Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 

usturimi - penis

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#37
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006
Nu pot sa cred  :death:

Ramane sa spuneti ca dupa ce "alea alea" adormiti bustean fara sa treceti pe la toaleta.

Poi la faze de astea ca ii ustura pe barbati scapa ieftin, ar trebui ca in banc, sa se usuce si sa cada de la sine.

O singura picatura sa fie, cum poti sa stai imbracat cand stii ca cel mai pretios organ sta intr-o lenjerie care aduna in medie cam 5-7 picaturi pe zi, in functie de cate ori mergi la baie.

#38
alina_alinutza

alina_alinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2007
Fiecare are cate o mica obsesie , iar daca a lui este sa-si pastreze membrul curat si uscat ...... ata ete ....
  Oricum mie totusi nu mi se pare ceva atat de grav..............poate pt ca sunt de sex feminin ...
  Sper ca macar am ajutat pe cineva scriind la 12 noaptea despre "gogu" iubitului meu ... ;)  ;)

Edited by alina_alinutza, 22 June 2008 - 23:03.


#39
aaalexandraaa

aaalexandraaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 14.04.2008

 spare-me, on Jun 22 2008, 23:58, said:

nasol.
eu fac asta din frageda pruncie, cu hartie igienica, servetele, servetele umede si niciodata nu mi-am pus problema sa NU.
desigur, daca sunt in oras si nu am, nu e o tragedie, dar de cate ori pot, o fac.

Servetelele umede deja sunt alta treaba, dar pentru un barbat mi se par firesti apa si sapunul (mai putin in locurile publice evident). Hartia igienica nu zgarie?

#40
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 aaalexandraaa, on Jun 23 2008, 00:10, said:

Servetelele umede deja sunt alta treaba, dar pentru un barbat mi se par firesti apa si sapunul (mai putin in locurile publice evident). Hartia igienica nu zgarie?

si vrei sa-mi bag cucu-n chiuveta dupa fiecare urinare ? :w00t: ?! sau sa ma las la fundul gol si sa intru de tot sub dus ?!

nu, nu zgarie, decat daca o cumperi din zimbabwe...

#41
aaalexandraaa

aaalexandraaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 14.04.2008

 spare-me, on Jun 23 2008, 00:11, said:

si vrei sa-mi bag cucu-n chiuveta dupa fiecare urinare ? :w00t: ?! sau sa ma las la fundul gol si sa intru de tot sub dus ?!

nu, nu zgarie, decat daca o cumperi din zimbabwe...

:lol: e o imagine comica dar nu mi se pare ceva exagerat. Asta pe langa faptul ca ceea ce faci tu, personal, nu ma priveste :P

#42
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 aaalexandraaa, on Jun 23 2008, 00:14, said:

:lol: e o imagine comica dar nu mi se pare ceva exagerat. Asta pe langa faptul ca ceea ce faci tu, personal, nu ma priveste :P

aha...deci n-ai auzit in viata ta ca un barbat sa-si stearga penisul dupa ce urineaza...dar nu ti se pare exagerat sa faca un dus dupa fiecare urinare...aha...ok.

pe langa faptul ca aici nu vorbim despre ce fac eu personal ci despre faptul ca deviezi tu de la subiect si ca anumite aspecte igienice iti sunt total necuoscute.
mai citeste o data despre ce e vorba in topicul asta

#43
karman2

karman2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 12.06.2008

 RRfire, on Jun 19 2007, 12:46, said:

cand vreau sa ma masturbez, ma doare cand trag pielea :|
deci la capat, pielea care acopera capul ma ustura.
am observat si niste mici crapaturi pe piele.
ce se intampla ???:|
ce ma fac
inainte de a te masturba, spala-te pe maini!
foloseste prezervativ!
foloseste un lubrifiant intim!
la dracu',nimic nu va mai invata la scoala aia...

#44
rabbit85

rabbit85

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10
  • Înscris: 25.04.2007
Chiar nu stie nimeni referitor la problema care am postato :death:

Edited by adadoi, 30 June 2008 - 11:06.


#45
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

 spare-me, on Jun 23 2008, 08:01, said:

aha...deci n-ai auzit in viata ta ca un barbat sa-si stearga penisul dupa ce urineaza...


   Io nu am mai auzit pana la tine . Si cum sunt si eu barbat , consider ca e o procedura absolut inutila , afara de cazu in care o faci contra vantului . Canalul urinar , urca si coboara si oricat ai sterge-o de bine tot mai ramane acolo o ultima picatura.

#46
aaalexandraaa

aaalexandraaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 14.04.2008

 spare-me, on Jun 23 2008, 08:01, said:

anumite aspecte igienice iti sunt total necuoscute.

Mi se pare si normal ca anumite aspecte igienice masculine sa imi fie putin in ceata. La fel cum probabil ca nici el nu stie tot ce fac eu in intimitatea mea.

#47
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,967
  • Înscris: 03.12.2005

 cspot, on Jun 23 2008, 13:10, said:

Canalul urinar , urca si coboara si oricat ai sterge-o de bine tot mai ramane acolo o ultima picatura.

Forta centrifuga vine in ajutorul tau. Ia sa incerci s-o prinzi de la baza si s-o scuturi puternic. Ai grija la traiectorie sa nu ti-o lovesti de obiectele din jur.

#48
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005

 cspot, on Jun 23 2008, 14:10, said:

Io nu am mai auzit pana la tine . Si cum sunt si eu barbat , consider ca e o procedura absolut inutila , afara de cazu in care o faci contra vantului . Canalul urinar , urca si coboara si oricat ai sterge-o de bine tot mai ramane acolo o ultima picatura.

stimabile, ce sa zic, mie mi se pare o chestie elementara de igiena, dar nah...daca nici macar nu ai auzit...ce pot sa mai zic.
daca tu nu stii s-o scurgi, fara niciun fel de ironie, vezi ca sunt destule 'tutoriale' pe net, si a fost si aici pe softpedia topic despre 'ultima picatura'...
si chiar daca tot ramane acolo 'o picatura' tot prefer s-o sterg...

a, si apropo de zgariat, nu stiu cu ce se sterge alexandra in zonele intime, dar daca nu e scoarta de copac nu vad de ce-ar zgaria ;)

#49
aaalexandraaa

aaalexandraaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 14.04.2008

 spare-me, on Jun 23 2008, 22:38, said:

a, si apropo de zgariat, nu stiu cu ce se sterge alexandra in zonele intime, dar daca nu e scoarta de copac nu vad de ce-ar zgaria ;)

In viziunea mea, organele genitale masculine sunt mai sensibile decat cele feminine (partea exterioara, desigur) la zgarieturi. Dar dupa cate observ, viziunea mea este gresita. Va trebui sa astept cuminte urmatoarea reincarnare in care hopefully voi fi barbat

#50
Tzushka

Tzushka

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,441
  • Înscris: 09.11.2007
ce-i purtati omului de grija daca se sterge sau nu? e p**a lui, face ce vrea cu ea si reveniti la topic, mie tocmai mi s-a atras atentia in alta parte ca-s pe langa ;)

#51
Slickutz

Slickutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 01.12.2007
cre'ca mai mult de jumatate din posturi au fost off-topic.ar trebui sa strigati toti in cor omului sa se duca la doftor si gata ! asta daca mai stiti despre ce problema era vorba :P

#52
moutinho99

moutinho99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 17.08.2008
auziti mie imi place asa cand nam ce face sau cand stau si am uit la film sa ma joc cu ciupanezu nu in sensul de masturbare... ci asa sa trag de scrot , sa alungesc pielea penisului tot felul de porcarii e ca un tic! dar obs ca a inceput sa ma intepe pe ici pe colo de la un timp! chiar asa de sensibil este?

Edited by adadoi, 18 August 2008 - 14:46.


#53
KenYa

KenYa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 11.11.2007
Dar chiar nu poti sa te abtii sa te tragi de cuc ?! Invata sa te controlezi.
Altadata cand mai faci asta, baga in chiloti ceva ascutit ca sa te inveti sa nu te mai joci cu cucu. :lol:

#54
Cazan

Cazan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 09.07.2008
Acum cateva zile dupa ce am facut o baie m-am asezat comod sa ma uit la un meci de fotbal...(in pauza m-am miscat nu am avut probleme)la sfarsitul reprizei a doua capul penisului mi s-a atins de picior si am simtit o mica durere.Durerea o simt in interiorul capul penisului si nu am arsuri probleme la urinare sau alte chesti(nu am observat nici o anomalie,absolut nimic)... doar in momentul atingerii simt asta si doar in partea dreapta a capului.Pe zii ce trece durerea se amelioreaza,insa vreau sa aflu care este motivul.Btw nu e vorba de o problema de decalotaj..mi-am inceput viata sexuala insa nu am avut nici un contact cateva zile in urma[si cand am avut am avut protejat,si nu cred ca este o iritatie ptr ca niciodata nu am fost sensibil la textile etc].A... si inca ceva=>nu sunt circumcis.

PS:Nu am mers la doctor ptr ca am vazut ca durerea e din ce in ce mai mica...insa au trecut peste 48 de ore.

Multumesc anticipat !

Edited by Cazan, 19 August 2008 - 08:59.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate