Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tulsa King (2022 - )

Tv box android fara "servicii...

Factura platita la Supercom si ne...

Nu mai primesc sms pentru locker ...
 Apeluri efectuate dar nu apar in ...

Apa de puț in Berceni-Ilfov

Recomandare alegere - R7 7800X3D/...

OCEANIA NATIONS CUP 2024
 Recomandare router portabil wifi

Plata internaționala

Problema cheie/inchidere centrali...

Casa pe structura de lemn (timber...
 In ce an ati facut scoala de sofe...

Problema masina de spalat

Achiziție lentile ochelari o...

Alegere rucsac 20 litri
 

Unicredit Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Award

Award

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 24.04.2005
As vrea sa va povestesc ceva FOARTE interesant : In 20  iulie am primit o amenda in Ungaria pt ca nu aveam farurile aprinse ...pt ca nu am vrut sa-i dau spaga la nea militianu i-am zis sa scrie amenda ( imi ceruse amenda 6.000 forinti ) pe procesul verbal era de fapt 5.000 .
Vin frumos in tara si m-am dus la mai multe banci sa vad  unde pot plati si in ce conditii ( comisioane , etc )
Pana la urma ma decid sa o platesc la Unicredit  , PAREA CEL MAI AVANTAJOS . ( Timisoara ) Ma prezint spun despre ce este vorba si mi se raspunde : trebuie sa deschideti un cont la noi .
ok , zic si ma conformez ..deschid un cont in lei , euro si forinti . Mi s-a spus , DUPA O ORA DE ASTEPTARE ca NU STIU care sunt comisionele .
Dupa inca 30 mi n timp in care s-au adunat toate angajatele sa decida care sunt comisionele mi s-a comunicat ca toata distractia ma costa 59,24 euro  + cheltuielile pt deschiderea contului 220.000 lei ( aprox ) .
IN SFARSIT platesc dupa toate tranzactiile de schimbare a valutei din euro in forinti etc mi se da chitanta asta intamplandu-se  PE 4 AUGUST .
In 11 august ma duc sa vad daca s-a efectuat tranzactia si imi spun OK , tranzactia s-a incheiat .
Acum urmeaza DISTRACTIA : DUPA 4 LUNI SUNA LA  TEL SI SPUN PARINTILOR ( EU FIIND PLECAT DIN TARA DIN 14 AUGUST ) CA MAI SUNT DE PLATIT INCA 600.000 PENTRU COMISIOANE CERUTE DE P0ARTEA UNGARA !!!!!!!!
Pai in 11 august mi-au spus ca tranzactia s-a incheiat cu bine .
Incredibil dar adevarat ...se vede ca vreo functionara de la casierie a calculat ceva gresit si dupa 4 luni ma cheama sa-i platesc eu  ...asta da " profesionalitate "  :cursing:  :cursing:  :cursing:  :cursing: !

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate