Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Pieton nervos vs. sofer nepotul lui becali

- - - - -
  • Please log in to reply
282 replies to this topic

#1
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
nu m-au enervat personal...chiar m-au distrat. Cam prostanac asta a lu becali :boxing: . Oricum nu stiu de ce s-a dat jos daca nu s-a simtit in forma.

http://www.protv.ro/...ile=22559#22559

Nu sunt de acord cu violenta in trafic ....dar se intampla. Mi s-a intamplat de vreo 2-3 ori insa ultima data a trebuit sa raman in masina ca daca ma dadeam jos imi rupeau oamenii `capatana`  .......erau vro 3-4 :w00t: .
Insa in toate incidentele din trafic...m-am bagat sa-i despart...aici nimeni :huh: . Cunosc asta pe propia piele ca ma incing cu astia care blocheaza parcarea mai mereu.....si am doar  galerie de la balcoane :photo:  :ciocan:

#2
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Banuiesc ca era sa-l calce asa un pic pe ala pe trecere. Si tot asa un pic ala i-a tras-o. Numai ca a fost un pic mai mult! :lol:

Ma intreb care sunt sansele ca nepotu sa-i fi acordat prioritate si asta din senin sa fi lasat jos diplomatol si sa il ia la pumni. Cred ca la inceput au facut un schimb verbal de carne, nepotul fiind bazat cu a lui unchiu. Probabil ca aluia nu i-a placut carnea de oaie! :lol:

#3
MAK

MAK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 26.02.2005
:lol:  :lol:  :lol:
Behheeeehee, misca beeheeee, nu vezi beeheehehee cine sint ?
Frumos, i-a iesit pe ochi nesimtirea.
La mai multi pietoni ca asta.  :inlove:

#4
axel_1

axel_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 16.12.2005
:roflmaofast: :roflmaofast: :roflmaofast:  
super tare ... jmecherasii astia trebuie sa si-o mai ia pe coaja cateodata ; felicitari domunlui cu geanta diplomat   :coolspeak:

Edited by axel_1, 19 June 2007 - 21:41.


#5
internet225

internet225

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 465
  • Înscris: 08.06.2005

View PostMAK, on Jun 19 2007, 22:30, said:

:lol:  :lol:  :lol:
Behheeeehee, misca beeheeee, nu vezi beeheehehee cine sint ?
Frumos, i-a iesit pe ochi nesimtirea.
La mai multi pietoni ca asta.  :inlove:

:lol: la mai multi pietoni ca asta?glumesti?or fi multi soferi nesimtiti/violenti da' asta  ,ca pieton, depaseste orice limita ...i-auzi frate,masinile nu incetineau sa treaca el,smecheru' lu peste cu diplomat...
asta e din categoria pietonilor pentru care nu mi-ar parea rau daca i-ar lovi o masina...

Edited by internet225, 19 June 2007 - 21:56.


#6
axel_1

axel_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 16.12.2005

View Postinternet225, on Jun 19 2007, 22:48, said:

:lol: la mai multi pietoni ca asta?glumesti?or fi multi soferi nesimtiti/violenti da' animala asta de "pieton"  depaseste orice limita ...asta ar merita calcat cu masina fara remuscari...

iti dai seama ca ala nu l-a batut degeaba  :D

daca statea cuminte in masina si  ii spunea doar cateva vorbe de dulce dupa care isi continua linistit drumul " domnul cu geanta diplomat " nu avea ce sa-i faca  ;)
observati tonul deosebit de patetic pe care prostituatele  media de la  PROtv il folosesc cand se refera la patania baietasului bazat    ...parca ar fi Andrea Marin :lol:

#7
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
Ma intreb oare ce-o fi fost la gura puiului de becali si daca nu cumva a dat el primul :naughty: ....dat fiind faptul ca era sofer si in secunda urmatoare pieton. :photo:

#8
bani002

bani002

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 780
  • Înscris: 03.11.2006
:lol:   :roflmaofast:  Probabil nepotul oierului l-a mai si injurat p-ala dupa ce era sa dea peste el. Nu sunt de acord cu violenta, dar in cazul de fata...


internet225, nu stiu daca esti din Bucuresti si daca ai vazut despre ce trecere de pietoni este vorba.
Pe blvd Unirii e mereu aglomerat, iar la ora aia la care s-a petrecut incidentul (era parca dimineata) nu te lasa nimeni sa treci strada, chiar daca esti pe trecere. Pune-te in locul "bancherului" si intreaba-te ce s-ar fi intamplat daca ai fi vrut sa treci de ceva timp, te lasa cineva de pe banda 1, incepi traversarea si ala de pe banda 3 e gata sa dea peste tine(si bag mana-n foc ca tot nepotu' oierului a inceput primul cu carnea). Ia zi, cum te-ai fi simtit?

Edited by bani002, 19 June 2007 - 22:41.


#9
axel_1

axel_1

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 16.12.2005

View Postinternet225, on Jun 19 2007, 23:28, said:

Nu stau eu prost cu nervii..prost cu nervii(si cu capu' ) statea pietonul din cazul asta..

cred ca tu nu prea ai avut treaba  cu baietasi dinastia ... iti  dai seama ca pt a se intampla ce s-a intamplat becali jr trebuia sa se dea jos din masina ; iar daca s-a dat jos din masina cu siguranta nu a facut-o pt a vorbi civilizat , cu siguranta a vrut sa-l intimideze si cel putin s-a facut ca-l loveste ... asa ca pietonul nostru a reactionat   :naughty:

e idolul meu  :worthy:

#10
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006

View PostMAK, on Jun 19 2007, 23:38, said:

-E rosuuuu mamaiee
sau
-E rosuuu baaaa
si atit.

io la aia care comenteaza le zic asa : :D  :lol: ...............................si oamenii baga mai rau asa :argue:

#11
eb2e2

eb2e2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 16.05.2003

View Postinternet225, on Jun 19 2007, 22:48, said:

:lol: la mai multi pietoni ca asta?glumesti?or fi multi soferi nesimtiti/violenti da' asta  ,ca pieton, depaseste orice limita ...i-auzi frate,masinile nu incetineau sa treaca el,smecheru' lu peste cu diplomat...

....pai pietonul era pe trecerea de pietoni .......masinile sunt obligate sa ii acorde prioritate....( chiar si soferii incepatori  :) )

#12
bani002

bani002

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 780
  • Înscris: 03.11.2006

View Postinternet225, on Jun 19 2007, 23:48, said:

Si da,un pumn  nu credeti ca era suficient?

Ce te face sa crezi ca n-a dat primul cu pumnu' nepotu' latifundiarului?

#13
internet225

internet225

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 465
  • Înscris: 08.06.2005
posibil...oricum,si ala fraier big time la cum o incasa fara sa riposteze...vai de neamul lui Becali :lol: :lol: :lol:

Edited by internet225, 19 June 2007 - 22:56.


#14
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Eu tot astept sa vina cineva si sa-i ia apararea. Ce conducea nepotul? Parca un Audi?

#15
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Ce tricou de club avea ciobanu' junior...   :wacko:

#16
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
unu dintre aia care filmeaza sau din grupu din spate zice `hai c`ai cautat-o ma `. Probabil multi ar fi vrut sa-i dea omoru micutului becali dar numai unu a avut tupeu  sa-i rupa mufarina. :D

Edited by cosmin_miu, 20 June 2007 - 01:45.


#17
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,064
  • Înscris: 03.12.2005
ce ma unge pe suflet cum guita smecherasu asta. violenta nu e cea mai buna solutie, dar uneori al dracului de bine prinde.

nu vi s-a intamplat vreodata sa opriti pt treceri de pietoni si sa zboare vreo batjocura de om pe langa voi mai mai sa-i omoare pe-aia? eu vad treaba asta de mai multe ori pe saptamana.

#18
El_Cid

El_Cid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 29.03.2004
cat am putut sa rad :)
e clar ca ciobanu' s-a dat jos sa faca pe duru'. Si zice un tataie la inceput: hai ca ai cautat-o mah.
deci e clar ca ciobanu' si vinovat si cu gura mare l-a INERVAT pe diplomat :D

Cea mai funny faza e la sfarsit fuge ciobanu' disperat: "MI-AI rupt capul! Nu mai POOOOT!" :lol:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate