Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Max Payne 2 - e gold

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#19
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
ozitorida....e clar ca nu-ti plac jocurile gen shooter.....daca iti placeau numai aveai senzatia ca asta faci tot jocu "omori pana la capat"  :)

#20
ozitorida

ozitorida

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 14.06.2003
imi plac.. mi-a placut mai mult Freedom Fighters (care si el e aparut recent) .. e adevarat ca Max Payne 2 are grafica superioara.. dar in rest nu e deloc deosebit.. are doar efectu ala din Matrix, neo27

#21
Razvan Ion

Razvan Ion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 26.05.2003
da asa e..... are efectul acela de matrix care pentru mine este demential......acuma depinde si de gusturi.....fiecare cu ce-i place. :P ..Jocul de care ai mentionat tu n-am auzit...cum este ?este gen sf? trebuie sal incerc si pe ala :oK:

#22
blueghost

blueghost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 17.04.2003
nici Starcraft nu a fost revolutionar la vremea lui.
jocurile revolutionare nu au aproape niciodata succes pt. ca te streseaza cu o multime de buguri.
jocurile bune, ca MaxPayne2, sunt stabile (are extrem de putine buguri), folosind tehnologii mai vechi, dar mult imbunatatite.
totusi nu trebuie uitat ca jocul foloseste motorul grafic Havok2 care este folosit si in HalfLife2.
gusturile nu se discuta. mie imi place si asta e tot ce conteaza.

"I HAD A DREAM OF MY WIFE.
SHE WAS DEAD,
BUT IT WAS ALL RIGHT."

#23
fiesta4ever

fiesta4ever

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 21.10.2003
SUPER JOC !!!!

#24
ozitorida

ozitorida

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 183
  • Înscris: 14.06.2003
da.. gusturile nu se discuta..

freedom fighters nu are grafica lui max payne 2... dar acolo AI-ul este mult mai tare (cu unele exceptii).. cu timpul incepi sa ai sub comanda ta pana la vreo 10 luptatori.. si e senzatia de razboi:

"In a world where the Soviet Union won the Cold War, a fierce conflict is unfolding in the streets of America. Taking on the role of
Christopher Stone, players evolve from an average New Yorker into a fearless patriot who recruits and leads an army of freedom fighters in the streets of New York City. Freedom Fighters combines the depth of a squad based game with the intensity of an action-packed war game that unfolds in the streets, subways, and buildings of the city."

sa nu ma injurati toti :)

#25
blueghost

blueghost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 17.04.2003
am incercat si eu un demo de FF.
NPC-urile alea ori fac toata treaba, ori ma incurca, ori se apuca sa ma impuste pe la spate.
creatorii lui Hitman2 au incercat ceva cu mai multa adrenalina, dar nu le-a prea iesit.
pozitionarea tintei pe mijloc mi se pare naspa. in MaxPayne2 asezarea mai joasa si usor spre dreapta mi se pare mai potrivita si mai realista.
si oricum m-am saturat de fobiile americanilor.

#26
ECodrutz

ECodrutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 26.04.2003
e superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, azi am pus si eu mana pe el, maine cred si sper sa il termin :) wish me luck guys

#27
Indianu

Indianu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,322
  • Înscris: 21.08.2003
vreau si eu jocuuuuuul...

#28
blueghost

blueghost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 17.04.2003
am gasit ceva pentru extractia sunetelor din maxpayne2:

http://www.darklords...ffextractor.zip
from http://www.shacknews...a.zz?id=8719276

imi place la nebunie melodia de la final (Late Goodbye - Poets Of The Fall).
e fain si cum o fredoneaza tipul ala care curata zidurile.

#29
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
Si eu am terminat Max Payne 2... acu' 2 zile... pacat... a fost super misto, in special ultimile 3 nivele... acolo da.... super ce sa mai...

Pacat ca s-a terminat asa repede.... :(

In asteptarea jocului Call Of Duty, ma voi delecta cu noul Commandos 3...

:)

#30
jely

jely

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 469
  • Înscris: 20.05.2002
Sunt si eu la actu 3 la spital si nu stiu cum sa il bat pe ala care ma pazeste acolo la morga ca nici nu pot sa aleg melee si nici arma nu am.Deci ce fac sa trec ala , cum il killaresc?

#31
blueghost

blueghost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 17.04.2003
fugi pana ajungi intr-o camera de birouri. dupa tine o sa vina un mascat si un cleaner. apoi intra in camera un paznic pe care astia 2 il omoara. iei pistolul si incepi sa-i razi pe nemernici.

#32
valt3r

valt3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 24.10.2003
Apa din chiuveta nu curge pt ca ajunge la ''prea plin''
(gaura de sub robineti).
Dar altu-i baiu. Cum trec de plansa cind arunca ala cu bombe de sus.
Am tras in lemnele de care sint legate sforile postamentului, a cazut mai jos dar tot pe platforma aia ramine si ma dispera mai departe cu bombele alea  ... Ce fac????

#33
blueghost

blueghost

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 17.04.2003
tragi cu un mp4 sau mp5 (preferabil in cap) pana moare si se temina si MaxPayne2.
insista pana il omori pe nemernicul ala de Vladimir Lem.
Bafta.

#34
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
Sunt in sevraj..asteptand Max Payne 3 :D

#35
ravenutzu

ravenutzu

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 91
  • Înscris: 08.09.2003
L-am terminat acuma jumatate de ora ...... cam scurt dar super .... nu am intalnit bug-uri din fericire... mi-a mers impecabil...... poate un add-on ar merge ..... mi-ar placea unu' in multiplayer

#36
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
@valt3r

Dupa ce darami platforma, sus unde o sa observi niste bete - seamana cu alea de le-ai dat jos inainte (sa la zic asa la bete) care mai sprijina toata chestia aia ce-a ramas... si tragi in ele, parca 3-4 focuri de arma trebuie... si retardu' de Lem o sa cada cu toata chestia aia....

Apoi ?

Ghici....

:)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate