Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Sagem my400v

- - - - -
  • Please log in to reply
138 replies to this topic

#127
dragosandrew

dragosandrew

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 17.10.2006
de ce intrebi daca s-ar potrivi unul de la my400v ? ai gasit cablu original pentru modelul asta ??

#128
StaVAraSH

StaVAraSH

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 01.05.2005
s-a mai gasit cablu de date pt telefonul asta? dar cablu IR? casti?

#129
maryus_83

maryus_83

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 08.09.2006
IR am incercat vreo 5 modele si au mers toate cu mici modificari la viteza de transfer la 2 din ele.

#130
StaVAraSH

StaVAraSH

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 654
  • Înscris: 01.05.2005
imi poti da detalii? ce fel de IR ce firma? care este cel mai bun? ce modificari ai facut la viteza,care este diferenta de viteaza si cati kb pe sek trage?

#131
mondyala009

mondyala009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 10.08.2007
am si io un sagem my501c si mi-am luat un port bluetooth BlueSoleil ... si merge sa imi transfer din telefon pe calc...dar din calc pe tel nu merge,... nu imi deschide file transfer blue soleilul...nush ce reaq sa fac...trebe sa setez ceva din tel ??  :huh:

#132
electric

electric

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 01.12.2005
stie cineva daca se gaseste tastatura + carcasa pt samem my 400v ?

#133
Sorin16

Sorin16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 24.08.2007
Pana la urma, se gaseste Cablu de date, porturi Infrarosu?, eventual si pe unde as putea sa le gasesc;

Multumesc frumos! ^_^

#134
vasilas_1

vasilas_1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 13.09.2006
Incearca cu infra-rosu Mobile Action=>MA 660.
Spune-le sa te lase 1 zi,sa-l probezi.

Cablu orig. nu este.Dar parca a spus cineva ca merg cam toate modelele de irDA...

Edited by vasilas_1, 04 September 2007 - 19:12.


#135
shobby_n01

shobby_n01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.10.2007
Pentru cei care sunt deranjati de faptul ca dupa ce se depasesc 160 de caractere se trece automat in modul MMS:
- dati Creare mesaj, apoi dati Optiuni, Tip mesaj si selectati SMS acum veti putea scrie mai multe mesaje SMS, fara a trece la MMS

Edited by shobby_n01, 05 December 2007 - 21:20.


#136
navzar26

navzar26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.01.2008
sal..am si eu o intrebare...sunt fericitul posesor al unui sagem my400v....cand dau drumu la muzica in music player...se aude un bass....ca la un difuzor de sistem audio...dar mai incet...dar se simt vibratiile cand tii mana pe difuzor.....stiti ceva de asta....ms:D

#137
lacoste

lacoste

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 901
  • Înscris: 18.05.2008

View Postnavzar26, on Aug 25 2008, 01:40, said:

sal..am si eu o intrebare...sunt fericitul posesor al unui sagem my400v....cand dau drumu la muzica in music player...se aude un bass....ca la un difuzor de sistem audio...dar mai incet...dar se simt vibratiile cand tii mana pe difuzor.....stiti ceva de asta....ms:D

E normal,cred ca vrea sa fie ceva stilish chestia aia,cel putin mie imi placea ;)

#138
Th3_uN1Qu3

Th3_uN1Qu3

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.06.2007
Am si eu niste probleme cu Sagem my400V. Telefonul a fost al unui coleg, a avut problema asta de aproape un an, l'am luat pe degeaba si vreau sa vad daca il pot face.

Problemele se manifesta in felul urmator: Daca incerc sa intru in camera telefonul se restarteaza, si bateria tine doar o zi. S'a intamplat brusc, inainte tinea 5 zile in standby si mergea camera fara probleme, eram la liceu si vbeam cu colegul meu cand i'a facut tel figura asta, s'a blocat cand a facut o poza si de atunci asa a ramas. Ce poate avea? Ma apuc sa'l desfac sa'l curat de praf, poate gasesc ceva interesant, dar nu am scule de service gsm, cel mult pot constata defectul.

Si inca o intrebare, se poate decoda acest telefon? Si se poate resofta fara meniul Vodafone? Exista sanse ca problema de mai sus cu camera/bateria sa vina din soft? Eu banuiesc ca ramane camera activa si consuma bateria, asta ar explica de ce nu se poate folosi camera, dar e doar o banuiala a unui necunoscator in domeniu. :) Voi ce ziceti?

Edited by Th3_uN1Qu3, 06 November 2008 - 18:05.


#139
smecherasu92

smecherasu92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 371
  • Înscris: 22.10.2008
Se poate decoda
Am un sagem in reteaua vdafone si as vrea sa il decodez

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate