Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

The Cube 2 - HyperCube (2002)

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
L-a vazut cineva ?

#2
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
Sincer sa fiu, nu prea merita. Depinde de cat ti-a placut de primul cub :)
Ideea e un pic mai bine realizata, dar se merge tot pe aceeasi linie...si sincer sa fiu m-am cam saturat de atatea camere... +teoria conspiratiei. In final explica ceva ceva din film, nu din unul ci din 2. Per total nu se merita, dar depinde de gusturi

#3
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
OK.... cred ca il dldez in cele din urma :)

#4
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,243
  • Înscris: 05.06.2002
Si io l-am vazut si nu m-a dat pe spate, cu toate ca mie mi-l recomandase cineva ca fiind super. Cotatia mea ar fi mediu.

#5
Azzido

Azzido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 24.02.2003
Mie mi-a placut f. mult primul. Am fost foarte dezamagit de Hypercube. Daca poti, downloadeaza-l ca sa-ti linistesti curiozitatea. Ideea e aceeasi.

#6
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Nu am vazut primu Cub da asta mi s-a parut .... interesant ... ma opresc aici cu alte afirmatii ...

#7
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,145
  • Înscris: 05.12.2002
primul a fost mai misto.

#8
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Nu mi-a placut.

#9
The|SpAwN

The|SpAwN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,333
  • Înscris: 09.07.2002
Deci... tot acelasi lucru ? iar is inchisi 5 si pana la urma ajunge afara 1 ?! nu mai zice nimik de handikapatu ala din prima parte ?

#10
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 02.06.2002
Handicapatul ala nu are nici o treaba cu partea a 2a... sunt alte personaje, situatii oarecum asemanatoare... daca ai banda calumea, ia-l; daca nu, nu se merita sa astepti sa-l iei...e mediu spre slabut.

#11
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
Uite nu mai tin minte cati sunt inkisi ..... 5 sau mai multi ... in fine da in final nu scapa nici 1 .. sau mai bine zis scapa da il omoara altcineva.

#12
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
mie mi-a placut foarte mult si primul, si al doilea.... oarecum are elgatura pentru ca aceleasi experimente se faceau si in primul, numai ca in al doilea cam ies la iveala usurel... aporpo..va exista si al 3-lea..deci nu va grabiti cu opiniile finale despre aceasta serie pana nu o intelegeti/vedeti ..... oricum eprsonal cel ce a facut scenariul are imaginatie bogata si este tare..de ce sa nu spunem... asta este adevaratul gen de film psihologic/filozofic ... mie mi-a placut si al doilea cum am mai spus m-a lasat cu mutle idei, mutle deduceri "la liber"..dar astept sa vadsi pe al 3-lea.... pareea mea e ca sa il vezi... totusi.

#13
Maus

Maus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 117
  • Înscris: 03.08.2003
O porcarie de film....... la fel ca matrix 2
Nimic din ce era de asteptat

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate