Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...
 samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!
 Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...

La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...
 Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m
 

is the blair witch s**t true

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

Poll: is the blair witch s**t true (14 member(s) have cast votes)

is the blair witch s**t true

  1. nu e adevarat ba nimic (25 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  2. din pacate e (8 votes [16.00%])

    Percentage of vote: 16.00%

  3. valuri ridicate din scopuri publicitare (17 votes [34.00%])

    Percentage of vote: 34.00%

Vote Guests cannot vote

#19
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ce intelegi prin surse incredibil de adevarate? sau mai bine zis cum arata sursele tale incredibil de adevarate?

#20
alex 33033

alex 33033

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 05.04.2003
nu pot sa spun ca ar fi sau nu adevarate chestii de genul asta, dar despre faza cu valcea pot sa spun sigur ca e o VRAJEALA, daca pot folosi termeni din astia
am rude in valcea cu care ma inteleg f. bine si eu n-am auzit nimic care sa-mi faca paru' maciuca
asha ca ...

#21
Lup

Lup

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 923
  • Înscris: 11.05.2004
io credeam ca e adevarat ... pai daca ma uitam la film si stiam ca nu e adevarat nu mai avea nici un farmec ... Filmu nu e chiar asa de infricosator dar ideea ca tot ce vezi e real te sperie cu adevarat

#22
alex 33033

alex 33033

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 05.04.2003
xact :)

#23
Ducu_P

Ducu_P

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 19.06.2004
in valcea am fost,mi-a placut f mult ,nu mi s-a parut deloc infricosator judetul ! in schimb am fost in slanic moldova,si drumul pana la camping(disco) nu este luminat,incercati sa mergeti noaptea pe acolo(sunt vreo 2-3km de mers pe o sosea,padure stanga,padure dreapta,zbrrr).EU AM MERS si simteam ceva fiori pe sira spinarii,vizibilitatea 1m(soseaua,daca te uitai inainte nu vedeai nimic) nici o lumina,nimic.Liniste absoluta ! A fost o chestie pe care n-as mai repeta-o!

Bafta, si vise placute

#24
alex 33033

alex 33033

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 259
  • Înscris: 05.04.2003
bai, pana nu ai vazut ceva de genul "drum inchis" (pt. cei fideli HBO) :)
n-ai ce vorbi de rau pe altii.

#25
Ducu_P

Ducu_P

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 19.06.2004
bai io am vazut si am trait multe. La filme ma uit rar,la TV niciatat,asa ca sa te lamuresc.Daca ai avut experiente de-astea numai din filme,o duci bine, e mult mai naspa sa traiesti tu sentimentele alea si decat sa le impartasesti !

#26
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Tocmai am terminat de vazut prima parte. La noapte vine partea a doua :D, dar pana atunci niste comentarii despre asta...
In primul rand ma trezesc putin enervat si amuzat. Enervat pentru ca la inceput dau impresia ca ar fi "for real", si pe tot parcursul nu stii daca sa iti crezi ochilor sau nu :thinking:,pentru ca la sfarsit, partea "amuzanta": Sucker! Era o teapa!
Singurul lucru bun legat de filmul asta e acel aer de realism (care isi are hibele lui, daca esti atent), dar in momentul in care se termina si afli ca era "just another t...herror movie"... Ramai cu o oarcare senzatie ciudata, insa, "din pacate", nici o sechela.
Filmul, asa cum preconiza si cineva pe imdb, a nascut si va mai naste cativa pui, dar putin probabil sa se ridice la nivelul primului, mai ales in constiinta unora care stiu ca nu e pe bune...

Dar totusi... What's the deal with the guy in the corner? Cine era si ce facea?! Spanzurat clar nu era, but still the bitch was screaming. What for?! :confused:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate