Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Muzica pe site

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
burtica

burtica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 07.05.2006

View Post2sharp, on Jun 9 2006, 16:56, said:

:death:
cei ma ??? De ce nui o idee buna ? sau ce ? Io asea zic  ca asea ar fi fost fain dar este f mult de lucru pe el !! si nu pui doar 10 melodiii pui 30-40 :P

#20
ecstasy_366

ecstasy_366

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.02.2007
buna...intr-adevar unele site-uri cu muzica pot fi de'a dreptu enervante,dar depinde de scopul lor.......de exemplu eu am un forum pentru publicitate...sa zicem lenjerie intima.......cum pun o melodie pe fundal?ma chinui d cateva ore si nu pot decat sa o pun ca si "download"...ceea ce eu nu vrea deloc!!


please help me!sper sa'mi citeasca careva mesajul :mellow:

#21
faken

faken

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 228
  • Înscris: 14.01.2007

View Postecstasy_366, on Feb 3 2007, 21:08, said:

buna...intr-adevar unele site-uri cu muzica pot fi de'a dreptu enervante,dar depinde de scopul lor.......de exemplu eu am un forum pentru publicitate...sa zicem lenjerie intima.......cum pun o melodie pe fundal?ma chinui d cateva ore si nu pot decat sa o pun ca si "download"...ceea ce eu nu vrea deloc!!
please help me!sper sa'mi citeasca careva mesajul :mellow:


Dupa cate stiu eu nu cred ca merge sa pui pe forum o melodie .. unde ai vazut tu vreun forum cu muzica ?? doar in flash ..

#22
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
<bgsound src="calea catre mp3">

#23
ecstasy_366

ecstasy_366

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 03.02.2007

View Postfaken, on Feb 3 2007, 21:26, said:

Dupa cate stiu eu nu cred ca merge sa pui pe forum o melodie .. unde ai vazut tu vreun forum cu muzica ?? doar in flash ..
  

in flash cum???pe forum pot pune doar slideshow...........dar in photobucket sau imageshack nu ma lasa sa atasez la slide si melodie.......stii tu altul??plss zi'mi daca da

#24
RaZ_C

RaZ_C

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 11.02.2007
cum pun o melodie pe fundal cu dreamweaverul??? plz mult

#25
xnoise

xnoise

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,310
  • Înscris: 08.02.2007
depinde foarte mult de scopul site-ului. in general urasc sa primesc ceva ce nu cer. cum urasc spam-ul, urasc muzica pe site-uri, urasc toate infectaciunile in care sunt inserate tone de flash si dupa care stau 10 ani sa mi se incarce. de obicei caut informatie, adica (virgula) content. nu prea ma intereseaza prezentarea, atata timp cat este macar acceptabila.

PS: poate ar trebui deschis un topic legat nu numai de muzica, dar in general de designul unui site.

PS2: totusi muzica si flash-ul nu ma enerveaza asa de tare ca un site cu 1000000 tabele imbricate dupa care tre sa stau sa astept sa apara intai celulele si dupa aceea si informatia de care am nevoie.

PS3: site-ul perfect (de informatie) este site-ul W3C. strict si la obiect.

#26
xXxKtalinxXx

xXxKtalinxXx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.04.2007

View Postskid, on Jun 3 2006, 22:14, said:

ce parere aveti despre un site cu muzica (ca backround, nu download)?
:coolspeak: ,  -_-  sau  :death: ?
Sal imi zici si mie cum se numeste programu ala care poti sa pui muzica ca back ground? pls imi pon io pe forum http://romanianpoker.forumsland.com

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate