Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED
 Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...
 Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...
 

gima

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006
Cel putin in iasi sunt jalnici: personal prost crescut in ochii caruia clientul e intotdeauna un hot, produse putine, proaste si scumpe. Si totusi inca exista?! Cum de reusesc?

#2
spider8

spider8

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 834
  • Înscris: 14.01.2006
Pentru ca voi, cei din Iasi, va duceti acolo si cumparati ca bezmeticii. Nu s-a intamplat sa trec vreodata prin mall si sa nu fie coada la case.

#3
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Nu mi se pare ca preturile sunt atat de ridicate. In schimb in privinta personalului "pros-educat" iti dau dreptate.
Am cumparat o data o paine, iar doamna care vindea a pus painea pe un raft ca sa ia o plasa in care sa-mi puna painea. Nu a pus painea bine pe raft si a cazut. Evident, mi-a dat alta paine. Dar asa de urat s-a purtat cu mine de parca eu as fi facut painea sa cada. :D

Edited by Andreas1, 05 January 2007 - 22:09.


#4
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005

View PostAlexxfl, on Jan 5 2007, 18:48, said:

Cel putin in iasi sunt jalnici: personal prost crescut in ochii caruia clientul e intotdeauna un hot, produse putine, proaste si scumpe. Si totusi inca exista?! Cum de reusesc?
   La faza cu hotul iti dau dreptate.Desi nu sunt iesean,am trecut prin mall la gima si m-au facut sa ma simt foarte prost datorita unui pachet de tigari pe care-l tineam in mana si avea vreo 3 tigari in el..,ba au fost si alte intamplari care m-au facut sa ma simt cel putin aiurea!

    

Quote

Pentru ca voi, cei din Iasi, va duceti acolo si cumparati ca bezmeticii. Nu s-a intamplat sa trec vreodata prin mall si sa nu fie coada la case.

    Desi nu cunosc prea bine Iasiul,cand ajung acolo,nu stiu altundeva sa fac cumparaturi de gen!

#5
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006
In mare parte vina pentru astfel de situatii o au si magazinele mici, fiind f putine cele care pot oferi si altceva (ma refer chiar si la bun simt) comparativ cu marile lanturi de magazine, si astfel multi prefera sa inghita astfel de situatii in detrimentul unui efort, cateodata mare, in transportul cumparaturilor spre casa

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate