Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Tastatura & mouse wireless - recomandari

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
Imi poate spune cineva care are asa ceva , performante , preturi?
Vreau sa-mi achizitionez asa ceva , deja am prea multe cabluri pe birou si monitorul imi ocupa foarte mult spatiu (21") + ca imi place sa citesc PDF-uri din pat ;) . Am gasit un set A4Tech dar e cel putin ciudata si neergonomica , are NumPad-ul in partea stanga , tastele sunt asezate in forma de triunghi.. blah ..are 2 perechi de acumulatori pt mouse care se interschimba odata la 3 zile (cand o pereche e in mouse , cealalta se incarca ) prefer unul cu suport pt mouse la incarcator , fara sa fie nevoie sa scot bateria ...
Thnx :oK:

#2
wehrmacht

wehrmacht

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 25.07.2003
http://www.microsoft...6&subid=22&pg=1

#3
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
I don't have BT

#4
Shobolanu

Shobolanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 896
  • Înscris: 08.12.2001
vezi sa nu te sa supere moderatorii .. mai bine posteaza la bursa sau pm me ok ? Aw - la pretul asta .... nu prea's incantat :drac:

#5
CLAXON

CLAXON

    din Republica Bananiera Romania

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,337
  • Înscris: 07.04.2006

View PostShobolanu, on Aug 8 2003, 03:41, said:

vezi sa nu te sa supere moderatorii .. mai bine posteaza la bursa sau pm me ok ? Aw - la pretul asta .... nu prea's incantat :drac:
120 ron in carfur trust

#6
dtancu

dtancu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,062
  • Înscris: 06.06.2005
Nu-ti lua Microsoft kit wireless. eu sunt la al 2lea si m-am saturat. Tastatura e foarte misto (exceptind maleficul buton Fn, care trebuie apasat dupa boot pentru a activa tastele F1-F12), insa mouse-ul se duce cu timpul. Si ramii cu tastatura.

#7
teo0

teo0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 304
  • Înscris: 07.02.2006
eu ma kit Microsoft de aprox un an si n-am vreo problema.

#8
Rares_Pintea

Rares_Pintea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 18.11.2004
sal . eu am un kit Logitech LX700 ( aici ) de vre-o 2 luni . cam scump ( 370 RON cand l-am luat eu ) , dar isi merita toti banii :)

#9
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
eu am o chestie Typhoon...e bun, merge ok, e fara fir, numai tastatura e cam complicata( in sensul ca are prea multe butoane pt cat umblu eu), dar..e negru si arata bine

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate