Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Download video de pe YouTube

- - - - -
  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#19
Anshar

Anshar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 283
  • Înscris: 22.08.2008
Deci nu va trebuie instalata nici o porcarie de program

Copiezi link de pe youtube , intri pe www.file2hd.com bagi link acolo , dai "I agree ..." si la filter selectezi video si dai pe get files.

Easy as that!

Edited by Anshar, 07 December 2008 - 23:05.


#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Eu folosesc un script pentru youtube care ii schimba interfata, scoate reclamele si iti baga si linkuri de download automat.
[ http://img122.imageshack.us/img122/9027/729674np3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

In afara de asta poti folosi internet download manager care in momentul in care vezi video-ul pe youtube iti apare un toolbar cu "download flv".

#21
Cyrrus

Cyrrus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 05.02.2006
Internet download manager  :thumbup: :coolspeak:

#22
andreigherghe

andreigherghe

    Think different

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,034
  • Înscris: 27.12.2007

View PostMaster Razor, on Dec 7 2008, 23:10, said:

Eu folosesc un script pentru youtube care ii schimba interfata, scoate reclamele si iti baga si linkuri de download automat.
Imi dai si mie scriptul, te rog? :rolleyes: :rolleyes:  
Folosesc linux si nu pot instala idm.

Edited by andreigherghe, 08 December 2008 - 13:30.


#23
Akomar

Akomar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,101
  • Înscris: 09.09.2008
Poti sa incerci si keepvid.com

#24
Gameru' Mircea

Gameru' Mircea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 12.07.2005
Youtube downloader, cel mai bun program. Daca nu, recomand scriptul de downloadare a fisierelor youtube in mp4.

#25
andreiprc

andreiprc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 30.10.2008
save2pc e mai simplu si usor de lucrat si i acelasi timp poti sa covertezi in ce vrei chiar si in mp3.Scoteti dar tot cu serial daca nu gasiti imi spuneti

#26
Vera95

Vera95

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 30.11.2008
eu recomand vDownloader e bun si salveaza si in AVI iei linkul si gata

Edited by Vera95, 20 December 2008 - 16:16.


#27
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
Ca tot e legat de youtube stiu ca pe la inceputul anului asta s-a zis ca youtube are HD se pot pune filmulete in HD. Eu pana in toamna asta nu am vazut nici un trailer in HD ci doar in HQ (high quality). Pe la sfarsitul lui noiembrie am vazut un update major zic, youtube a marit player-ul avand dimensiuni gen WideScreen (din 4:3 in 16:9) si dupa cateva zile au inceput sa apara si sa vad primele trailere in HD afisand sub video-uri watch in HD (nu watch in high quality) ... dar nu orice video are HD depinde cum l-a upload-at userul respectiv.

Sa-mi zica cineva daca am gresit si nu e asa.

Un exemplu de High Definition in screenshot si aici ;)

Attached Files


Edited by iulian_g, 22 December 2008 - 19:49.


#28
xeleron

xeleron

    Suflet de campion...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,709
  • Înscris: 01.01.2008

View Postandreiprc, on Dec 20 2008, 16:07, said:

save2pc e mai simplu si usor de lucrat si i acelasi timp poti sa covertezi in ce vrei chiar si in mp3.Scoteti dar tot cu serial daca nu gasiti imi spuneti

Softpedia nu incurajeaza pirateria!
@Iulian G.... da asa e,dar,nus stiu de ce la mine da rateuri videoclipuladica face frame-uri.Adica,sa vedem,am un Semron 2800+ la 1.6 ghz si o ati radeon hd 2600XT,plus un giga de ram la 400 mhz,ce naiba,ma astept sa dea frame-uri la video 1080i sau p,nu la 480p.
L.E.ACuma am gasit:Ca sa poti reda flash la 480p iti trebe un pentium 4 la minim 2.33 ghz.Damn!

Edited by xeleron, 22 December 2008 - 20:28.


#29
iulian_g

iulian_g

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 02.11.2007
mie cu un Amd Sempron 2600+ imi merge perfect in HD dar uneori are mici intreruperi de jumatate de fractiune de secunda, dar oricum youtube e pe un drum bun zic cu acest update introducand HD si marirea de player in widescreen, o masura ce am facut eu este de 640 x 385 ca in screenshotul de jos si azi am observat ca au bagat (azi au facut update-ul) doar pentru video-urile in HD dupa apasarea watch in HD se maresc la 854 x 504  :w00t:

Attached Files


Edited by iulian_g, 22 December 2008 - 22:43.


#30
naroot_ireve

naroot_ireve

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 15.02.2006
din cate am vazut cam toate programele sunt out of date. eu folosesc asta : http://www.autotag.zortam.com/  atat pentru download video de pe youtube cat si pentru diverse functii ptr mp3-uri ! :coolspeak:

Edited by naroot_ireve, 18 April 2010 - 17:47.


#31
Ketonex

Ketonex

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 07.08.2017
Și acum există mai mulți descendenți YouTube.
Aveți posibilitatea să adăugați câteva extensii în browser pentru a vă ajuta să descărcați videoclipuri YouTube: https://www.techjunk...youtube-videos/
Sau puteți lua câteva site-uri de descărcare YouTube online, cum ar fi keepvid: http://www.videoconv...ke-keepvid.html
Apropo, convertorul de clipuri este preferatul meu, deoarece poate descărca cu ușurință videoclipuri YouTube 4k: http://www.clipconverter.cc/

#32
Mobrin_M

Mobrin_M

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 16.07.2017
4K Video Downloader și nu mai ești dependent de add-onurile unui anume browser, sau un OS.
https://www.4kdownlo...videodownloader

Features
  • Download entire playlists and channels from YouTube and save them in MP4, MKV, M4A, MP3, FLV, 3G, generate .m3u file for playlists.
  • Download video in HD 1080p, HD 720p or 4K quality and enjoy high dimension video on your HD TV, iPad or other devices.
  • Advanced subtitles download, select if you would like to have .srt file or embedd subtitles in video file to watch it on your Mac for example.
  • Activate “Smart Mode” in order to apply the selected settings to all your downloads, easy and fast.
  • Download video in 3D format, you will find a small special icon among available formats after video parsing. It’s really impressive to watch live shows and cartoons in 3D.
  • Subscribe to YouTube channels within 4K Video Downloader and the new videos will be downloaded automatically to your computer just right after they’re uploaded on a channel by its owner.
  • Support of 360° videos - the videos that were created with a camera that simultaneously records all 360 degrees of a scene, change the viewing angle by dragging video with the mouse and enjoy this mindblowing novelty!
  • Download embedded YouTube videos from any web pages, just copy/paste link and the program will find the source of download.
  • Download video and audio from Vimeo, SoundCloud, Flickr, Facebook and DailyMotion.
  • Use 4K Video Downloader on your PC, Mac or Linux, doesn’t matter what OS you prefer.
și, cel mai important:
No toolbars, no adware, no malware.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate