Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Nu stiu cum sa ma port cu el

- - - - -
  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#163
bbgirl

bbgirl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.11.2007

View Postagain, on Nov 3 2007, 14:23, said:

si totusi ce i-ai zis?
:D I-am zis..multe..ca am vorbit vreo 2 ore..:o si am realizat ca faprul ca eu nu stiu sau nu pot sa vorbesc cu el desi cu altii vorbesc normal este pentru ca eu nu sunt destul de deschisa cu el si i-am zis ca mi-e frica sa ma implic complet in relatia cu el.si mi-e frica sa pun suflet si nu stiu cat a inteles din ce i-am zis.sper ca destul de mult.presupun ca odata ce voi ajunge sa am incredere in el, sa ma deschid fata de el voi reusi si sa vorbesc si lucrurile vor merge de la sine.sper!!

#164
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
daca ati vorbit 2 ore se pare ca acum ai cazut in partea ailalta a tatelor carora nu le mai tace gura

#165
bbgirl

bbgirl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.11.2007

View Postagain, on Nov 4 2007, 11:40, said:

daca ati vorbit 2 ore se pare ca acum ai cazut in partea ailalta a tatelor carora nu le mai tace gura
n-am cazut in nici o parte..ca si el vorbeste mult. am incercat sa ii explic mai multe si am vorbit..nici nu stiu cand a trecut timpul. :P:P

#166
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
bbgirl, ai avut ceva de reprosat, este?

#167
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Cum, adica exista femei care au tot felul de chestii de reprosat, desi nu vor sa se implice in relatie?

Doamne fereste.

#168
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Nu! Femeile pot purta o conversatie mult mai lunga decat de obicei doar cand au ceva de reprosat.

#169
bbgirl

bbgirl

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.11.2007

View PostCICI&Co, on Nov 4 2007, 14:19, said:

Nu! Femeile pot purta o conversatie mult mai lunga decat de obicei doar cand au ceva de reprosat.

:))))))))) da..asa este..i-am zis cam tot ce nu-mi convenea la discutia avuta cu o seara inainte ..doar el mi-a cerut sa ma implic si sa fiu deschisa..asta inseamna si sa fac reprosuri :P acum serios..poti sa faci reprosuri si daca nu iti pasa.ideea e ca mie imi pasa :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate