Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

PLS SPUNETI-MI SI MIE CUM FAC R0ST DE REVISTE CU PERDELE....

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
dinteus

dinteus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.10.2006
Ma interseaza si pe mine niste reviste cu perdele...neaparat...Mama soacra are magazine in domeniul asta si vrea reviste..momentan nu am gasit pe net nimic la subiect...special facut pt perdele...ce stupid suna!:D...dar..Nush..de fiecare data imi da de facut kestii de kre e sigura k nu ma pot acupa...de data asta sper k rezolv.so...pls help me... :death:

#2
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

View Postdinteus, on Nov 16 2006, 22:51, said:

Ma interseaza si pe mine niste reviste cu perdele...neaparat...Mama soacra are magazine in domeniul asta si vrea reviste..momentan nu am gasit pe net nimic la subiect...special facut pt perdele...ce stupid suna!:D...dar..Nush..de fiecare data imi da de facut kestii de kre e sigura k nu ma pot acupa...de data asta sper k rezolv.so...pls help me... :death:
Cand mi-ai zis in PM, credeam ca te referi la altceva, eh...retina perversa  ^_^
Daca tot nu gasesti reviste (gen cataloage, cred ca la asta te referi :huh: ), n-ai putea sa cumperi mai multe reviste de decoratii interioare si sa selectezi de'acolo ?

#3
bogdan_l

bogdan_l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 23.05.2006
Ce naiba au soacrele astea cu perdelele? Si a mea numa perdele vede in fata ochilor?

#4
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003

View Postdinteus, on Nov 16 2006, 22:51, said:

Ma interseaza si pe mine niste reviste cu perdele...neaparat...Mama soacra are magazine in domeniul asta si vrea reviste..momentan nu am gasit pe net nimic la subiect...special facut pt perdele...ce stupid suna!:D...dar..Nush..de fiecare data imi da de facut kestii de kre e sigura k nu ma pot acupa...de data asta sper k rezolv.so...pls help me... :death:

Cum adica reviste pentru perdele? Cataloage cu perdele poate. Si fiecare producator are cataloagele proprii

Ia vezi aici , contacteaza-i si spune-le sa-ti trimita un catalog daca nu esti multumit cu ce vezi acolo

Edited by djclocky, 17 November 2006 - 10:24.


#5
lemon_demon

lemon_demon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 26.06.2006
sunt niste reviste (burda) in care gasesti chestii de genul asta (lenjerie de pat, perdele, fete de masa etc.). cauta-le si tu pe la tonete (a se citi "tonete", nu "torente").  :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate