Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tulsa King (2022 - )

Tv box android fara "servicii...

Factura platita la Supercom si ne...

Nu mai primesc sms pentru locker ...
 Apeluri efectuate dar nu apar in ...

Apa de puț in Berceni-Ilfov

Recomandare alegere - R7 7800X3D/...

OCEANIA NATIONS CUP 2024
 Recomandare router portabil wifi

Plata internaționala

Problema cheie/inchidere centrali...

Casa pe structura de lemn (timber...
 In ce an ati facut scoala de sofe...

Problema masina de spalat

Achiziție lentile ochelari o...

Alegere rucsac 20 litri
 

Memorii PC-1066 pe Msi 850 Pro2

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
prescott

prescott

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 13.10.2006
Am o placa de baza MSI 850 Pro2 (veche de aproape 5 ani). Pana acum am avut 4 module x 64 MB de memorie Samsung RIMM PC-800. Avand in vedere ca am gasit de cumparat la un pret rezonabil 2 module (tot) Samsung de cate 256 MB. Imi surade foarte mult ideea unui upgrade la 640 MB (pastrez 2 de 64 + cele 2 de 256).
Prin urmare, imi va merge aceasta combinatie: 2 x 64 MB PC-800 + 2 x 256 MB PC-1066?
Tin sa mentionez ca procesorul este un P4 @ 1,5 GHz, core Willamette, FSB 400 Mhz.

Multumesc anticipat  :peacefingers:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate