Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zilele emailului

Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei
 Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 

Cel mai prost film

- - - - -
  • Please log in to reply
960 replies to this topic

#955
SucreBolivar88

SucreBolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,263
  • Înscris: 03.03.2012

View Postyronick, on 26 iunie 2014 - 00:32, said:

Seria Twilight, seria Fast and furious precum si alte mizerii de duzina gen 300 si continuarea aferenta, seria Final Destination si lista se poate lungi...

insa

vreau sa ma opresc asupra unei mizerii abisale cu statut de film cult mentionat si in cartea cricului Steven Jay Schneider: 1001 de filme de vazut intr-o viata si cotat bine de critica in general. E vorba de Salo o la centoventi giornate di Sodoma, cel mai prost si inutil film facut vreodata. Poductia e atat de scarboasa, mizerabila si revoltatoare incat regizorul a fost asasinat, tocmai datorita lui. Sper ca nu v-am facut curiosi nu il recomand si s-ar putea sa regretati daca veti fi vrut sa-l vizionati.
Ala da, asa de rau sa fie incat sa  fie omorat regizoru ??? Mai facut curios . :)

#956
mobilewave

mobilewave

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,674
  • Înscris: 04.12.2008
@SucreBolivar88
http://en.wikipedia...._Paolo_Pasolini

Edited by mobilewave, 30 September 2014 - 22:47.


#957
Puferiu3

Puferiu3

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,103
  • Înscris: 18.03.2015
Filme proaste am vazut multe. Dar (spre bucuria mea) numai doua m-au marcat pe viata. Despre Incendies am scris aici. Intre timp am mai vazut un... sa-i zicem film: Predestination, despre care va zic imediat.

Pot sa va zic, cu mana pe tastatura, ca HABAR NU AM LA CE M-AM UITAT. M-am asezat comod in pat, cu semintele fara sare la indemana, ca sa vad un film. Si am vazut... chestia asta. E un thriller stiintifico-fantastic psihologic dramatic stupid. E mind blowing. E dincolo de puterea mea de intelegere. Sunt soarele si luna inconjurate de stele de mare in timpul unei furtuni de nisip in Siberia. Tot ce am vazut pana acum in materie de filme e mic copil pe langa asta. Cu exceptia celui mentionat anterior, bineinteles. Doua mizerii execrabile.

#958
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012
Păi depinde, cred că fiecare ar trebui să zică care a fost cel mai prost film  de la care avea pretenții, nu cred că are rost să spunem fiecare, cel mai prost film văzut pe National TV,Antena etc.
Un film prost de la care mă așteptam la ceva spectaculos este Avengers 1, și acuma plâng după banii dați pe prostia aia.

#959
altul__

altul__

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 203
  • Înscris: 14.06.2014
Jack and Jill(2011)

O mizerie, nu stiu cum de-am avut rabdarea sa-l urmaresc pana la final.

#960
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Top 10 - cele mai proaste productii ale anului 2017

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZZRwSEUH8JQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10. “All Eyez on Me” (2017)
#9. “Baywatch” (2017)
#8. “Rings” (2017)
#7. “CHiPs” (2017)
#6. “The Circle” (2017)
#5. “The Dark Tower” (2017)
#4. “The Mummy” (2017)
#3, #2, #1

#961
cheese09

cheese09

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 27.03.2019
Mother! - cel mai tampit film vazut de mine, problema este ca l-am vazut si la cinema, imi pare rau de investitia facuta pentru o asemenea mizerie.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate