Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

erotic call

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004
ummm... nu stiu cum sa incep...

daca sunt departe cateva (a se citi mai multe) zile de persoana iubita. simt nevoia teribila s-o aud...
ma gandeam (am si eu hormonii mei :D ) la ceva de genul sex prin telefon... sa nu radeti...

vroiam sa stiu cum este privit acest lucru din punctul de vedere al fetelor...
cum sa incep abordarea?... cum s-o mentin ?


P.S

apelurile video sunt 100% sigure, sau as putea avea surprize ?  :naughty:

#2
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

 bogdanan, on Sep 24 2006, 10:24, said:

ummm... nu stiu cum sa incep...

daca sunt departe cateva (a se citi mai multe) zile de persoana iubita. simt nevoia teribila s-o aud...
ma gandeam (am si eu hormonii mei :D ) la ceva de genul sex prin telefon... sa nu radeti...

vroiam sa stiu cum este privit acest lucru din punctul de vedere al fetelor...
cum sa incep abordarea?... cum s-o mentin ?
P.S

apelurile video sunt 100% sigure, sau as putea avea surprize ?  :naughty:
Nu stiu daca nu cumva te-ar starni si mai mult asa ceva. Nu ai dori-o mai mult dupa? Si tot departe va fi pentru o vreme.
Banuiesc ca stii ce-i place si o excita asa ca daca e si ea deschisa discutiei, nu cred ca ai probleme cu abordarea sau mentinerea discutiei. Puteti incerca prin webcam (daca ai incredere ca nu da print screen si te pune pe net  :D ).
Poti incepe prin a-i aduce aminte de momentele intime. Eu daca aud trebuie de genul "cu ce esti imbracata acum?" ma buseste rasul.  :)

#3
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

 Tabu, on Sep 24 2006, 10:30, said:

Nu stiu daca nu cumva te-ar starni si mai mult asa ceva. Nu ai dori-o mai mult dupa?

Si tot departe va fi pentru o vreme.

Banuiesc ca stii ce-i place si o excita asa ca daca e si ea deschisa discutiei, nu cred ca ai probleme cu abordarea sau mentinerea discutiei. Puteti incerca prin webcam (daca ai incredere ca nu da print screen si te pune pe net  :D ).

Poti incepe prin a-i aduce aminte de momentele intime. Eu daca aud trebuie de genul "cu ce esti imbracata acum?" ma buseste rasul.  :)


1. ba da, dar la la cateva zile simt ca mor (si amanta nu intra in discuie)

2. da, dar...

3. nu vreau la pc, vroiam la telefon... nu e chiar asa banda buna pentru net peste tot

4. hmm :P zi tu alta introducere :P

#4
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

 bogdanan, on Sep 24 2006, 10:40, said:

1. ba da, dar la la cateva zile simt ca mor (si amanta nu intra in discuie)

2. da, dar...

3. nu vreau la pc, vroiam la telefon... nu e chiar asa banda buna pentru net peste tot

4. hmm :P zi tu alta introducere :P
1. Amanta nu intra in discutie sau o amanta? Daca nu exista, bravo!
2. ?
3. La pc mai e si microfon. Ma gandesc ce distractiv ar fi sa pice netul cand ti-e lumea mai draga.
4. Depinde de ce fel de persoana e. Poti incerca un "ce ti-as face acum... mai ceva ca atunci cand..." sau incepi si ii spui unde te afli, ce-ti doresti si ca numai ea mai lipseste din peisaj. Dai si tu detalii de ordin sexual. Nu pot sa-ti dau eu mura-n gura ca ma aleg cu warn.  :D Leaga-te de ce stii ca o starneste pe ea. Poate iti inchide telefonul si vine direct la tine daca te pricepi!

#5
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

 Tabu, on Sep 24 2006, 10:55, said:

1. Amanta nu intra in discutie sau o amanta? Daca nu exista, bravo!
2. ?
3. La pc mai e si microfon. Ma gandesc ce distractiv ar fi sa pice netul cand ti-e lumea mai draga.
4. Depinde de ce fel de persoana e. Poti incerca un "ce ti-as face acum... mai ceva ca atunci cand..." sau incepi si ii spui unde te afli, ce-ti doresti si ca numai ea mai lipseste din peisaj. Dai si tu detalii de ordin sexual. Nu pot sa-ti dau eu mura-n gura ca ma aleg cu warn.  :D Leaga-te de ce stii ca o starneste pe ea. Poate iti inchide telefonul si vine direct la tine daca te pricepi!

1. nu exista !

2. mister...

3. nu prea as vrea sa ma car cu laptopul dupa mine (asa ma pot uita la filmele home made, dar nu e acelasi feeling)... + ca-ti dai seama ce trafic fac ? :D (evdo nu e peste tot, iar pe gprs se vede execrabil, sa nu mai vb de csd...)

4. de obicei ii cer sa descrie o fantezie, dar nu e prea incantata, detalii dau... ideea e cu inceputul asta mai greu ... voi v-ati excita din asa ceva? pe mine ma excita tot, tonul, vocea calda, inflexiunile vocii ei... pot s-o aduc la orgasm din vorbe ? (bineinteles, necesita si putina joaca din partea ei...)

#6
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

 bogdanan, on Sep 24 2006, 11:11, said:

4. de obicei ii cer sa descrie o fantezie, dar nu e prea incantata, detalii dau... ideea e cu inceputul asta mai greu ... voi v-ati excita din asa ceva? pe mine ma excita tot, tonul, vocea calda, inflexiunile vocii ei... pot s-o aduc la orgasm din vorbe ? (bineinteles, necesita si putina joaca din partea ei...)
Daca nu e prea incantata cand ii ceri sa descrie o fantezie inseamna ca va fi mai greu sa o aduci la orgasm din vorbe.
Si pe mine ma excita cele de mai sus, dar la orgasm nu cred ca as ajunge singura, cu telefonul la ureche.
Inteleg ca e usor retinuta sau pur si simplu nu ar incita-o asemenea discutii. Ia-o usor, fara sa-i ceri tu ceva ca sa nu o faci sa se simta incomod. You do all the work pana o starnesti... imi vine greu sa cred ca nu va izbucni si ea de dorinta la un moment dat. Du incet si subtil discutia in directia in care vrei tu.
Sa speram ca nu-ti inchide telefonul (fara sa se grabeasca spre tine)! :)
P.S.: Incearca seara... femeile sunt mai melancolice seara. Asta daca nu e deja obosita si nu-i mai arde de nimic.

 bogdanan, on Sep 24 2006, 11:11, said:

3. nu prea as vrea sa ma car cu laptopul dupa mine (asa ma pot uita la filmele home made, dar nu e acelasi feeling)... + ca-ti dai seama ce trafic fac ? :D (evdo nu e peste tot, iar pe gprs se vede execrabil, sa nu mai vb de csd...)
La filme home made de catre cine? De voi doi? Daca da, inseamna ca o discutie la telefon va decurge cu mare usurinta.
Nu vrei sa te cari cu laptopul dupa tine unde?  :D

#7
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

 Tabu, on Sep 24 2006, 11:17, said:

Daca nu e prea incantata cand ii ceri sa descrie o fantezie inseamna ca va fi mai greu sa o aduci la orgasm din vorbe.
Si pe mine ma excita cele de mai sus, dar la orgasm nu cred ca as ajunge singura, cu telefonul la ureche.
Inteleg ca e usor retinuta sau pur si simplu nu ar incita-o asemenea discutii. Ia-o usor, fara sa-i ceri tu ceva ca sa nu o faci sa se simta incomod. You do all the work pana o starnesti... imi vine greu sa cred ca nu va izbucni si ea de dorinta la un moment dat. Du incet si subtil discutia in directia in care vrei tu.
Sa speram ca nu-ti inchide telefonul (fara sa se grabeasca spre tine)! :)
P.S.: Incearca seara... femeile sunt mai melancolice seara. Asta daca nu e deja obosita si nu-i mai arde de nimic.

e mai de moda veche, si retinuta in unele privinte.
spui seara :D dar nu e asa... poate e la servici :whistling: ziua, si eu am chef (isi poate lua o pauza scurta)... la mine cheful nu vine la o anumita ora, ci pur si simplu vine :D
departarea asta ma omoara...
e adevarat ca ies scantei cand ne intalnim,dar... ma gandeam ca nu-s normal, n-am mai incercat cu nimeni asa ceva, si nu stiu de unde pana unde...
cred ca-ncepe sa devina obsesie :rolleyes:

cateodata ma simt ok numai cand o aud, ma gandesc la ea extraordinar de mult... parca-as retraii perioada adolescentei :D ... si vorba aia, am o varsta ... ajung sa cred vorba aia ca pe masura ce imbatranesti, te tampesti...

a fost la tara la ai ei weekendul asta, la cules de struguri... eu acasa ... a plouat... si mi-o si imaginam uda, degajand aburi, asa senzuala cum e... eu aveam chef de vorba, ai ei roiau pe langa ea si nu prea putea sa vorbeasca

#8
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

 bogdanan, on Sep 24 2006, 11:30, said:

e mai de moda veche, si retinuta in unele privinte.
spui seara :D dar nu e asa... poate e la servici :whistling: ziua, si eu am chef (isi poate lua o pauza scurta)... la mine cheful nu vine la o anumita ora, ci pur si simplu vine :D
departarea asta ma omoara...
e adevarat ca ies scantei cand ne intalnim,dar... ma gandeam ca nu-s normal, n-am mai incercat cu nimeni asa ceva, si nu stiu de unde pana unde...
cred ca-ncepe sa devina obsesie :rolleyes:

cateodata ma simt ok numai cand o aud, ma gandesc la ea extraordinar de mult... parca-as retraii perioada adolescentei :D ... si vorba aia, am o varsta ... ajung sa cred vorba aia ca pe masura ce imbatranesti, te tampesti...

a fost la tara la ai ei weekendul asta, la cules de struguri... eu acasa ... a plouat... si mi-o si imaginam uda, degajand aburi, asa senzuala cum e... eu aveam chef de vorba, ai ei roiau pe langa ea si nu prea putea sa vorbeasca
Am spus sa incerci seara ca sa o prinzi mai libera si poate usor mai dezinhibata decat la 8 dimineata.
Eu zic sa incerci treaba cu telefonul oricum... rau nu are cum sa iasa.
A cules struguri si pe ploaie? Ca deja incep sa mi-o imaginez si eu si nu e bine. :D
E norocoasa ca are pe cineva care se gandeste atat de mult la ea.
Prinde-o cand e singura si poate sa vorbeasca, iar cuvintele vor curge de la sine.

#9
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

 Tabu, on Sep 24 2006, 11:38, said:

Am spus sa incerci seara ca sa o prinzi mai libera si poate usor mai dezinhibata decat la 8 dimineata.
Eu zic sa incerci treaba cu telefonul oricum... rau nu are cum sa iasa.
A cules struguri si pe ploaie? Ca deja incep sa mi-o imaginez si eu si nu e bine. :D
E norocoasa ca are pe cineva care se gandeste atat de mult la ea.
Prinde-o cand e singura si poate sa vorbeasca, iar cuvintele vor curge de la sine.


da, nu-ti mai zic cu ce era imbracata (cand a plecat de acasa a crezut ca e cald... si pana la buzau a inceput ploaia... :) )
ideea e ca nu vreau sa se simta sufocata, agasata, si sa nu exagerex nici eu "ai ajuns?" "mai ai mult?" "ai un minut?" "e cineva pe langa tine, poti sa vorbesti?"  ...dar asta simt

sunt invidios pe toti cei care sunt langa ea cand eu nu sunt

#10
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

 bogdanan, on Sep 24 2006, 11:45, said:

da, nu-ti mai zic cu ce era imbracata (cand a plecat de acasa a crezut ca e cald... si pana la buzau a inceput ploaia... :) )
ideea e ca nu vreau sa se simta sufocata, agasata, si sa nu exagerex nici eu "ai ajuns?" "mai ai mult?" "ai un minut?" "e cineva pe langa tine, poti sa vorbesti?"  ...dar asta simt

sunt invidios pe toti cei care sunt langa ea cand eu nu sunt
Poti incepe depanand amintiri. Ii zici cat de dor iti este de ea, daca isi aminteste acea zi/seara/noapte cand ati fost in locul x etc etc si ce romantic a fost si cat de superba a fost ea si senzuala in rochia/pantalonii aceia..x.. and so on :D  Apoi ii zici ca te omoara distanta asta, ca abia astepti sa fie langa tine, sa ajungi acasa........ Chiar daca e mai retinuta ma indoiesc ca nu-ti va impartasi si ea trairile..Daca totusi vezi ca o cam deranjeaza discutia, ar fi mai bine sa renunti..Bafta oricum, iti tinem pumnii :peacefingers:

Edited by xella, 24 September 2006 - 17:56.


#11
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Teoria formelor fara fond expusa in iubire.
Pai mai bine gasesti pe altcineva cu care sa faci sex daca simti o nevoie acuta de asa ceva si nu te poti stapani. Daca nu e cazul, grabeste revederea sau asteapta.
Nimic nu se compara cu gustul real si natural.

#12
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

 iulian.dronca, on Sep 24 2006, 19:05, said:

Nimic nu se compara cu gustul real si natural.
Cred ca toata lumea e de acord cu asta, dar daca omul vrea sa incerce o discutie incitanta la telefon, ce e asa rau in asta?
A spus ca nu a mai facut niciodata asta. De ce sa nu incerce?

#13
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Eu de ce sa nu incerc un rachiu ieftin, ca tot nu am baut niciodata asa ceva si il am acasa?
Mai bine un vin bun chiar daca trebuie sa merg dupa el pana la alimentara

#14
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006
Cel mai bine ar fii sa ai o discutie cu ea fata in fata si sa ii explici ceea ce ai de gand. Poate ca ii va placea ideea si va fii entuziasmata. De pierdut nu prea ai ce...

#15
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

 placebo87, on Sep 24 2006, 23:15, said:

Cel mai bine ar fii sa ai o discutie cu ea fata in fata si sa ii explici ceea ce ai de gand. Poate ca ii va placea ideea si va fii entuziasmata. De pierdut nu prea ai ce...
Oameni buni, e vorba de o simpla discutie la telefon! Chiar sunt necesare planuri si discutii despre ce va urma inainte?!

#16
placebo87

placebo87

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,504
  • Înscris: 13.04.2006

 Tabu, on Sep 24 2006, 23:17, said:

Oameni buni, e vorba de o simpla discutie la telefon! Chiar sunt necesare planuri si discutii despre ce va urma inainte?!

E o discutie ceva mai complexa :D dar asta nu inseamna ca trebuie sa o planifici minutios, dimpotriva spontaneitatea reprezinta farmecul  convorbirii. Cu toate astea, n-ar fi rau ca ambii parteneri sa stie la ce sa astepte... Comunicarea ajuta intotdeuna. :)

Edited by placebo87, 24 September 2006 - 22:43.


#17
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006
Nu cred ca e bine..sa discuti inainte de asta. Fiindca noi fetele de obicei avem tendinta de a face lucrurile mult mai complicate decat sunt. Ne gadim: pai daca mi-a zis cu x zile/ore inainte inseamna ca e ceva important pt el, trebuie sa fiu pregatite, pe masura asteptarilor, dar daca nu o sa iasa bine, daca o sa am nu stiu ce emotii, o sa-si faca planuri si de obicei o dam in bara :D
So, spontaneitate! Daca se simte incomodata de propunerea ta(facuta in seara cu pricina, la telefon) renunti, te conformezi, si gata! :peacefingers:

#18
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

 Dida, on Sep 25 2006, 02:36, said:

Fiindca noi fetele de obicei avem tendinta de a face lucrurile mult mai complicate decat sunt.
Nimic mai adevarat!  :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate