Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

cum sa cuceresc o fata

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
raducutzzu

raducutzzu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,917
  • Înscris: 17.02.2006
Sa o intrebi ce parere are despre retragerea trupelor din Irak. Daca e de acord, daca nu e. Etc. Asta atrage fetele mai ceva ca un Mutu. ;)

In rest, de acord cu shobi.

#20
Alessia

Alessia

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 27.09.2006
Eu sunt de acord cu Sarah.Am ajuns la un nivel atat de jos incat ne cerem scuze prin sms?Oh boy am decazut rau.Si bine ti-a facut fata..trebuia sa fi sincer cu ea de la inceput si sa-i zici ce simti nu sa continui o relatie asa pana cand se ajungea f.departe si te trezeai ca ai pierdut timp pretios pt o persoana la care nici macar nu tii.Asa se intampla si in relatiile de cativa ani care apoi se termina :ori nu s-au iubit ori s-au inselat.Mai intai incearca sa vezi ce vrei tu cu adevarat : chiar vrei sa fi cu ea si chiar ti la ea sau doar vrei sa fi cu ea pt.ca ai facut-o sa sufere si cumva te simti ranit?Daca nu tii la ea spune-i ca iti pare rau pt ce s-a intamplat si ca nu ai avut curajul sa ii spui care sunt adevaratele tale sentimente si ca ai vrea sa fiti amici.

Edited by Jaqueline, 28 September 2006 - 13:25.


#21
bgs

bgs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 10.09.2004
[font=Arial]DAR un barbat cum il cuceresti?

#22
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View PostAlessia, on Sep 28 2006, 11:43, said:

Eu sunt de acord cu Sarah.Am ajuns la un nivel atat de jos incat ne cerem scuze prin sms?Oh boy am decazut rau.Si bine ti-a facut fata..trebuia sa fi sincer cu ea de la inceput si sa-i zici ce simti nu sa continui o relatie asa pana cand se ajungea f.departe si te trezeai ca ai pierdut timp pretios pt o persoana la care nici macar nu tii.Asa se intampla si in relatiile de cativa ani care apoi se termina :ori nu s-au iubit ori s-au inselat.Mai intai incearca sa vezi ce vrei tu cu adevarat : chiar vrei sa fi cu ea si chiar ti la ea sau doar vrei sa fi cu ea pt.ca ai facut-o sa sufere si cumva te simti ranit?Daca nu tii la ea spune-i ca iti pare rau pt ce s-a intamplat si ca nu ai avut curajul sa ii spui care sunt adevaratele tale sentimente si ca ai vrea sa fiti amici.

..............
Shall we get into fights?
Leave the lights on?
Drop bombs?
Do tours of the east?
contract diseases?
Bury bones?
Break up homes?
Send flowers by phone?
Take to drink?
Go to shrinks?
Give up meat?
Rarely sleep?
Keep people as pets?
Train dogs?
Race rats?
..............

stia waters asta ce stia ...

si daca ii zice de amici (oricum e veche situatia, oricum e vechi si postul tau, da postez de dragul postatului acu) intra vechea chestie cu "daca un baiat si o fata pot fi doar prieteni" ... si aici se complica lucrurile ... stiu pentru ca si io sunt intr-o situatie d-asta, da o sa treaca :w00t: acu, cum o sa iasa partile vatamate de aci, nush :w00t:

#23
adriansss22

adriansss22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.11.2006
ce ai rezolvat mai machoPustiulica? ca suntem curiosi cu totii

#24
Valentine

Valentine

    Un Mosotti mai serios.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,279
  • Înscris: 30.11.2003
Eu cred ca userul ala face misto de voi :D

#25
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
o fata se cuscerste ff usor si plus de asta nu trebuie mare lucru .. pliscu mic ... vb dulci... punctual si la subiect si fara sa povestesti despre tine sau sa vb despre ale tale! bafta!

#26
embedded

embedded

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 95
  • Înscris: 04.01.2006
un portmoneu gros e tot ce-ti trebuie

#27
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006

View Postembedded, on Feb 8 2007, 15:46, said:

un portmoneu gros e tot ce-ti trebuie
daca ai pormoneu gros se invata si pe urma nu se mai dezvata .. ochii mari bafta! strict necesar atat!

Edited by mufă, 08 February 2007 - 20:59.


#28
ralfy_tm

ralfy_tm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 402
  • Înscris: 18.08.2006
asa e...nu e bine cu pormoneu gros...convingeo ca o placi si fao sa se simta in centrul atentiei tale...mai pe scurt zis: arata ca iti apsa de ea (chicks love it!)

PS: "chicks love it! e de la radio ,e tare fraza  :coolspeak:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate