Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Soft GPS cu harti la nivel de nr de strada

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
toxicvibes

toxicvibes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 29.10.2006
Am un nokia e61 si ma intereseaza un soft GPS detaliat, cu nr de strazi. Din cate am inteles IGO merege doar pentru Windows mobile (it sucks) si tom tom si route 66 nu afiseaza mai mult de numele strazii. Stiti ceva daca exista sau va aparea vreo harta atat de detaliata si pentru symbian?  Multumesc

#2
toxicvibes

toxicvibes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 29.10.2006
Am uitat sa intreb ceva...mio map e un fel de IGO cu alta denumire? (asta am citit undeva pe aici pe forum). Daca da se poate instala pe symbian?

#3
subarufan

subarufan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,615
  • Înscris: 20.09.2006
Pe Symbian 9 (Nokia E61 si altele) merg TomTom si Route66, alaturi de alte softuri de navigatie (unul chiar proprietar NOKIA - www.smart2go.com) dar care sunt departe de adevar. In afara de Bucuresti care este detaliat la nivel acceptabil restul hartii este la pamant.
Pe de alta parte exista ROAD (www.romaniadigitala.ro) care are o harta comparabila cu IGo (parererile sunt impartite care este mai buna) care se poate incarca pe GPS-uri Garmin. Iar Garmin are 2 produse Garmin Mobile 10 si Garmin Mobile 20 care conform specificatiilor functioneaza cu Symbian.
DAR...eu sunt in exact aceeasi situatie cu tine, am un E61 si nu vreau altceva decat un Garmin Mobile 10 (care nu este inca disponibil in Romania, ci doar 20). Din pacate nu am un raspuns clar din partea lui GARMIN daca E61 functioneaza cu softul cu care vin GM10 si GM20 (este vorba de Garmin Mobile XT - soft de navigatie).
Mai multe detalii pe site-ul garmin

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate