Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Orange DTH România - Topic General.

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
31133 replies to this topic

#25687
cipaul66

cipaul66

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 26.08.2009
Ploaie torențială București !

#25688
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006

 Maxtortheone, on 04 iulie 2015 - 12:06, said:

Poate sa explice cineva de ce pica si telekomtv.ro cand nu merge televiziunea prin satelit? Cu toate ploile astea de cate 5 minute mai mult ma uit la mesaje de eroare pe TV decat la emisiuni.
Posturile din telekomtv.ro sunt preluate tot de pe satelit. ;)

#25689
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Pe RDS cablu digital si analogic nu mai pica nici un canal romanesc (in afara de Prima, Kiss TV, Etno, Taraf si Trinitas), doar cele straine cand e furtuna in Bucuresti, romanestile sunt preluate prin fibra, asa si pe Telekom.ro ar trebui sa mearga cele romanesti, macar cele mai importante ar trebui luate prin fibra.

#25690
favoritul

favoritul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,909
  • Înscris: 22.01.2008
Alo,Telekom! Vecinului meu nu i s-a oferit nimic la retentie! Bravo, voua! I s-a spus ca daca mai doreste un aparat in plus sa plateasca! Ii expira contractul pe 31 luna asta! Abonat de 2 ani! In locul lui le spuneam "la revedere"! Nu i s-a oferit nici macar un mar! Omul asta a intrebat: imi oferiti ceva in plus daca mai continuam inca doi ani? Raspuns: ce sa va oferim, ce vedeti pe site!? Huoooooooooooo!

Posted Image

Edited by favoritul, 04 July 2015 - 14:46.


#25691
cipribenta

cipribenta

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 104
  • Înscris: 26.10.2014
Știe cineva cand o sa se mai modifice grila de programe? Parca m-am cam saturat de unele ......

#25692
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,033
  • Înscris: 20.12.2007
Blochează-le pe cele care nu-ți convin !

Încep să-mi pierd si eu sperantele de a obține un stb hd-pvr la retenție din cele spuse de @favoritul.
Asta este, nu ne mai vor, pentru asta există concurența .
Ne plângeam de greci, nemții sunt cu mult mai insensibili la doleanțele abonaților.

#25693
costywinner

costywinner

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 796
  • Înscris: 04.08.2011
Mie mi-au spus..ca ce .. nu aveti detule deja? Pentru a trece de la grila m la grila l mi s-a cerut cam 20 si ceva de lei in plus... Mi-au zis sa incerc la desfintari sa cer ooferta mai buna...daca nu asta... La retentie imi pot oferi hbo+hbo comedy pentru 10 lei... :)))))  Mi s-a mai spus ca pot rezilia si sa incerc sa iau o oferta de client nou :)))))

#25694
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 costywinner, on 04 iulie 2015 - 16:40, said:

Mie mi-au spus..ca ce .. nu aveti detule deja? Pentru a trece de la grila m la grila l mi s-a cerut cam 20 si ceva de lei in plus... Mi-au zis sa incerc la desfintari sa cer ooferta mai buna...daca nu asta... La retentie imi pot oferi hbo+hbo comedy pentru 10 lei... Posted Image))))  Mi s-a mai spus ca pot rezilia si sa incerc sa iau o oferta de client nou Posted Image))))

Faza asta cu rezliatul mi-a spus-o si mie in 2011.
Cu siguranta mentalitatea lor nu s-a schimbat, doar vopseaua de pe firma.
Totusi, grila e mai echilibrata decat la alti operatori, inca, desi calitatea uneori e indoielnica.Posted Image

#25695
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
Depinde si de vechimea in reteaua lor, a fiecarui client. Din pacate, doar la rezilieri dau oferte mai bune. Eu am vechime de peste 8 ani in reteaua lor si mi-au facut o oferta destul de buna, prin MyAccount: TV Maxim, intenet maxim, antivirus, pachet HD, decodor HD cu chirie zero, TV Online Maxim, Voyo, Voce zero, totul la 90 lei. Pe scurt, am pachet aproae full la 90 lei (nu am Look TV, Look TV HD, Cinemax si Cinemax 2). Eu sunt multumit.

Edited by costiMembruAnonimita79, 04 July 2015 - 21:09.


#25696
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
Voyo il poti folosi pe smart tv? Sau doar prin credentiale T te loghezi (pc sau tableta).

#25697
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
Din pacate nu am smart tv. Doar smartphone si laptop. :) Tableta a aranjat-o fiica-mea.

Edited by costiMembruAnonimita79, 04 July 2015 - 21:18.


#25698
mercur68

mercur68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 07.08.2007
Voyo il poti folosi pe smart, merge super

#25699
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
Cel platit la T merge pe smart tv acum?
Pe timpul lui RT aveam user si pass si aveam ce pune la logare pe smart. Acum 1 an au facut logarea posibila cu credentiale T si mergea doar pe pc sau mobil. Astfel ca acum platesc voyo direct la sursa. Pt ca nu mai mergea logarea prin T.
Confirmi SIGUR ca acum merge pe smart tv logarea pe voyo?

(cu user si pass T)

#25700
robylup

robylup

    ala cu bateriile

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,483
  • Înscris: 27.11.2009
Mie voyo in merge pe smart tv cu userul si parola cu care mi.am facut contul. Tot am auzit de la mai multi ca trebuie sa te loghezi cu userul si parola telekom, dar la mine nu s.a schimbat nici hbo go nici voyo.
Apropo de oferte, eu am prelungit acum vreo 9 luni, aveam tv maxim, net mediu si telefon zero, impreuna cu 3 stb.uri din care unul cu inregistrare si plateam 110 lei.
La prelungire mi s.a oferit acelasi abonament, plus hbogo, plus voyo, plus antivirus la 90 de lei.

#25701
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
de dolcesport 2 hd au uitat sa-l bage in grila?

au ce sa scoata in loc!

#25702
costi_ionita79

costi_ionita79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,366
  • Înscris: 18.08.2009
Pentru Dorin: Ma pot loga la Voyo cu contul initial, facut cand mi-au dat prima data acces la acest serviciu, cat si cu datele MyAccount T.

#25703
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,384
  • Înscris: 01.12.2001
Mersi de raspuns.
Eu am avut 2 ani voyo gratis de la rt si a fost ok pe smart tv.
De cand au trecut la T, nu mai am user si pass pt voyo. Logarea se face prin credentiale T. Pe tableta si pc merge, insa pe smart tv nu am buton pt logare cu credentiale T.
Am facut abonament la T dar in 3 zile le-am cerut dezactivarea pt ca nu ma pot loga pe tv.
Astfel platesc acum voyo direct la sursa (mai scump).

Deci: pe smart tv se poate loga cineva pe voyo cu contul T.? (nu pe tableta sau pc).

#25704
terner

terner

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 02.06.2009
Salutare! Cum pot achizitiona pachetul HBO (cel la 9,99 lei) pentru ca vad ca pe telekom.ro in my account nu ma lasa decat Maxpack-ul sa-l iau. Multam fain!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate