Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

ce e de facut?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
39 replies to this topic

#19
S.F.

S.F.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 13.06.2006
Plan! Sa-l sune o domnisoara de pe forum si sa-i spuna ca a castigat ceva (oferta trebuie sa fie irezistibila!) la promotia Orange/Vodafone (depinde care e operatorul lui GSM) si sa confirme adresa de facturare.

Se aduna o trupa de baieti fortosi de pe forum si merg si-l calca pe cap grav. :D

Problem solved.

#20
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005
Daca isi ascunde numarul cand suna dar trimite mesaje in care, totusi, ii vezi numarul, e un copil prost =>poate fi prins/speriat usor. Cel mai bine e sa te duci la Politie...ai mesajele ca dovada.

#21
Cea Care

Cea Care

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 05.08.2006
mesajele vechi nu le mai am. nu suportam de fiecare data cand intram la mesaje sa-i vad enormitatile. o sa pastrez totusi cateva daca va mai trimite.

#22
icynoangel

icynoangel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 01.09.2004
Da-ne numaru.. am niste prieteni doritori sa faca misto sau sa il rupa cu beep-uri toata ziua si toata noaptea  :death:

#23
AVT

AVT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 28.08.2006

View PostS.F., on Sep 6 2006, 10:37, said:

Plan! Sa-l sune o domnisoara de pe forum si sa-i spuna ca a castigat ceva (oferta trebuie sa fie irezistibila!) la promotia Orange/Vodafone (depinde care e operatorul lui GSM) si sa confirme adresa de facturare.

Se aduna o trupa de baieti fortosi de pe forum si merg si-l calca pe cap grav. :D

Problem solved.

... si cand s-a facut dimineata... marmota invelea ciocolata in staniol!!!  :notangel:  :peacefingers:  :coolspeak: No offence!!! :console:

#24
Cea Care

Cea Care

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 05.08.2006
o sa incerc ceva si daca nu merge vineri postez numarul aici.

#25
Solarius

Solarius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,482
  • Înscris: 22.07.2006
Cu cea mai mare placere :D



Ii intoarcem Favorul  :peacefingers:   BIG time  :w00t:

#26
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View PostCea Care, on Sep 5 2006, 14:43, said:

nu stiu daca am deschis topicul unde trebuie
problema este urmatoarea: un necunoscut o deranjeaza pe sora mea cu telefoane si mesaje obscene de cateva luni. la telefon isi schimba vocea si nu are idee cine este, mai ales ca s-a mutat de curand si nu are multi prieteni acolo. chestia este ca mai nou, adica de cateva saptamani, ma suna si pe mine (nu stiu de unde a aflat numarul) si-mi trimite aceleasi mesaje vulgare. nu am idee cine poate fi.  l-am intrebat cine e si bineinteles ca n-a raspuns. ce e de facut? nu mai suport in fiecare zi telefoane si mesaje de genul asta. sora mea a incercat sa-si schimbe numarul si tot l-a aflat
Trimite-i si tu inapoi, incearca sa construiesti o relatie dar fa-o sa se miste mult mai repede ca o relatie normala, in scurt timp se va plictisi de tine si va cauta pe alta pe care sa o hartuiasca :)

#27
Bebeluska

Bebeluska

    Bebelușka Reloaded

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,439
  • Înscris: 20.12.2005

View Postrashid, on Sep 7 2006, 11:52, said:

Trimite-i si tu inapoi, incearca sa construiesti o relatie dar fa-o sa se miste mult mai repede ca o relatie normala, in scurt timp se va plictisi de tine si va cauta pe alta pe care sa o hartuiasca :)




o relatie cu un obsedat? :w00t:

#28
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View PostBebeluska, on Sep 7 2006, 16:32, said:

o relatie cu un obsedat? :w00t:
Incercam sa spun (subtil) ca ne pierdem interesul fata de voi foarte repede...

#29
SlipKnoT

SlipKnoT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 12.08.2006
Solutia nr. 1: (Cost: 0 RON) Scoate niste black-metal de pe net pentru inspiratie. Compune-i mesaje cat mai obscure, sugereaza-i lu' sor`ta sa faca la fel. In timp poate se plictiseste omul sa afle ca ai al 3-lea inger cazut din cer inchis in pivnita, ca bei sange, ca ai un tovaras care e liliac si ca pe 14 ianuarie se deschide ultima poarta din era noua si trebuie sa mori. (That's bullshit, btw.)
Solutia nr. 2: (Creativa, Cost: 15-20 RON) Aduna 5-6 tipi mai bazati si invita-i la o bere. Explica-le situatia si cere-le ajutorul. Propunei handicapatului o intalnire (un suc, ceva, inventezi tu) si roaga-i pe aia sa se duca in locul tau sa-l calce pe idiot in picioare. No police, no summers, nu curts of law. Textul standard cu care il asaltezi la telefon: "Buna, nu stiu cine esti si ce treaba ai cu noi. Dar as vrea sa stiu..." Dupa care incearca sa il imbarligi sa vezi care e treaba. Da-i impresia ca ai fi interesata de el si intreaba-l cati ani are, de unde e, daca arata bine, il intrebi ce ochi are, il minti ca e genul tau... Sa fii inventiva.

#30
Cea Care

Cea Care

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 05.08.2006
din moment ce nu raspunde la telefon oricine ar suna a doua solutie pica. iar prima mi se pare o prostie. momentan nu postez numarul pentru ca a fost sora mea la politie si vor incerca sa dea de el.

#31
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Ar merge sa ii transmiti un mesaj in care sa il informezi de asta. Ceva de genu "Măi (censored), vezi că o să vină poliția după tine." :)

Edited by AlexIP, 08 September 2006 - 15:22.


#32
Cea Care

Cea Care

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 322
  • Înscris: 05.08.2006
foarte tare asta  :roflmao:  :roflmao:  :roflmao:

#33
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,091
  • Înscris: 10.04.2006
Vezi ca era un topic la inginerie sociala :peacefingers:

#34
SlipKnoT

SlipKnoT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 12.08.2006
woman by birth, bitch by choice <- is that you?!

#35
rashid

rashid

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 30.06.2005

View PostCea Care, on Sep 8 2006, 13:15, said:

din moment ce nu raspunde la telefon oricine ar suna a doua solutie pica. iar prima mi se pare o prostie. momentan nu postez numarul pentru ca a fost sora mea la politie si vor incerca sa dea de el.
:roflmao:



Sunt sigur ca politia te va ajuta sa-l gasesti...



:roflmao:

#36
lokoman

lokoman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 02.06.2006
Chiar sunt curios ce i-a spus politia surorii tale. Sa ne dai detalii  :P vreau sa vad daca se rezolva prin politie. Si eu am avut aceiasi problema dar s-a calmat dupa juma de an  :D

Am sunat la orange si ei mi-au dat ideea cu politia dar am renuntat pentru ca s-a calmat.  Tipul meu raspundea la telefoane  asa ca i-am pus numarul la vre-o 5 anunturi matrimoniale pe net si 2 in ziar  :naughty:

:D

Edited by lokoman, 10 September 2006 - 22:37.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate