Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 

De unde pot inchiria (cumpara) carje?

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
mammut

mammut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 02.10.2003
Salut, ieri am reusit sa-mi rup un picior, si acum am o atela gipsata. Ideea e ca am nevoie de o carja ca sa nu mai topai intr-un picior. Are cineva idee de unde se poate inchiria asa ceva, in cel mai rau caz cumpara. Merci mult.

PS. aveti grija de  picioarele voastre, doare al dracului de rau  :rolleyes:

#2
mammut

mammut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 02.10.2003
Chiar nu stie nimeni?

#3
b_ionut

b_ionut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 233
  • Înscris: 10.09.2002
stiu un magazin cu asa ceva pe undeva in spate la inter, pa langa ambasada americii (asta daca esti in Bucuresti ) pe vasile lascar cred ca se cheama strada aia .

#4
nirolf

nirolf

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 29.10.2002
Intreaba la spital, ei ar trebui sa stie (eventual poti sa incerci un telefon poate rezolvi asa)

#5
mammut

mammut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 02.10.2003
Merci, maine ajung din nou la spital, sa mai imi faca ceva, si o sa intreb acolo.

#6
cniky

cniky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 24.05.2003
In ocident (vb-esc doar de Germania in cunostinta de cauza),le primesti gratis de la spital ;)

#7
mammut

mammut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 02.10.2003
dea, eu a trebuit sa astept pentru o radiografie jumatate de ora, si crede-ma ca nu era aglomeratie, de fapt la ora care am fost eu acolo, eram singurul pacient din Camera de Garda, asa ca nu trebuie sa ma gandesc la ceva free in partea lor.
Romania I Love You!

#8
LoveDemon

LoveDemon

    Internet Lodger

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,418
  • Înscris: 22.09.2003
Imi pare rau, Mammut. Macar asta o sa-ti faca despartirea de patrie mai usoara... Promit sa ma interesez, cunosc pe cineva la o fundatie. Insanatosire grabnica!!!

#9
mammut

mammut

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 02.10.2003
LoveDemon - merci de urari. Astazi am batut un nou record, am asteptat 4 ore ca sa se uite un doctor la piciorul meu. Partea buna e ca am concediu medical o luna de zile. Cred ca dupa trei zile ma urc pe pereti.

#10
Jacques

Jacques

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 08.08.2005

 mammut, on May 30 2004, 10:14, said:

Salut, ieri am reusit sa-mi rup un picior, si acum am o atela gipsata. Ideea e ca am nevoie de o carja ca sa nu mai topai intr-un picior. Are cineva idee de unde se poate inchiria asa ceva, in cel mai rau caz cumpara. Merci mult.
PS. aveti grija de  picioarele voastre, doare al dracului de rau  :rolleyes:

Am si eu aceeasi problema. Stie cineva de unde se poate inchiria si/sau cumpara?

#11
aannaaiidd

aannaaiidd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.01.2009

 mammut, on May 30 2004, 09:14, said:

Salut, ieri am reusit sa-mi rup un picior, si acum am o atela gipsata. Ideea e ca am nevoie de o carja ca sa nu mai topai intr-un picior. Are cineva idee de unde se poate inchiria asa ceva, in cel mai rau caz cumpara. Merci mult.

PS. aveti grija de  picioarele voastre, doare al dracului de rau  :rolleyes:

http://www.adevarul....-cu-rotile.html
check aici, cica undeva pe la primaria sector 3

#12
99ton

99ton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 19.11.2007
De cumparat:la magazinele de tehnico-medicale,de ex.Centrofarm din str.Lipscani.edit.:si la Romhandicap,undeva pe sos.Viilor,aproape de Belu,vezi si pe www.romhandicap.roAOLEU,si eu am luat plasa.Sper ca @mammut s-a facut bine.

Edited by 99ton, 06 January 2009 - 18:27.


#13
corneliu_89

corneliu_89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 201
  • Înscris: 09.11.2005
mai demult am vazut carje de vanzare la farmacie, ce-i drept, nu sunt la toate
ceva in genul acesta: http://www.romhandic...rod/carje-1.gif
daca vreti, maine trec pe acolo sa va dau mai multe detalii, farmacia respectiva este in drumul meu spre metrou (crangasi)

LE: ah... de-abia acu am vazut ca topicul e din 2004

Edited by corneliu_89, 06 January 2009 - 18:23.


#14
pascanis

pascanis

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 12.01.2007
Uite pe situl acesta ( au foarte multe bastoane si carje - ai de unde alege ) - www.bastoane.ro

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate