Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Poseidon

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
Mihaikonstantin

Mihaikonstantin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 15.07.2006
Inca de cateva zile bune incerc sa downloadez tot fimul,dar m-am cam plictisit si as vrea sa stiu daca merita sa stau noptile pe internet descarcand fiecare fisier.As vrea sa stiu daca v-a impresionat intr-un fel filmul asta!

#2
Cimpoacă

Cimpoacă

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,722
  • Înscris: 17.07.2006
Pierzi vremea.

#3
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View PostCimp0aca, on Aug 16 2006, 02:35, said:

Pierzi vremea.

adu-ne argumente.  :console:

#4
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005
Porcarie de film.  <_<

#5
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
O sa-l scurtez eu : Doi actori de categoria A intr-un film de categoria B. Nu e chiar rau filmul, insa te astepti la mult mai mult in urma publicitatii , nu la un film previzibil si usor iritant pe alocuri...asta poti vedea si pe ProTv.

#6
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005

View Postkrossfire, on Aug 17 2006, 21:14, said:

O sa-l scurtez eu : Doi actori de categoria A intr-un film de categoria B. Nu e chiar rau filmul, insa te astepti la mult mai mult in urma publicitatii , nu la un film previzibil si usor iritant pe alocuri...asta poti vedea si pe ProTv.

Ca ai adus vorba: ce a cautat Kevin Spacey in "Superman" ?  :huh:

#7
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Cam ce-a cautat si Richard Dreyfuss in Poseidon : un pic de expunere pe ecran, in fata maselor care nu vor filme ce-ti utilizeaza gandirea. Un pic de popularitate...

Va mai amintiti de Kevin Spacey ? Ahh nu ala din K-Pax , Beyond The Sea si Big Kahuna..nuuu....Luthor din Superman Returns !

Edited by krossfire, 17 August 2006 - 21:04.


#8
Epurica

Epurica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,729
  • Înscris: 29.06.2005

View Postkrossfire, on Aug 17 2006, 22:03, said:

Cam ce-a cautat si Richard Dreyfuss in Poseidon : un pic de expunere pe ecran, in fata maselor care nu vor filme ce-ti utilizeaza gandirea. Un pic de popularitate...

Va mai amintiti de Kevin Spacey ? Ahh nu ala din K-Pax , Beyond The Sea si Big Kahuna..nuuu....Luthor din Superman Returns !

Ma indoiesc de faptul ca Spacey este un actor la apusul carierei sale, ce are nevoie de "expunere".
In fine, asta daca excludem banii.  :huh: Sa ii excludem?

#9
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View PostEpurica, on Aug 17 2006, 22:10, said:

Ma indoiesc de faptul ca Spacey este un actor la apusul carierei sale, ce are nevoie de "expunere".
In fine, asta daca excludem banii.  :huh: Sa ii excludem?
Hai sa nu ... ca si pentru asta s-a vandut Superman Returns...
Daca in locul lui Spacey era alt necunoscut ca Brandon Routh (la naiba, i-am tinut minte numele) nu cred ca avea acelasi succes...oricum nu la fel ca acum...
Deci a facut-o pentru bani, pentru expunere si pentru ca regizorul ii e prieten (doar au lucrat impreuna in The Usual Suspects)

#10
Mihaikonstantin

Mihaikonstantin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 15.07.2006
Am vazut flmul Poseidon si este cu totul captivant.Mi-a placut la nebunie.Scuzati-ma ca va spun....dar cam ce filme credeti voi ca sunt imprevizible? Apropo...pana acum pe pro tv nu prea am vazut un asemenea film.Dar ce pot sa cer cand am vazut ca sunt oameni care au spus ca si TITANICUL a fost prost?! Ce sa-i faci?! In ziua de astazi pubicul roman se crede prea mare ca sa privesaca un film asa...ca Poseidon!

#11
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Poseidon a fost facut numai pentru efecte! Asta nu se cheama film...
Si nu te mai uita la filmele de categoria b si c de pe Pro TV...mai schimba postu pe TVR...chiar daca se dau la o ora tarzie filmele de pe postu asta sunt cu o categorie, doua mai bune decat cele de pe Pro sau Antena...sau hai ProCinema...care de fapt sunt filmele care se dadeau pe Pro in anii trecuti...
Si daca tu chiar nu ai vazut un film imprevizibil inseamna chiar ca te-ai uitat degeaba pe Pro (PROsTV)

Edited by M0n0, 22 August 2006 - 00:29.


#12
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006

View PostMihaikonstantin, on Aug 22 2006, 00:47, said:

Dar ce pot sa cer cand am vazut ca sunt oameni care au spus ca si TITANICUL a fost prost?! Ce sa-i faci?! In ziua de astazi pubicul roman se crede prea mare ca sa privesaca un film asa...ca Poseidon!

Ai putea sa ceri o carte sau chiar mai multe. Eventual si una despre estetic in arta.

#13
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Bunicel filmu io l-am vazut si mi s-o parut destul de bun

#14
acredus

acredus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 18.11.2004
Unul din cele mai proaste filme pe care le-am vazut. Plin de clisee si ceea ce ma enerveaza enorm in filmele americane de genul asta e ca sunt pline de eroi americani curajosi, care se sacrifica si isi dau viata pentru ceilalti. Poate vor sa ne faca sa uitam ca pasagerii din avioanele care au facut prapad  in 9/11 au fost tinuti  in sah de teroristi cu niste amarate de unghiere.

#15
tiesto88

tiesto88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 09.08.2005
pierdere de vreme..

#16
bamse04

bamse04

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,599
  • Înscris: 08.11.2005
mie mi s a parut enjoyable..nu a fost chair timp pierdut..se putea si mai bine..dar una peste alta..nu m am uitat sa vad cat timp  mia e pana la final..ceea ce pt tine inseamana ca filmul e ok

#17
Ender Wigins

Ender Wigins

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 03.11.2005
Dacă ai puțină idee de fizică și de nave, în tot filmul vezi numai tâmpenii.
Să fim serioși, e o prostie de film (nu spun SF că jignesc genul) care nu are nici-o legătură cu realitatea.
Dacă vreți povești, uitați-vă la LOTR sau altele de genul ăsta.

#18
tomycta

tomycta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 980
  • Înscris: 22.07.2005
Nu este chiar asa urat... parerea mea..
Eu l-am vazut, si este oarecum interesant...
Cel mai bine cauta un trailer pe imdb.com , sa iti faci o idee despre film
Ciao

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate