Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

Romtelecom si platile...

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,662
  • Înscris: 26.11.2001
Din sarada oferita de preamaritul nostru operator unic (inca) de telefonie fixa, va prezint un nou episod naspa.

Este a doua oara in decurs de 4 luni cand imi suspenda postul telefonic pe motiv de neplata !

Am chitanta care demonstreaza ca am platit factura pe data de 21.08.2003 la ghiseul de la Bucur-Obor !

Cum or reusi sa se sincronizeze asa de bine e un mister, dar devinde foarte enervanta chestia, deoarece acum chiar trebuia sa dau niste telefoane importante !

#2
Antaris

Antaris

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 497
  • Înscris: 04.01.2002
Faza naspa este urmatoarea.Daca nu pastrai chitanta aveai toate sansele sa mai patesti telefonul inca o data.

#3
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
sunt execrabili la fazele astea, imi venea sa le bag telefonu pe gat, da dupa aia trebuia sa imi iau altu..
se pricep sa umfle si te trateaza de parca ei te-ar plati pe tine..

sucks..

#4
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by Courage
Din sarada oferita de preamaritul nostru operator unic (inca) de telefonie fixa, va prezint un nou episod naspa.

Este a doua oara in decurs de 4 luni cand imi suspenda postul telefonic pe motiv de neplata !

Am chitanta care demonstreaza ca am platit factura pe data de 21.08.2003 la ghiseul de la Bucur-Obor !
ok bun, si dupa cat timp te-au repus ONLINE? (prima oara cat si de data asta)


Am patit si eu o faza ca asta la inceput cand mi-am montat telefonul, am platit instalare + abonament, am avut ton vreo 3 zile duap care hop trop ca nu am platit si ABONAMENT si mi l-au deconectat VINEREA si am stat pe liber pana LUNEA, ca nimeni nu dorea sa munceasca sambata! grrrrr CRETINI ci COMUNISTI

#5
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,626
  • Înscris: 07.02.2003
E... probleme dinastea se intimpla... la mine in cartier e mai nasol... apartinem de Domenii, singura centrala digitala 224 e ocupata si nu sunt planuri pentru upgrade de capacitate. Un amic care facea la fel, avea firma dar platea din ani in pasti telefonul, nu stiu de ce (o fi lalimentar naiba stie  :P ), 1-2 saptamini avea telefonul suspendat, era o regula... acu a patit-o, i-au luat nuamrul si l-au dat la o alta firma ! A ramas omu fara numar... vroiau sa-i dea analogic, a facut ala spume, interventii, ca el are fax si nu merge pe analog, pile peste pile etc... in final a primit un numar la care a renuntat o batrina cu doar cateva zile inainte, bineinteles cu bani grei la "inginer"... acu are numar digital dar nu mai e de argint... el avea de argint inainte ! Asta e, daca nu a platit...
Explicatia la romtelecom - pai de ce sa va mai pastram numarul daca tot nu-l platiti, l-am alocat unei firme care are situatia platilor mai buna ca a dvs... LOL
He he, eu inca astept, nici acuma nu am numar digital, cu toate ca s-a "intervenit" putin, dar mai dureaza putin... sper... si mai spuneau unii ca vor renunta romanii la telefon fix... teapa, e batalie ca la carne pe un numar digital !
Nu stiu cum e in alte cartiere dar aici la noi... asa e !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate