Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

magazin online cu imprimeuri, calitatea marfii

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
A comandat cineva vreodata tricouri sau hanorace de pe Bestial.ro ? Pls, imi spuneti cum sunt ? sunt bune dpdv calitatitiv, sunt bumbac, sunt comode, etc ? Dar imprimeurile ? rezista la spalat sau e tzeapa ?

Edited by Kidu, 07 January 2007 - 03:40.


#2
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
Am cumparat tricou, dupa ce l-am bagat la apa s-a largit foarte tare, acuma arata ca o carpa deci nu e din bumbac iar imprimeurile au o rezolutie foarte foarte mica.

Stiu pe cineva care si-a comandat un hanorac si l-a primit rupt.

#3
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Nu am comandat de la Bestial.ro, dar imi cumparam frecvent tricouri sau longsleeve-uri de la rockshop.ro (eu ma duc la magazin sa imi cumpar dar vand si online) si erau calitative, cel putin in cazul meu. E drept ca la mine tricourile nu prea raman in forma lor dupa ce le cumpar pentru ca mai fac modificari la ele (ex: rupt maneci).

Edited by kill_them_all1000, 06 January 2007 - 17:15.


#4
MamaVoastra

MamaVoastra

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,035
  • Înscris: 10.07.2006
Eu am cateva tricouri...aveam de fapt, sunt okey. Adica dupa jumatate de an se fac carpe. Si nu sunt mare lucru. E mai eficient sa-ti cumperi tu tricoul si iti imprimi pe el tot ce-ti trece prin cap si ajungi cam la acelasi pret. Oricum, imprimeurile de la bestial rezista mult si bine, de-ar rezista si tricoul atat  :lol:

#5
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
Deci chiar asa proaste calitativ sunt ? :wallbash:  Stie cineva atunci o alternativa mai buna si daca se poate in aceasi categorie de pret ? (nu neaparat online )

#6
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
Nu vei gasii absolut nicaieri tricouri la aceleasi preturi si la o calitate mai buna.

Eu am dat 45lei pe un tricou de genu si am 3. Toate le am de mult timp si nu s-au largit deloc, nu si-au pierdut culoarea si imprimeul a ramas perfect. Eu zic ca merita sa dai un ban in plus atata timp cat face diferenta

#7
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
45 lei ??? vorbim de tricourile de pe bestial.ro  ? cred ca 45 lei sunt alea de la alchemy gothic, eu nu ma refeream la alea, vorbeam de cele de 25 lei.

#8
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006
Am diferite opinii, unii zic ca sunt bune, altii ca nu  :huh: Sa comand, sa nu comand ? arghhh

#9
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005

View PostChampy0n, on Jan 8 2007, 10:22, said:

Am diferite opinii, unii zic ca sunt bune, altii ca nu  :huh: Sa comand, sa nu comand ? arghhh
Mai pune 200.000 si cumpara de la rockshop. Nici un tricou de la rockshop nu arata zdrente dupa un an de purtat.

#10
Champy0n

Champy0n

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,511
  • Înscris: 03.06.2006

View Postkill_them_all1000, on Jan 9 2007, 00:36, said:

Mai pune 200.000 si cumpara de la rockshop. Nici un tricou de la rockshop nu arata zdrente dupa un an de purtat.
Am inteles ca rockshop au tricouri mai bune, dar insa nu au modele pe care le vreau eu, desi stau sa ma gandesc daca merita totusi.... :cursing:

#11
ahmein

ahmein

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 09.06.2006

View PostBlitzkrieg, on Jan 7 2007, 10:01, said:

Nu vei gasii absolut nicaieri tricouri la aceleasi preturi si la o calitate mai buna.

Eu am dat 45lei pe un tricou de genu si am 3. Toate le am de mult timp si nu s-au largit deloc, nu si-au pierdut culoarea si imprimeul a ramas perfect. Eu zic ca merita sa dai un ban in plus atata timp cat face diferenta

Da, clar, o calitate buna inseamna si un pret mai maricel...Pai la 25 lei ce vrei sa iei? Sunt d-alea chinezesti. Asa, calitate super au alea de pe "GOTIK Shop", dar costa mai mult. Insa sunt originale!!!

Edited by ahmein, 07 June 2007 - 06:52.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate