Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

-> www.zymic.com <-

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Virtual3oy

Virtual3oy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 03.07.2006
:D Am gasit acest site care mi s-a parut foarte interesant si bun.  :w00t:
Are:
- Template Gratuite pentru toate domeniile (site simplu sau de afaceri)
- Forum
- Logo-uri, Splash-uri, Butoane
- Tutoriale (lectii) Gratis
- Scripturi HTML, PHP si altele

- Nu stiu sigur, dar cred ca are si host -

Eu am invatat unele chestii super:
-cum sa pun iconita la site
-pagine cu eroare customatizata (o pagina speciala care apare cand este o eroare/ o poti edita cum vrei)
-mail-uri in format PHP
-Click Count
-Useri online (in PHP)

Merita vazuta pagina !!!  :coolspeak:   :w00t:

Am 2 intrebari: Cand imi pun site-ul pe un host platit (mxhost.ro) cum se intra dupa aceea ca sa pot sa modific site-ul (sa adaug sau sa sterg ceva )???
Cum pot sa imi fac un login pentru Admin (sa sterg daca este nevoie un membru) ???

#2
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View PostVirtual3oy, on Oct 7 2006, 23:01, said:

Cum pot sa imi fac un login pentru Admin (sa sterg daca este nevoie un membru) ???
La ce admin te refereai? la forum? daca da, atunci cand esti logat ca administrator ai un control-pannel in care faci modificarile care vrei...nu prea am inteles la ce te refereai  :confuzzled:

#3
aghyutza

aghyutza

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 14.12.2005

View PostVirtual3oy, on Oct 7 2006, 23:01, said:

Am 2 intrebari: Cand imi pun site-ul pe un host platit (mxhost.ro) cum se intra dupa aceea ca sa pot sa modific site-ul (sa adaug sau sa sterg ceva )???
Cum pot sa imi fac un login pentru Admin (sa sterg daca este nevoie un membru) ???

Fratioare stai usor. Aia pe zymic iti dau doar templateul, daca vrei sa iti faci tu cu members area si alte chestii care se poarta la ora actuala invata programare (HTML PHP SQL, este tot ce ai nevoie)

#4
Virtual3oy

Virtual3oy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 03.07.2006
Multumesc, dar pentru forum stiam asta. Am avut unul pe (www.locdespam.ro).Eu intrebam daca se poate asa ceva pentru un site obisnuit cu LogIn.
Mai am intrebat si dupa ce uploadezi site-ul pe server cum il mai poti modifica.

                                                                                             Multumesc oricum. :D

View Postaghyutza, on Oct 7 2006, 23:09, said:

Fratioare stai usor. Aia pe zymic iti dau doar templateul, daca vrei sa iti faci tu cu members area si alte chestii care se poarta la ora actuala invata programare (HTML PHP SQL, este tot ce ai nevoie)
Da, e adevarat, dar daca te uiti in stanga vezi niste tutoriale.

#5
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006
Poti face si chestia cu site-ul si userii:
iti faci un panou de admin care sa-l poti accesa doar de pe un anumit user, iar in acel pannel listezi userii actuali din baza de date si langa pui un buton/link/imagine care sa aiva atasata o functie de stergere din baza de date...
nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun... e ora tarzie...  :P

#6
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
E destul de cunoscut acel site, ma mir ca abia acum ai aflat de el.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate