Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

blocaj Eroii revolutiei

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#163
cornel001

cornel001

    Scapat de la balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,261
  • Înscris: 30.07.2005
Aha, banuiam eu de ce e coada pe vitan-barzesti dupamiaza dinspre sud spre nord....
Si la titan e coada pe rebreanu dinspre est.. se lucreaza inca la 1. decembrie 1918 + basca am inteles ca are si colentina influente largi...

#164
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
vladc, problema e alta. intr-o tara in care mafia nu facea ce vroia, pana acum erau gata lucrarile. dar la noi mai dureaza vreun an si jumatate. :cursing:

#165
Ahile

Ahile

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,651
  • Înscris: 11.07.2004
Macar daca erau niste mafioti respectabili care mai au simtul onoarei, cred ca aia terminau mult mai repede ca sint mai seriosi ca lichelele astea. Cred ca lor le-ar fi rusine sa se faca de ris cum se fac marii nostri lideri. Astia nici macar mafioti nu sint, sint niste derbedei incompetenti, care ocupa niste posturi pe baza de apartenenta politica si cheltuie banii nostri absolut aiurea. Asta in conditiile in care sint mii de stradute in Bucuresti care nu au asfalt si sint pline de praf si gropi.
Si pe Vacaresti de ce razuie ca era foarte bun asfaltul, s-a turnat acum 1 an sau 2 parca...

Edited by Ahile, 05 June 2007 - 21:23.


#166
fiberspeeder

fiberspeeder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 994
  • Înscris: 09.02.2006
Eu nu stiu cat de prost sa fii sa furi la borduri videne sau cine dracu ne-oi fura cand poti sa asfaltezi strazile de "pamant" si-ti iese si mai mult.

Hoti prosti.

#167
441529

441529

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 17.08.2006
In ceea ce priveste bordurile, eu cred ca nu poate fabrica sa faca cate pot astia sa imprastie prin toata comuna Bucuresti.
Cel putin pe Oltenitei, zici ca au norma, cine pune mai multe borduri... locurile de parcare proaspat create sunt delimitate frumos de ditamai bordurile, copacii sunt incercuiti frumos de aceleasi borduri...
O chestie haioasa, dupa ce tocmai terminasera de pus, bordurile, cum ce sa puna? s-au apucat nenica sa sparga cu spor cam la 1-1.5 m mai in interior, banuiesc pentru noi locuri de parcare la care se va relua procedeul.

In concluzie, suntem o tara de prosti condusa de cei mai prosti dintre noi.

#168
Alex_82

Alex_82

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,372
  • Înscris: 18.02.2007

View Post441529, on Jun 6 2007, 23:56, said:

In ceea ce priveste bordurile, eu cred ca nu poate fabrica sa faca cate pot astia sa imprastie prin toata comuna Bucuresti.
Cel putin pe Oltenitei, zici ca au norma, cine pune mai multe borduri... locurile de parcare proaspat create sunt delimitate frumos de ditamai bordurile, copacii sunt incercuiti frumos de aceleasi borduri...
O chestie haioasa, dupa ce tocmai terminasera de pus, bordurile, cum ce sa puna? s-au apucat nenica sa sparga cu spor cam la 1-1.5 m mai in interior, banuiesc pentru noi locuri de parcare la care se va relua procedeul.

In concluzie, suntem o tara de prosti condusa de cei mai prosti dintre noi.

Bucuresti oras al bordurilor, astia ar fi in stare sa asfalteze cu borduri :cursing: ....

#169
hades052158

hades052158

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 05.01.2006
Eu locuiesc in zona si sunt mult mai incantat ca voi de ritmul lucrarilor. Va rog sa ma credeti ca nimic nu se compara cu zgomotul pikamerului la ora 2 noaptea la 10m distanta de bloc  :huh: . Ziua, maretii muncitori nu fac mai nimic daca vin la munca si daca din intamplare apar semne de ploaie au disparut complet.
In schimb, li se pare absolut normal la 1-2 noaptea sa vina sa sparga cimentul si sa scoata staplii din beton.

No other f..king comments, m-am saturat de ei. Sunt zile (de luni pana duminica) cand imi doresc sa fiu lunetist si sa ma joc putin de la balcon. :rolleyes:

#170
datace

datace

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 26.04.2005
Acum a  venit Oprescu ! Lucrarile la pasaj sunt blocate, au  trecut multe luni de cand trebuia sa fie gata. Pare sa fi uitat toata lumea de pasajul acesta, oamenii s au obisnuit cu santierul(blocajul) din mijlocul intersectiei . Trista natie !

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate