Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 

neogen CPC :)

- - - - -
  • Please log in to reply
100 replies to this topic

#91
myamar

myamar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 20.01.2005

View Postjambajukebox, on Mar 9 2007, 09:26, said:

Neogen afiseaza reclamele mai bine platite intai. Daca stai dupa 12 noaptea, o sa vezi ca la un moment dat primesti si 10 centi pe click. Daca nu ma credeti, in seara asta stau si fac un screenshot.

Tind sa nu prea cred, la mine media clickului e de 5 centi sau f aproape (de ex 4.97) de ceva timp.

#92
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Hmzzz, in 3 zile de adsense am avut si clickuri de peste 40 centi. Cand cei de la Google vor intra serios in Romania, Neogen & Co vor trebui sa ia masuri serioase daca vor mai dori sa ramana pe piata.

#93
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,661
  • Înscris: 26.11.2001
Google a spus ca din Romania  a avut 500 000 $ anul trecut, ceea ce este un mizilic, de aceea nu cred sa intre in urmatorii 2 ani.

#94
miromulus

miromulus

    c'mon inner peace...!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,613
  • Înscris: 25.01.2006
Daca nu intra nici nu va scoate bani. Pana una alta eu astept sa vad daca plateste banii din adsense pe site-uri full in romana. Nu de alta dar merg mai bine de la o zi la alta.

#95
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Si eu cred ca mai dureaza ceva pana or sa vina, probabil cel putin 1-2 ani.

#96
myamar

myamar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 20.01.2005
500.000$ din Adsense sau Adwords (sau poate ai un link)?

Oricum, e putin.

Totusi nu stiu cata baza putem pune in cifra asta daca stai si realizezi ca suma a fost facuta fara nicio reclama pentru Romania, fara nicio implicare locala, fara sa accepte niciun site in limba romana in Adsense.

#97
warrior!

warrior!

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 25.11.2006
pana la urma cum sta treaba cu neogen? am un site care face cateva sute de vizitatori pe zi si de jumatate de luna sunt asociatul lor, am observat si eu ca seara nu mai apar reclame, media la mine este tot undeva in jur de 5 centi/click, ce as vrea sa stiu este care reclame sunt mai bine platite si care nu. Dupa ce am citit cele 4 pagini ale topicului am ajuns la concluzia ca reclamele acelea cu neogen hosting, etc nu sunt platit?!?!?! Si a doua intrebare, are ceva daca am dat un click pe zi de pe ipul meu?

#98
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Din cate imi aduc eu aminte, ei spun ca nu ai voie sa dai click pe reclame cu scopul de a face bani!

#99
south

south

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 15.01.2006

View Postwarrior!, on Mar 10 2007, 22:30, said:

Si a doua intrebare, are ceva daca am dat un click pe zi de pe ipul meu?
Ai mari sanse sa-ti suspende contul in cazul in care mai ai acest obicei.  :lol:

#100
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005
teoretic :)  cunosc pers care au fost atentionate sa numai dea, au dat in continuare si nu sa intamplat nimic la neogen , nu isi permiteau sa piarda un publisher bunicel :))

#101
warrior!

warrior!

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 25.11.2006
pana acum nu am primit nici un avertisment.. si nici nu cred ca o sa primesc pentru 5 centi pe zi.. lol oricum nu o sa mai dau clickuri, insa in contractul lor este precizat faptul ca se considera frauda mai mult de 5 clickuri de pe acelasi ip intr-o ora, sau mai mult de 10 pe zi. Oricum, stiu multi webmasteri care le indica prietenilor sa dea click pe bannere, in fiecare zi si pana in momentul de fata nu au patit nimic. Pentru un site cu mai putin de 1000 vizitatori/zi ce oferte de publicitate sunt, inafara de neogen sau adsense?
Multumesc.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate