Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

GRIMUS

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
duke_puccini

duke_puccini

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.02.2006
Hai sa va aud... fie ca ati fost la vreun concert, i-ati auzit la radio sau ati intrat la ei pe site! Cine stie ca exista GRIMUS in muzica romaneasca? Daca nu stiti de cine vorbesc, dati o "geana" pe myspace.com/trupagrimus sau pe grimus.ro Vreau pareri!

Edited by duke_puccini, 05 May 2007 - 19:11.


#2
adriana1987

adriana1987

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 15.09.2006
I-am auzit la o repetitie in Laptarie si mi-au placut foarte tare. Si abia atunci am facut legatura intre ei si doua melodii pe care le tot auzeam la City FM, Solitude si In A Glimpse. Aduc putin a Kumm, parca, desi imi par a avea mai multa personalitate muzicala. Astept albumul si un concert.

#3
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
I-am auzit doar pe myspace si imi plac. Sper sa lanseze un album in cel mai scurt timp posibil. :)

#4
scorojit

scorojit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 12.06.2007
Am ascultat 3 muzichii:mild disease, elephantz si solitude si In a glimpse am vazut inregistrare pe undeva pe la Rosia Montana(?). Cam anemici in concert dar draguta muzica..

#5
duke_puccini

duke_puccini

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 24.02.2006

View Postscorojit, on Jun 12 2007, 09:14, said:

Am ascultat 3 muzichii:mild disease, elephantz si solitude si In a glimpse am vazut inregistrare pe undeva pe la Rosia Montana(?). Cam anemici in concert dar draguta muzica..

hmm.. anemici n-as prea zice... de exemplu: [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3pynobvXUec?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by duke_puccini, 29 June 2007 - 14:54.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate