Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...
 Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Hands-free pentru Z130

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
oana20

oana20

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 06.05.2007
As vrea sa stiu daca stie cineva daca exista hands-free pentru un Z130.....si daca da,cat costa...

#2
mac_razvan

mac_razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 11.01.2007

View Postoana20, on May 19 2007, 21:14, said:

As vrea sa stiu daca stie cineva daca exista hands-free pentru un Z130.....si daca da,cat costa...
Exista dar se gaseste greu,costa 19 lei.Eu am folosit unul in masina, dar se aude mai rau decat in casca telefonului.

#3
cosmin19_21

cosmin19_21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 25.04.2006

View Postoana20, on May 19 2007, 21:14, said:

As vrea sa stiu daca stie cineva daca exista hands-free pentru un Z130.....si daca da,cat costa...
Cred ca se potriveste si hands-free-ul de la LG, si alea se gasesc usor.
Cred ca toate zapp-uri-le au acelasi hands-free.

#4
cepi

cepi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 68
  • Înscris: 25.02.2007

View Postcosmin19_21, on May 19 2007, 22:35, said:

Cred ca se potriveste si hands-free-ul de la LG, si alea se gasesc usor.
Cred ca toate zapp-uri-le au acelasi hands-free.


...nu au acelas hands-free...exista si hands-free universal de la zapp....dar modele z130, z525 si z810 au hands-free pt modelul lor in parte....si cel de la LG nu se potriveste la z130 nici sa vrei...si se gasesc usor toate modelurile...dai comanda si til aduce daca nu il are pe stoc...

#5
cosmin19_21

cosmin19_21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 25.04.2006

View Postcepi, on May 19 2007, 23:56, said:

...nu au acelas hands-free...exista si hands-free universal de la zapp....dar modele z130, z525 si z810 au hands-free pt modelul lor in parte....si cel de la LG nu se potriveste la z130 nici sa vrei...si se gasesc usor toate modelurile...dai comanda si til aduce daca nu il are pe stoc...
Eu am hands-free de LG pe care il folosesc la 720.
Stiu ca 810 are hands-free stereo, dar de 130 nu stiam ca are alt tip de hands-free....ma gandeam ca se potriveste acelasi hand-free la toate modelele de zapp-uri (in afara de 810) :)

#6
mac_razvan

mac_razvan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 11.01.2007
Handsfree-ul de la Z130 nu e cu mufa jack,are aceeasi mufa ca incarcatorul.Cum spuneam mai sus,calitatea lui e varza,se aude foarte incet si metalic.

#7
ClaudiuG.

ClaudiuG.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 25.05.2005

View Postcosmin19_21, on May 20 2007, 08:29, said:

Eu am hands-free de LG pe care il folosesc la 720.
Stiu ca 810 are hands-free stereo, dar de 130 nu stiam ca are alt tip de hands-free....ma gandeam ca se potriveste acelasi hand-free la toate modelele de zapp-uri (in afara de 810) :)
Imi spui te rog ce handsfree se potriveste la Zapp z720? De la ce model de LG? te rog. merci

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate