Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Sony Ericsson K750i webcam

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006
Salut!
Nu stie cineva un program pentru Sony Ericsson K750i care sa l faca webcam? Dar nu un program care sa faca poze din x secunde in x sec,ci un program care sa transmita continuu.

#2
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
din pacate,nu exista un soft decat pentru telefoanele symbian...k750 nu este symbian....sorry :peacefingers:

#3
boschetarul

boschetarul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 28.07.2005
nu e neaparat sa fie symbian ca sa poate fi folosit ca webcam. totusi,pt k750 nu este un soft care sa permita acest lucru.

#4
radetzy

radetzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 15.03.2006
Mersi pentru raspuns.
Eu am gasit un program dar face poze din x secunde in x secunde si le transmite pe calculator, dar nu ma ajuta deloc daca merge asa. Pentru symbian stiu ca exista, am folosit si a mers perfect.

#5
FreeMan_FX

FreeMan_FX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 11.09.2004

 radetzy, on Jun 10 2006, 14:50, said:

Mersi pentru raspuns.
Eu am gasit un program dar face poze din x secunde in x secunde si le transmite pe calculator, dar nu ma ajuta deloc daca merge asa. Pentru symbian stiu ca exista, am folosit si a mers perfect.

Cum se numeste programul ?

#6
gabibacher

gabibacher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 30.10.2006
Nu e nevoie sa fie simbian ca sa poata fii folosit ca webcam, dar nici nu-i spune nimeni omului cum poate fii folosit un telefon java ca webcam! Vezi ca e un topic mai vechi pe tema asta, insa s-ar putea sa-ti mearga numai daca  reusesti sa dai de urma programelor mentionate acolo.

#7
Dragon_X

Dragon_X

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 22.03.2007
dar pt w810 exista asa un progr??? ms.

#8
FreeMan_FX

FreeMan_FX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,387
  • Înscris: 11.09.2004
Nu este, n-ai decat sa cauti daca crezi ca exista  ^_^

#9
bulangiul

bulangiul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 24.10.2006
exista un astfel de program dar eu nu am reusit sa-l fac sa mearga......poate reusiti voi....sper sa-l pot pune aici, daca imi dati mail-ul si il trimit....

Attached Files



#10
dani_rapid

dani_rapid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 25.02.2007
nu merge k filmeaza cu 15 fps la rez. de 176x144,nu tre sa fie neaparat tel symbian,de exemplu la philips 960 merge

#11
Seahawk

Seahawk

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 145
  • Înscris: 25.04.2006
Eu am reusit sa faca sa mearga SEWebcam. Prin bluetooth, dar nu e webcam ci mai degraba "webfoto" . :D
Poate fi setat sa faca fotografii la diferite intervale, pe care le extrage si le afiseaza in fereastra principala a programului. E ceva, totusi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate