Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Bonusuri

- - - - -
  • Please log in to reply
353 replies to this topic

#1
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
aici vom discuta despre bonusuri.oferte actuale.informatii.oferte.free bets.conditii.oportunitati.
ce ar mai fi de folos?
pai ar fi interesant sa stim cam ce bonusuri ofera agentiile la inregistrare..incep eu


##  www.bet24.com##

depui 10 lire sterline si primesti inca 24 bonus.pt a putea retrage e nevoie ca bonusul sa fie rulat de 3 ori.valuta contului trebuie sa fie obligatoriu lira sterlina (gbp).dupa inregistrare trimite-ti un mail la [email protected] in care cereti bonusul si in 30 de min contul va fi updatat..:P


##www.globet.com###
faci un prim pariu de pana in 20 euro si primesti bonus suma pariata.ex: pui pariu de 15 e primesti inca 15 bonus.primul pariu trebuie sa aiba cotaminim 2.pt a retrage tb rulat bonusul o data pe cota minim 2.la inregistrare sunt necesare copiiscanate dupa buletin si card.bunusul este primit doar daca va inregistrati folosind anumite linkuri de pe situri de specialitate,gen e-pariuri sau altele


###www.betandwin.com###

la orice depunere la betandwin pe durata campionatului primiti un bonusde 100%,maxim 20 e.partea proasta e ca la baw se ajunge doar prin moneybookers,deoarece nu accepta carduri din romania.

###www.gamebookers.ro###
ofera bonus la inregistrare de inregistrare de 10% din suma depusa,maxim 20 e.in perioada campionatului folosind banerul de pe situl www.betmania.ro primiti un bonus la inregistrare de 22 e.bonusul trebuie rulat pe cota minim 1.6


cam atat deocamdata..

Edited by bamse04, 05 January 2007 - 01:32.


#2
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
###unibet###
ofera 20 euro bonus la o depunere de 20 euro pt noi membrii.bonususl trebuie rulat de 3 ori pe orice cota.dezavantajul ar fi ca retragerile se fac prin transfer bancar ,neexistand opriunea de retragere pe card

#3
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
pai si pana la urma...care e cel mai avantajos site.....eu am avut cont pe altu  www.miapuesta.com (e in spaniola :D  :D  :D ) si am jucat 20 de euro....si mi a dat bonus 20...pe care puteam sa ii joc cum vreau...vreun site...care sa dea la fel bonus...20 ....poate mai mult:P:P

er: sh-user

Edited by ciuly, 28 July 2006 - 15:59.


#4
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
###www.betfair.com###
depui 10 lire..folosind codul ''FTB125''  la promotion code...apoi  dupa ce rulezi  25 lire(chiar si pe pariuri de 1.01) primesti bonus 25 lire.bonusul nu trebuie rulat pt a putea retrage.betfair nu accepta carduri din romania,deci o alta modalitate comoda de a ajunge la ei este moneybookers.

Edited by bamse04, 05 August 2006 - 02:29.


#5
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
###www.betclick.com###

ofera bonus de 100% la prima depunere pana la 30 euro(sau 20 lire).depui minim 20 euro si primesti inca atat(maxim 30 euro,sau 20 lire).bonusul trebuie rulat de 3 ori al cota>1.2 inainte de a putea retrage.depuneri /retrageri prin card,moneybookers.exista si un refferal program ,unde primiti 15 euro pt fiecare prieten recomandat(in momentul in care acesta face pariuri insumate de 60 euro,cota>1.2).si acest bonus trebuie rulat de 3 ori la>1.2

p.s rulajul tb sa fie pe meciuri cu 3 rezultate posibile(deci nu merge rulat pe tenis)

Edited by bamse04, 26 August 2006 - 08:32.


#6
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
actualizare:
bonusurile disponibile (si verificate) in momentul asta sunt urmatoarele
unibet:20 euro  .rulat de 3 ori la orice cota
gamebookers:20 euro.rulat de 3 ori al 1.6
globet:20 euro rulat al cota 2
betfair:25 lire

detaliile se gasesc in posturile anterioare din acest topic

#7
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
www.betsense.com
ofera bonus  5 euro fara nici o depunere.intrati pe http://www.betbrain.com  apoi la promotional offers  si dati la betsense;folosind linkul de acolo inregistrati va la betsense si veti primi  5 euro.
am primit in sfarsit raspunsul lor legat de retragere:''If a user bets exclusively with a promotion bonus and possible subsequent winnings, the winnings can be withdrawn only after the user has made a first deposit of min. 100 Euro''

www.10bet.com
ofera  bonus  de 2 euro  fara nici o depunere.intrati  pe http://www.10bet.com  
si inregiostrati-va folosind linkul din dreapta  si veti primi 2 euro.pt a retrage  tb sa faceti o depunere(minim  10 lire)  si sa rulati depunere de 3 ori .

Edited by bamse04, 02 October 2006 - 17:39.


#8
laurentcauia

laurentcauia

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 898
  • Înscris: 02.10.2006
www.10bet.com
ofera  bonus  de 2 euro  fara nici o depunere.intrati  pe [url="http://www.10bet.com"]http://www.10bet.com[/url]  
si inregiostrati-va folosind linkul din dreapta  si veti primi 2 euro.pt a retrage  tb sa faceti o depunere(minim  10 lire)  si sa rulati depunere de 3 ori .
[/quote]
==============

E bun site-ul, are si optiuni pt limba romana, dar nu vad Liga I din Romania! :notangel:

#9
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postbamse04, on Oct 1 2006, 20:07, said:

www.10bet.com
ofera  bonus  de 2 euro  fara nici o depunere.intrati  pe http://www.10bet.com  
si inregiostrati-va folosind linkul din dreapta  si veti primi 2 euro.pt a retrage  tb sa faceti o depunere(minim  10 lire)  si sa rulati depunere de 3 ori .
M-am inscris, am luat bonusul, am pariat o parte din suma bonusului, am castigat dar nu-mi valideaza biletul. De ce? Trebuie sa depun bani ca sa imi valideze castigul?

#10
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
###www.expekt.com###



Deposit now and get 100% bonus on your first deposit. We are giving out Bonuses up to €30 to everyone who makes their first deposit into Expekt.com right now!

This is how you receive your first deposit bonus:
1. Open your own betting account (if you have an account from before you are NOT allowed to open another one but can receive your password from here!).
2. Deposit €10 - €30 into your Expekt.com Sportbetting account between the 10th of October and 31st of October.
3. Send an email to [email protected] with your customer number and deposit amount included.
4. Your bonus, 100% of the first deposit amount up to €30, will be added to your account within 48 hours.
5. The bonus amount must be turned over three times in our sportbook before it can be withdrawn from betting account or transferred to other products.
To turn over the bonus amount three times you simply have to place bets for three times the bonus amount. For example, if you deposit €25, you will get a bonus of €25 from us and thereafter you are required to place bets with a total value of the stakes of €75 before withdrawing the money.

Click here to open a betting account with expekt.com

Get your €30 for free today!


If you have any questions, please contact our professional Support at [email protected].

Terms and conditions
- The bonus is only valid for the first deposit at Expekt.com, made between 10th of October and 31st of October 2006.
- Any customer who ever has made a deposit into any Expekt.com account before the 10th of October 2006 is NOT allowed to take part of this offer.
- Only one bonus per person and household.
- No other current bonus offer can be combined with this offer.
- Minimum deposit to receive bonus is €10.
- Maximum bonus amount to receive is €30.
- The bonus amount must be turned over 3 times in our sportbook before it can be withdrawn from betting account or transferred to other product.
- Any abuse of offer will lead to the closure of your betting account. No refund of deposit will be given.
- Expekt reserves the right to stop any withdrawal attempt if any kind of abuse is found.
- Offer valid until 31st of October, 2006 at 23:59 CET. - If a withdrawal is requested before the bonus amount is turned three times you will lose your right to the bonus amount


----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
si inca un bonus  de la expekt


100% SAFE-BETTING

Try out the special odds - There is much more than just 1X2!

The “game of the year”, Chelsea vs Barcelona will be presented with more than 50 different bet options at Expekt.com plus Live Betting on top of that!

Right now we are offering you the opportunity to try out the extended odds offer for free by placing a bet on the bet option; “Both teams to score” “Yes/No” for the game Chelsea vs Barcelona on the 18th of October.

All lost stakes up to €10 will be refunded automatically the day after the game.
Simply place your bet before 20:40 CET on the 18th and we will refund your stake within 48 hours if you lose the bet. No e-mail confirmation is needed from your side.

More bet options – More fun!


Terms and Conditions

    * The offer is valid for only one bet placed and only for the bet option “Both teams to score” for the Champions League match Chelsea - Barcelona played the 18th of October only. Please note that only one bet on bet option “Both teams to score” for the game Chelsea – Barcelona 18/10 is permitted to be placed to make use of this offer.
    * All refunded stakes will be paid out as sportbook bonuses and requires a turn over of three times in our sportbook before it can be withdrawn or transferred to other products.
    * Bonus is given only once per customer and household.
    * Minimum stake to be refunded: €1
    * Maximum stake to be refunded: €10
    * Expekt reserves the right to stop any withdrawal attempt if any kind of abuse is found.



expekt   accepta carduri din romania,cat si moneybookers.
bafta

#11
buk

buk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 15.05.2005
Are cineva idee daca oferta Free 100 £ basket de la bet365 mai e valabila? Ma refer la oferta care e aici: http://www.online-be...uk/free_772.php si pe alte situri de profil. Chestia interesanta e ca pe situl bet365 eu nu vad nimic de oferta asta. Deasemenea, a scos cineva bonusul de la stanjames: http://www.stanjames.com/promotions/ si daca da, ce parere are despre ei?

Pentru cei care vor sa ia bonusul de la expekt, luna asta e de 35 de euro, am retras banii de la ei fara probleme, nu mi-au cerut nici un act. O agentie foarte serioasa, o recomand.

Edited by buk, 11 November 2006 - 00:38.


#12
dj-spaniolul

dj-spaniolul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,208
  • Înscris: 28.07.2006
bonusul de la stan james nu poate fi  retras.....poti doar sa il joci....ti l pune deoparte....ai 30 de euro bagati..shi 30 de euri bonus..shi knd pui un pariu... alegi de unde vrei sa joci...din banii bagati sau din bonus

#13
buk

buk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 15.05.2005
Mda, am citit. Bonusul la stanjames nu e de 25 de lire adica 40 de euro? Teoretic, il poti paria live pe o cota mai mica, dar sunt cam dezamagit de oferta lor pentru meciuri live si de interfata de pe sit. Nu prea mi-e clar daca poti retrage pe card de la ei.

#14
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005

View Postbuk, on Nov 11 2006, 00:34, said:

Are cineva idee daca oferta Free 100 £ basket de la bet365 mai e valabila? Ma refer la oferta care e aici: http://www.online-be...uk/free_772.php si pe alte situri de profil. Chestia interesanta e ca pe situl bet365 eu nu vad nimic de oferta asta. Deasemenea, a scos cineva bonusul de la stanjames: http://www.stanjames.com/promotions/ si daca da, ce parere are despre ei?

Pentru cei care vor sa ia bonusul de la expekt, luna asta e de 35 de euro, am retras banii de la ei fara probleme, nu mi-au cerut nici un act. O agentie foarte serioasa, o recomand.


NU.
oferta curenta  e de 15%bonus  la prima depunere

#15
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Dupa experimentul reusit de la Expekt (legat de acel bonus de 30euro) mi am indreptat acum atentia spre Globet , despre care am auzit lucruri nu tocmai bune, in special legata de sistemul de pariere mai ciudat. Dar conditiile bonusului oferit de ei sunt destul de tentante,si as vrea sa va intreb daca a jucat cineva mai de curand la aceasta casa: mai este valabil bonusul, si a avut cineva probleme la retragere cu ei sau alt gen de inconveniente?

Edited by carpenihil, 12 November 2006 - 13:28.


#16
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005

View Postjablonsky, on Nov 18 2006, 04:33, said:

Salut baieti este adevarat ca la Bet365 primesti 100$ bonus la inscriere?

Am incercat sa intru pe site si toate linkurile duc aici http://www.bet365.co...lt.asp?lindex=1  :confuzzled:


dupa  cum am mai spus  bonusul de 100 lire free bets de la bet365 nu mia e valabil.actuala oferta e de 15%  bonus  la prima depunere.

#17
buk

buk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 15.05.2005
Pentru cei care vor sa profite de bonusul de la betfair de 25 de lire sterline (cam 36 de euro) http://www.betfairpromo.com/ folositi http://clickandbuy.com si prin intermediul lor veti putea depune cu cardul (betfair nu acorda bonusul daca depui bani prin moneybookers si nu accepta carduri din Romania). Contul de la clickandbuy va va fi blocat pana le trimiteti copii ale cardului si ale unui act de identitate. Cam complicat dar eu spun ca merita. Bonusul de la betfair il puteti scoate apoi prin moneybookers.

Edited by buk, 30 November 2006 - 00:51.


#18
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Si care sunt conditiile pt a putea primi cele 25 lire? Trebuie pus doar un pariu de 10 lire (minimum) pe orice cota? Iar situl clickandbuy ce legatura are cu bonusul?  :confuzzled:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate