Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen
 Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950
 Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...
 

Probleme cu subtitrarea pe Philips DVP 3010/02}

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
laurxp

laurxp

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 30.04.2006
Salve. Am citit tone de threaduri despre acest Philips DVP 3010/02. Eu am versiunea 02.05.08.19.
L-am cumpărat si eu de la Duty Free din Grecia când am fost in vacanta de Pasti. Am dat pe el 60 de euro.
A mers excelent cam cinci zile, vedea filmele excelent, subtitrarea perfect, totul OK. De vreo doua zile... surpriza... nu mai afisează subtitrarea la nici un film!
L-am luat pe toate partiele... poate am facut eu ceva gresit, l-am re-configurat... l-am resetat... am scos din priza, am luat-o de la capat. Am schimbat CD-ul, pe urma dvd-urle, am incercat zeci de filme DivX! NIMIC! Nu mai vede nici o subtitrare la nici un film!!!!  :cursing:

Am început sa caut pe net problema asta! N-am găsit mare lucru! Apoi m-am gândit la un upgrade de firmware! Prima oara l-am pus pe cel mai recent de la Philips! Am crezut ca daca reinstalez totul va merge! Dar NU A FOST ASA! Cu ultimul update de la Philips NU S-A SCHIMBAT ABSOLUT NIMIC!
Am trecut la firmware ne-oficial făcut de mondi si de altii! Absolut nici o schimbare!
Totate merg bine si frumos, SUBTITRAREA NU!  :cursing:

Mi-a mai rămas o singura încercare... sa va intreb pe voi, pt ca e lesne de inteles ca nu am garantie la el si chiar daca as avea cheltuielile cu posta in Grecia m-ar costa cat nu face… mai ales ca pare a fi totusi o chestie subtire de software… dar care mie imi scapă!

Deci… are cineva idee? De ce nu mai vad subtitrările pe Philips DVP 3010/02 ?
fac cinste pentru cine ma salveaza :D ... :cheers:

Multumiri anticipat

Edited by laurxp, 30 April 2006 - 04:59.


#2
moonhack

moonhack

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 22.08.2005
Ai incercat subtitle de pe telecomanda??

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate