Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Zapp Z810i: supertelefonul de la Zapp!

- - - - -
  • Please log in to reply
691 replies to this topic

#37
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003

View Posttassadar, on Sep 24 2006, 19:29, said:

Eram tentat si eu sa fac asta....sa combin un tel zapp cu un PDA dar din motive practice am renuntat..
Blackberry il pot folosi doar cu o mana si cand sunt la volan, pe cand un PDA care are ecran senzitiv si Pix.....e mai greu cu o singura mana....
2 telefoane si un PDA era cam mult...uit sa le incarc.. :) , asa am doat doua.. si oricum e greu...vreau sa ajung sa detin doar un singur dispozitiv de comunicatie.
Sunt oameni pe forum care recomanda LAPTOP cu telefon zapp pentru mobilitate...cica.. :lol: De ce nu ceva cu monitor de 20" sa ma joc ceva la semafor... :D


sau un pda cu tastatuta ca mine ;)

#38
Beavix

Beavix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 984
  • Înscris: 13.10.2003

View Posttassadar, on Sep 24 2006, 19:29, said:

Eram tentat si eu sa fac asta....sa combin un tel zapp cu un PDA dar din motive practice am renuntat..
Blackberry il pot folosi doar cu o mana si cand sunt la volan, pe cand un PDA care are ecran senzitiv si Pix.....e mai greu cu o singura mana....

Sa inteleg ca in masina tu iti verifici mailul pe Blackberry din mers... nice...  :nonobad:  n-as vrea sa fim colegi de trafic vreodata...   :cursing:

#39
Alexutz_C

Alexutz_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 526
  • Înscris: 16.06.2004
Si pana la urma cand vedem si noi telefonul asta in magazine?in octombrie?in decembrie?vreodata in secolul asta?

#40
jok bacau

jok bacau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 23.09.2006
Telefonul Z810i este programat ("era programat") pentru luna octombrie insa cel mai probabil va apare in noiembrie probabil odata cu lansarea unei oferte de iarna. Lansarea acestuia impune si un pachet de servicii special pentru traficul de date intrucat are modem EVDO iar optiunea de 9 $ cu trafic internet nelimitat nu este aplicabila in cazul lui...(ar fi prea avantajoasa). Din astfel de motive dar nu numai, aparitia acestuia este ingreunata.  Deasemenea, va pot anunta ca pentru utilizatorii de modem EVDO (Z010,Z020) cu abonament ZIE de 100 ore/luna(39$), dupa un an de retea, primesc prin zapp compliment trafic de internet nelimitat pentru acest abonament, noii abonati ZIE activati dupa 1 septembrie  NU vor mai acumula puncte compliment, singurul beneficiu fiind trecerea pe net nelimitat dupa un an pentru 39$

#41
jok bacau

jok bacau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 23.09.2006

View Postraiiar, on Sep 23 2006, 10:00, said:

te asteptam.
Prietene, am postat un raspuns despre Z810i asa cum am promis in aceasta dupamiaza. Este tot ce am putut obtine.........inarmativa cu multa rabdare....sper sa pot fi si eu rabdator, daca nu voi decide sa imi iau un PDA  GSM..pana atunci

#42
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
Om, eu astept, nu e graba. In momentul de fata sunt doar curios.

#43
jok bacau

jok bacau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 23.09.2006

View Postraiiar, on Sep 25 2006, 18:55, said:

Om, eu astept, nu e graba. In momentul de fata sunt doar curios.
Bine om !

#44
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006
păcat că nu are java :(

#45
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
asta chiar am omis si eu...mare greseala!pacat!
ce ii costa sa ii puna si java?:D

#46
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Are BREW pt aplicatii, jocuri, sonerii, browser etc. Ce nevoie mai aveti de Java?

#47
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004

View PostMasterboy, on Sep 27 2006, 06:39, said:

Are BREW pt aplicatii, jocuri, sonerii, browser etc. Ce nevoie mai aveti de Java?

DACA OMUL VREA SA PUNA JOCURI PE EL.

Nu ii trebuie java?? :cursing:

#48
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
pai cred ca si BREW contine jocuri :confused:

#49
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006

View PostMasterboy, on Sep 27 2006, 06:39, said:

Are BREW pt aplicatii, jocuri, sonerii, browser etc. Ce nevoie mai aveti de Java?


View Postfunny_smile_2006, on Sep 27 2006, 16:29, said:

pai cred ca si BREW contine jocuri :confused:
Brew e o platformă de vârf. Problema este politica lor idioată, nefiind open source. De aceea există puține aplicații BREW.

#50
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003

View Postrostov, on Sep 27 2006, 20:00, said:

Brew e o platformă de vârf. Problema este politica lor idioată, nefiind open source. De aceea există puține aplicații BREW.




de cate ori nu mi s-a blocat SE ul de la aplicati java aiurea

#51
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Vreo speranta de lansare a telefonului pt luna asta?

#52
transilvan

transilvan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 09.08.2006

View PostMasterboy, on Oct 1 2006, 23:19, said:

Vreo speranta de lansare a telefonului pt luna asta?
citeste atent.a mentionat noiembrie, cu campania promo de craciun ,probabil.io sunt curios daca e bun ca un modem special si daca va fi la 20$ cu acces nelimitat sau cel putin seara?

#53
flo_sb

flo_sb

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 10.10.2006

rostov said:

Iar zappul merge şi pe pda
exact asta caut eu.
cautam o solutie de ip variabil fara restrictii de trafic/ore.
am gasit la 14$/luna (4+10) + tva.
acum ca o sa am internetul in buzunar mi s-ar parea nesimtire sa nu-l am si pe pda. am constat cu stupoare ca zappurile nu au bluetooth...

asadar, intrebarea mea e:
daca ar fi sa fie, cum imi conectez mobilul meu zapp (poate sa fie cat de prost numai sa fie mic (e al 3lea mobil care il iau numai pe post de modem)) la PDA-ul meu Dell Axim x51V sau la HP IpaQ (la asta nu mai stiu modelul). In principal ma intereseaza zapp internet unlimited @ Dell axim x51v

BR, flo_sb

#54
ato

ato

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 21.10.2002
stie cineva...? este posebil k extraoptiunea de 10$ sa ramana valabila si fara restrictii sa avem ev-do 24/24 pe noul terminal? cred k ar fi prea frumos... :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate