ce imi da acea eroare? o fi din cauza la "sp 3"? care bineinteles ca nu exista dar asa se gaseste pe net. am auzit k e cam prost sp3 la xp.

#10
v3lsatis

v3lsatis

    【HD】

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.173
  • Înscris: 19.12.2004
nici mie nu imi merge,pur si simplu nu apare vitezometru.

#11
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 711
  • Înscris: 26.08.2007

View Postv3lsatis, on Sep 12 2007, 21:22, said:

nici mie nu imi merge,pur si simplu nu apare vitezometru.
off. ce sa facem? vreau si eu vitezometru.

#12
blackeagle

blackeagle

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 17
  • Înscris: 14.09.2007
nu e vitezometru dar va arata cum sa instalati masini.E un tutorial.Nu stiam unde sa il pun in alta parte si sper ca nu am gresit :)
        Ca exemplu pentru acest tutorial voi folosi masina Infernus. Fisierele ei sunt in gta3.img se numesc infernus.dff (modelul masinii) si infernus.txd (fisierul care contine toate texturile masinii).
        Cum se instaleaza o masina cu Spark!

1. Deschideti programul Spark.exe si dati CTRL+O (File/Open) si cautati fisierul gta3.img si deschideti-l.

2. Dati CTRL+F si scrieti numele fisierului(in cazul nostru infernus.dff) si stergeti acest fisier.

3. Dati Actions/Import sau CTRL+I si cautati noul fisier. Este foarte important ca inainte sa adaugati fisierul in img sa va sigurati ca acesta are numele identic cu cel al fisierului original(in cazul nostru infernus.dff).

4. repetati pasul 2 si 3 dar de data aceasta pentru fisierul infernus.txd.

5. Dati File/Save sau CTRL+S. Acest pas este foarte important pentru ca altfel fisierul gta3.img nu va fii salvat cu modificarile facute. Dar Spark! are un beneficiu, in caz ca uitati sa salvati, jocul nu se va bloca spre deosebire de cazul in care folositi ImgTool.

sper ca va ajuta cu ceva.mi-am bagat si eu masini si mi-a mers :coolspeak:

Editat de blackeagle, 16 septembrie 2007 - 23:29.


#13
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 711
  • Înscris: 26.08.2007

View Postblackeagle, on Sep 17 2007, 00:28, said:

nu e vitezometru dar va arata cum sa instalati masini.E un tutorial.Nu stiam unde sa il pun in alta parte si sper ca nu am gresit :)
        Ca exemplu pentru acest tutorial voi folosi masina Infernus. Fisierele ei sunt in gta3.img se numesc infernus.dff (modelul masinii) si infernus.txd (fisierul care contine toate texturile masinii).
        Cum se instaleaza o masina cu Spark!

1. Deschideti programul Spark.exe si dati CTRL+O (File/Open) si cautati fisierul gta3.img si deschideti-l.

2. Dati CTRL+F si scrieti numele fisierului(in cazul nostru infernus.dff) si stergeti acest fisier.

3. Dati Actions/Import sau CTRL+I si cautati noul fisier. Este foarte important ca inainte sa adaugati fisierul in img sa va sigurati ca acesta are numele identic cu cel al fisierului original(in cazul nostru infernus.dff).

4. repetati pasul 2 si 3 dar de data aceasta pentru fisierul infernus.txd.

5. Dati File/Save sau CTRL+S. Acest pas este foarte important pentru ca altfel fisierul gta3.img nu va fii salvat cu modificarile facute. Dar Spark! are un beneficiu, in caz ca uitati sa salvati, jocul nu se va bloca spre deosebire de cazul in care folositi ImgTool.

sper ca va ajuta cu ceva.mi-am bagat si eu masini si mi-a mers :coolspeak:
dar eu nu asta am vrut pt ca am schimbat masini, deci asta stiu dar problema este ca nu merge vitezometrul.

#14
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 711
  • Înscris: 26.08.2007
de ce nu vrea nimeni sa ma ajute? voi va distrati cu patchul si mie nu imi merge. chiar nu va intereseaza? va rog eu sa ma ajutati! imi da eroarea din poza adaugata! ce sa fac? am reinstalat jocul si face lafel. :(( pls help me!

Fișiere atașate



#15
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postmafiott92, on Sep 22 2007, 14:23, said:

de ce nu vrea nimeni sa ma ajute? voi va distrati cu patchul si mie nu imi merge. chiar nu va intereseaza? va rog eu sa ma ajutati! imi da eroarea din poza adaugata! ce sa fac? am reinstalat jocul si face lafel. :(( pls help me!
azi mi-am luat si io add-onul..
il instalez acas si am sa vad daca merge.,.
da din ce vad de pe net , in genere NU MERGE !!!
MAI vedem maine ce si cum...

#16
solitudes

solitudes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.573
  • Înscris: 07.03.2007

View Postsolitudes, on Sep 25 2007, 16:08, said:

azi mi-am luat si io add-onul..
il instalez acas si am sa vad daca merge.,.
da din ce vad de pe net , in genere NU MERGE !!!
MAI vedem maine ce si cum...
.....................
asa....
l-am instalat , a mers din prima( prost sa fii noroc sa ai ... :rolleyes: ) dar..
DAR!
Configurat in km si mergand cu bullet sau super gt pe autostrada mai mult de 180 kmh nu a vrut sa arate
utilizand hydra ( deah neamule , avion de lupta)  :wallbash: tot 180kmh ... asa ca  :surprise: :rant: :rantcurse: :raygun:   draci si air draci pentru ca a pierdut o parte din partea fun.. dar macar merge...

#17
ElC00lMaGniFiKo

ElC00lMaGniFiKo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 47
  • Înscris: 21.11.2007

View Postblackeagle, on Sep 16 2007, 23:28, said:

nu e vitezometru dar va arata cum sa instalati masini.E un tutorial.Nu stiam unde sa il pun in alta parte si sper ca nu am gresit :)
        Ca exemplu pentru acest tutorial voi folosi masina Infernus. Fisierele ei sunt in gta3.img se numesc infernus.dff (modelul masinii) si infernus.txd (fisierul care contine toate texturile masinii).
        Cum se instaleaza o masina cu Spark!

1. Deschideti programul Spark.exe si dati CTRL+O (File/Open) si cautati fisierul gta3.img si deschideti-l.

2. Dati CTRL+F si scrieti numele fisierului(in cazul nostru infernus.dff) si stergeti acest fisier.

3. Dati Actions/Import sau CTRL+I si cautati noul fisier. Este foarte important ca inainte sa adaugati fisierul in img sa va sigurati ca acesta are numele identic cu cel al fisierului original(in cazul nostru infernus.dff).

4. repetati pasul 2 si 3 dar de data aceasta pentru fisierul infernus.txd.

5. Dati File/Save sau CTRL+S. Acest pas este foarte important pentru ca altfel fisierul gta3.img nu va fii salvat cu modificarile facute. Dar Spark! are un beneficiu, in caz ca uitati sa salvati, jocul nu se va bloca spre deosebire de cazul in care folositi ImgTool.

sper ca va ajuta cu ceva.mi-am bagat si eu masini si mi-a mers :coolspeak:
ce program e ala spark.exe ???

#18
xian19

xian19

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 206
  • Înscris: 09.02.2007
Stie cineva cum sa fac sa mearga GTA United (default.ide)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate