Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dovada adresei de resedinta

Tulsa King (2022 - )

Tv box android fara "servicii...

Factura platita la Supercom si ne...
 Nu mai primesc sms pentru locker ...

Apeluri efectuate dar nu apar in ...

Apa de puț in Berceni-Ilfov

Recomandare alegere - R7 7800X3D/...
 OCEANIA NATIONS CUP 2024

Recomandare router portabil wifi

Plata internaționala

Problema cheie/inchidere centrali...
 Casa pe structura de lemn (timber...

In ce an ati facut scoala de sofe...

Problema masina de spalat

Achiziție lentile ochelari o...
 

SE k800i vs. Samsung D900

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
arr1975

arr1975

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 04.09.2006
saluty a tutti!

simt ca am luat-o razna si nu ma pot decide asupra a ceea ce vreau ...
stiu doar ca vreau ceva frumos si care sa ma si tina
pina la urma am ramas intre cele 2 telefoane
- Sony Ericsson k800i si Samsung D900 - insa nu am idee care e mai bun dintre ele tinand cont si de factorii dimensiune, baterie, camera etc ...
in rest am cam avut de toate ... de symbian nici nu mai vreau sa aud ca era frumos un N73 dar am avut experienta trista cu N71 si nu mai imi iau asa ceva ...
in fine, sa nu deviez de la subiect, am timp pina pe saptaman viitoare sa imi aleg una bucata de mobile si daca ma puteti sfatui cat de cat va rog sa o faceti ...

merci,

pe curand ... arr

#2
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
In primu rand sa incep cu bateria :)
Sony : Standard battery, Li-Po 900 mAh (BST-33) , Stand-by Up to 350 h , Talk time Up to 7 h

Samsung: Standard battery, Li-Ion 800 mAh , Stand-by Up to 250 h , Talk time Up to 3 h 30 min

Bateria de la Samsung nu o sa te tina nici 3 zile ;) arata bine da io sincer as alege Sony mai are si alte avantaje ;)

http://www.gsmarena....p;idPhone1=1587 ai aici si linku sa te poti lamuri singur ;) ii o comparatie intre cele 2 telefoane :D

Bafta

#3
arr1975

arr1975

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 04.09.2006

View PostImDrunk, on Sep 19 2006, 15:18, said:

In primu rand sa incep cu bateria :)
Sony : Standard battery, Li-Po 900 mAh (BST-33) , Stand-by Up to 350 h , Talk time Up to 7 h

Samsung: Standard battery, Li-Ion 800 mAh , Stand-by Up to 250 h , Talk time Up to 3 h 30 min

Bateria de la Samsung nu o sa te tina nici 3 zile ;) arata bine da io sincer as alege Sony mai are si alte avantaje ;)

http://www.gsmarena....p;idPhone1=1587 ai aici si linku sa te poti lamuri singur ;) ii o comparatie intre cele 2 telefoane :D

Bafta

pe pagina lor spune ca bateria tine 6.5 ore in convorbire .... daca e asa ce ai face ... acuma sa fim seriosi 30 min nu prea conteaza si la video samsung ii mai bun ....

Type/Capacity                     Talk time         Standby          Charging time  
Slim          
Standard  Li-Ion, 800 mAh   Up to 6.5 hrs    Up to 260 hrs    
Extendard        


eu zic ca e grea decizia, SAU??!!

Edited by arr1975, 19 September 2006 - 18:01.


#4
S@BYN

S@BYN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 15.06.2006
Eu tot K800i as alege... nu conteaza.. e superior din multe puncte de vedere... camera , etc alegerea ramane in mainile tale .
PS: Daca as fi eu mi`as lua k800i fara discutii .
Bafta !  :peacefingers:

#5
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Battery Standard battery, Li-Ion 800 mAh
Stand-by Up to 250 h
Talk time Up to 3 h 30 min


Astea is pentru Samsung da io zic ca nu tine nici 3 ore
Bateria ii numa de 800mAh cea ce ii foarte putin io am samsung D600e la care bateria ii de 950mAh si mai mult de 3 zile nu ma tine bateria daca vorbesc 1 ora pe zi fac niste poze si unpic de muzica ma tine 2 zile , da intradevar Samsungu filmeaza mai bine decat Sony si la poze cam tot acolo ii da la muzica ii mai bun Sony , Samsungu nu are port inflarosu si Sony are :) Samsungu arata mai bine si filmeaza mai bine da in rest Sonyu ii superior ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate