Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 

Legea privind oblig. site-ului pentru Primarii

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
cornelia

cornelia

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 08.05.2006
Buna la totii!!!!

Deschid acest topic in speranta unui ajutor ...poate, poate ma baga in seama si pe mine cineva care are mai multe detalli privind obligativitatea efectuarii de catre Primarii a unor site-uri reprezentative.

De catva timp tot caut legea prin care primariile sunt obligate sa aiba propriul site.

Poate cineva sa ma ajute si pe mine....

Va pup pe toti si astept,

:worthy:    :rolleyes:    :)

Topic mutat. Krumel

Edited by Krumel, 12 July 2006 - 16:52.


#2
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
Nu cred ca exista asa ceva la noi.

#3
Hellraiser_Radeon

Hellraiser_Radeon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 14.04.2005
ba din contra, exista de mult, din 2003 daca nu ma insel. Problema e alta, in general nu prea se fac site-urile astea in realitate dar se incaseaza bani pentru ele. Daca vrei mai multe detalii viziteaza prefectura din judetul tau, bag mana in foc ca iti vor spune ca toate satele si comunele au site-uri si gazduire(doar pe hartie). Stiu destule despre problema asta pentru ca m-a interesat si pe mine la un moment dat. Destule lucruri care nu se spun pe un forum :)

#4
ddumyy

ddumyy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 24.08.2005
AM cautat si eu legea asta, asa k as fi si eu interesat in caz ca o gaseste cineva. Insa in general s-au luat bani fara sa se organizeze licitatii, sau se organizau si erau castigate tot de firmele lor, si faceau niste site-uri de toata jena. Asta e sistemul din romania... :puke:

#5
Krumel

Krumel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,371
  • Înscris: 19.05.2004
Nu am idee de existenta ei dar...

Quote

Anuntul se face prin comunicat pe pagina de internet a autoritatii, institutiei publice sau a unitatii bugetare cu cel putin 3 zile lucratoare inaintea sedintei, sub sanctiunea nulitatii raportului si a sanctiunii disciplinare aplicate.

Din Legea nr. 571/2004 privind tprotectia personalului din autoritatile publice, institutiile publice si din alte unitati care semnaleaza incalcari ale legii.

Logic ar fi sa aibe...dar de obligat..ma indoiesc. Nu toti primarii din comunele din tara isi bat capul cu internetul. Plus ca nu prea ar avea ce informatii sa puna.

Totusi..ar fi frumos sa aibe si ei o pagina Web.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate