Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

HELP! zugravire apartament

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
mirabela

mirabela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.06.2006
In august intentionez sa-mi zugravesc apartamentul de 3 camere. Cunoaste cineva o echipa de zugravi seriosi? (Sau e o contradictie in termeni? :D ) Trebuie sa se priceapa si la gresie, faianta, si la instalatii sanitare, sa nu dureze totul mai mult de o luna si sa nu ma fure.
Ma poate ajuta cineva? Multumesc

#2
Dana_H

Dana_H

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,264
  • Înscris: 27.11.2005
Nu vreau sa te descurajez, dar lucratorii seriosi sunt deja "luati" acum, e varf de sezon. Eu mi-am zugravit apartamentul la sfarsitul lui februarie, dar degeaba ti i-as recomanda acum, pentru ca stiu ca-s ocupati.

Si apropos, combinatia pe care o ceri tu nu exista. Undeva tot vor da chix...zugravii-s una si faiantarii altceva.

#3
costin02

costin02

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 10.01.2004
ar fi trebuit sa-ti declini locatia, e o prb foarte delicata, iti doresc succes!

#4
mirabela

mirabela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.06.2006

View Postcostin02, on Jun 28 2006, 08:40, said:

ar fi trebuit sa-ti declini locatia, e o prb foarte delicata, iti doresc succes!


In Bucuresti

#5
drakan_roman

drakan_roman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 08.07.2005
As putea sa te ajut, dar in perioada aceasta si imediat urmatoare este ocupat tipul. Cred ca prin septembrie ar putea fi liber. Insa nu se baga la instalatii sanitare.

#6
mirabela

mirabela

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.06.2006

View Postdrakan_roman, on Jun 28 2006, 12:39, said:

As putea sa te ajut, dar in perioada aceasta si imediat urmatoare este ocupat tipul. Cred ca prin septembrie ar putea fi liber. Insa nu se baga la instalatii sanitare.

Chestia cu instalatiile sanitare poate fi rezolvata, cunosc pe cineva. Daca nu gasesc nimic, o sa te rog sa ma ajuti, pt. septembrie eventual. Multumesc

#7
CRG

CRG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,959
  • Înscris: 30.08.2005
ai pm. Dai o bere virtuala.. :)

#8
adrian234

adrian234

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.04.2006

View Postmirabela, on Jun 28 2006, 08:30, said:

In august intentionez sa-mi zugravesc apartamentul de 3 camere. Cunoaste cineva o echipa de zugravi seriosi? (Sau e o contradictie in termeni? :D ) Trebuie sa se priceapa si la gresie, faianta, si la instalatii sanitare, sa nu dureze totul mai mult de o luna si sa nu ma fure.
Ma poate ajuta cineva? Multumesc
meseriasii seriosi sunt asa de rari incat aproape ca nu exista, majoritatea sunt carpaci si au niste scoruri de dai pe spate , ! multa bafta!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate