Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Cum faceti cu curierii?

Psihologia- este o știin5...

Lukașenko anunța ca a i...
 stereotaxie

curs desen - sau cum sa inveti si...

Sfat telefon buget 1000-1200 LEI

Cum se inchiriaza mai eficient un...
 3 intrebari legate de electroliza...

Sfat cumparare auto 4500 euro

Setare permisiuni user Linux Mint...

Probleme cu extenderul
 drumuri expres...

Evacuare chiriasi PJ

Recomandare grosime BCA pentru ma...

Magazine cash and carry

Problema incetinire boot iMac

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

rus_alex_syx

rus_alex_syx

Junior Member

• Grup: Members
Salut de curand mi-am instalat boot camp ca sa vad cum arata si cum merge windows vista, dupa care mi-am scos vista si am observat cu stupoare ca in loc sa imi intre in mac os x in 20-25 de secunde ii lua aproape un minut, pt cei care s-au ivit de aceeasi problema intrati aici:

http://forums.macrum...d.php?p=3372671

floriniaru

floriniaru

Member

• Grup: Members

View Postrus_alex_syx, on May 26 2007, 23:28, said:

Salut de curand mi-am instalat boot camp ca sa vad cum arata si cum merge windows vista, dupa care mi-am scos vista si am observat cu stupoare ca in loc sa imi intre in mac os x in 20-25 de secunde ii lua aproape un minut, pt cei care s-au ivit de aceeasi problema intrati aici:

http://forums.macrum...d.php?p=3372671
Pai, tot acolo ai si raspunsul!
Resetarea PRAM-ului, repararea permisiunilor, tot tacîmul de curatenie. Iar daca vrei sa stergi partitia, FOLOSESTI TOT BOOTCAMP!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate