Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

sfat ptr alegerea unei masini de spalat

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
micha69

micha69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 17.08.2006
Dati-mi, va rog, un sfat in ce priveste alegerea unei masini de spalat.
Nu as vrea sa dau mai mult de 10-11 milioane si ezit intre un ARCTIC (1200 rpm)BE1200 sau BA1200 (cu afisaj electronic sau nu) care are 3 ani garantie, si Daewoo cu bule de aer, care din pacate are rotatii mai putine (700-800) la acelasi pret, dar cu consum de energie, pare-se, mai redus.
Sunt deschisa si la alte optiuni.
Am avut 2 altele, din care prima a tinut-o din defect in defect de la bun inceput (facuta in perioada comunista, din cele AUTOMATIC primele aparute pe piata, romanesti) si alta, ARDO cu 400rpm care a fost foarte chinuita si a tinut, fara probleme, 9 ani si mai bine.
Mi-as dori ceva bun, atata tot.
Multumesc.

#2
teo0

teo0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 07.02.2006
citeste aici si te lamuresti.
http://forum.softped...?showtopic=7517
totodata daca ai vreo intrebare o poti adresa acolo.

#3
arthurarad

arthurarad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 07.11.2006

View Postmicha69, on Aug 17 2006, 13:04, said:

Dati-mi, va rog, un sfat in ce priveste alegerea unei masini de spalat.
Nu as vrea sa dau mai mult de 10-11 milioane si ezit intre un ARCTIC (1200 rpm)BE1200 sau BA1200 (cu afisaj electronic sau nu) care are 3 ani garantie, si Daewoo cu bule de aer, care din pacate are rotatii mai putine (700-800) la acelasi pret, dar cu consum de energie, pare-se, mai redus.
Sunt deschisa si la alte optiuni.
Am avut 2 altele, din care prima a tinut-o din defect in defect de la bun inceput (facuta in perioada comunista, din cele AUTOMATIC primele aparute pe piata, romanesti) si alta, ARDO cu 400rpm care a fost foarte chinuita si a tinut, fara probleme, 9 ani si mai bine.
Mi-as dori ceva bun, atata tot.
Multumesc.

vezi k modelul de care spui tu de la daewoo consuma mult mai putin curent pt k nu incalzeste apa, ci si-o ia de la retea.deci nu poti controla temperatura apei.pacat k la magazin nu ti-au spus asta...sau poate nu te-ai gandit. nu-i bai, subsemnatul te ajuta, pt k lucrez in domeniul vanzarilor in privinta arcticului, iti recomand modelul BA1200

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate