Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Top Gun soundtracks

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Fabian

Fabian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,443
  • Înscris: 05.01.2007
Cui ii plac melodiile din Top Gun (film aparitie 1986, in rolul principal: Tom Cruise) - banuiesc ca stiti acest film ...

Nu de alta, dar eu am vazut recent filmul ... am luat toate melodiile de pe un site si sincer am ramas socat ... placut surprins, de cat de bune sunt toate melodiile ... aici este pentru cei mai nebuni dintre noi si cei care asculta muzica veche ... cam de prin `80 - `90 sunt melodiile ...

Mie mi s-au parut mortale! Chiar va sugerez sa vedeti filmul (in caz ca nu l-ati vazut pana acum) si sa ascultati si aceste minunate soundtrack-uri ...

#2
nile

nile

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 999
  • Înscris: 03.10.2006
Da , si mi mi-au placut cam toate in filmul ala, s-au imbinat perfect o actiune dinamica(nu dati cu pietre, nu stiu cum sa ma exprim altfel), actori priceputi si muzica superba. Mi-a placut mult melodia lui Kenny Loggins - dangerzone parca. Bestialaaaaa  :peacefingers:

#3
Fabian

Fabian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,443
  • Înscris: 05.01.2007

View Postnile, on May 8 2007, 23:48, said:

Da , si mi mi-au placut cam toate in filmul ala, s-au imbinat perfect o actiune dinamica(nu dati cu pietre, nu stiu cum sa ma exprim altfel), actori priceputi si muzica superba. Mi-a placut mult melodia lui Kenny Loggins - dangerzone parca. Bestialaaaaa  :peacefingers:

Eu ascult Kenny Loggins - Danger zone ... fara limite ... sunt indragostit de melodia aia , ca de altfel de toate melodiile care apar in film! Ce sa mai ... filmul si coloana sonora din Top Gun sunt ceva de nota 10, ceva total reusit! Am numai cuvinte de lauda ... ;)

Pacat ca nu mai apare inca un Top Gun ... chiar si cu alti actori ... ar fii fost frumos totusi sa-l revedem pe Tom Cruise :D intr-o noua ipostaza ... :D

#4
Lylo Jett

Lylo Jett

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 13.02.2007
Coloana sonora e supertare. Am cautat ani de zile pana am afat cine canta Dangerzone.

#5
Fabian

Fabian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,443
  • Înscris: 05.01.2007

View PostLylo Jett, on Jun 13 2007, 16:59, said:

Coloana sonora e supertare. Am cautat ani de zile pana am afat cine canta Dangerzone.

E bine ca ai gasit-o ... si eu am cautat-o ceva vreme ... sunt 10 melodii in total! Toate de nota 11!  :rolleyes:

#6
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007
Da e super coloana sonora si eu sunt cu muzica disco si filmele americane din 80 care ilustreaza foarte bine viata din acei anii frumosi din care eu am lipsit cu desavrsire  :down:

#7
Fabian

Fabian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,443
  • Înscris: 05.01.2007

View Posteddie91tm, on Sep 1 2007, 23:22, said:

Da e super coloana sonora si eu sunt cu muzica disco si filmele americane din 80 care ilustreaza foarte bine viata din acei anii frumosi din care eu am lipsit cu desavrsire  :down:


Nu-ti face griji, tu traiesti altceva, dar actele facute (muzica, razboaiele, cartile) nu se schimba niciodata! Asa ca nu te opreste nimeni sa asculti ceea ce iti place sau sa te informezi despre ceea ce vrei ... nu ai trait, dar poti stii cum a fost: se numeste istorie! ;)

Ai dreptate ... muzica anilor `80 este de suflet! Top Gun este din `86 ... nici eu nu eram nascut pe vremea aia, dar parca muzica tinea cu mine si m-am nascut si eu, nu cu mult timp dupa ce a fost facut filmul :P

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate