Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Pareri si sugestii...

- - - - -
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
ghost10dgt

ghost10dgt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 20.04.2005
Ce parere aveti de melodia aceasta!

Asculatia aici http://www.hiphopkul...ack.php?id=1188

Sugestii! Note. Pareri.

#2
Gyno

Gyno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 440
  • Înscris: 03.07.2005
Piesa "rece" . Nu e o piesa pe care sa o poti asculta de mai multe ori in o zi,parerea mea.

Sfat: Canta pe negative mai rapide si mai "calde" .

Edited by Gyno, 17 April 2006 - 13:23.


#3
ghost10dgt

ghost10dgt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 20.04.2005

 Gyno, on Apr 17 2006, 12:22, said:

Piesa "rece" . Nu e o piesa pe care sa o poti asculta de mai multe ori in o zi,parerea mea.

Sfat: Canta pe negative mai rapide si mai "calde" .

Merci omule!

Pace

#4
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
sincer sa fiu, sunt placut surprins :). ai voce, ritmul e cat de cat placut si text-ul e unul curat :). se "aude" insa aroma aceea de mp3 facut acasa, nefinisat. mai lucreaza un pic la efecte, inlatura zgomotul de pe fundal, adauga un pic mai mult bass si va fi ok...

#5
ghost10dgt

ghost10dgt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 20.04.2005

 aolex, on Apr 17 2006, 12:25, said:

sincer sa fiu, sunt placut surprins :). ai voce, ritmul e cat de cat placut si text-ul e unul curat :). se "aude" insa aroma aceea de mp3 facut acasa, nefinisat. mai lucreaza un pic la efecte, inlatura zgomotul de pe fundal, adauga un pic mai mult bass si va fi ok...

Piesa este trasa intr-un studio "artizanal" :D , microfon bun, borcan, mixer, placa de sunet, dar inginerul nu prea stralucea

#6
basil2912

basil2912

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 16.03.2006
N-am avut ce face si am ascultat si eu. Nu sunt expert, dar suna bine. Mesaj este, poate un pic cam saraca in instrumente, poate pe langa vioara mai trebuia ceva (sau ceva in loc, nu stiu - asta pe alocuri te deranjeaza, nu des). Pe ansamblu, numai de bine.

Succes B)

#7
ghost10dgt

ghost10dgt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 20.04.2005
Imi place cand lumea nu injura si isi spune parerea obiectiv (pe fata)!

Apreciez si citesc cu multa bucurie sugestiile voastre!

#8
kimi

kimi

    Pândar

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,575
  • Înscris: 04.05.2005
merge...cum au zis si altii, negativul cam sarac.

ps: ce mai fac kombat, buch...? sau gresesc??? :peacefingers:

#9
ghost10dgt

ghost10dgt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 20.04.2005

 kimi, on Apr 17 2006, 14:59, said:

merge...cum au zis si altii, negativul cam sarac.

ps: ce mai fac kombat, buch...? sau gresesc??? :peacefingers:

Ii cunosc dar nu sunt prieten cu ei! Cred ca bine :D  :bigwhitegrin:  :band:

Ii stiti pe cei de la Euphoric (ex. O.S.P. 3+1)? (au scos o piesa pe albumul lui Cheloo)

Am o piesa facuta cu ei acum 5 ani(mai bine zis cu Gonza)! Daca vreti sa o ascultati sa imi spuneti!

#10
ghost10dgt

ghost10dgt

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 20.04.2005
Am postat si piesa Proces Ireversibil

http://www.hiphopkul...ack.php?id=1224

#11
Sandra_O

Sandra_O

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.04.2006
Poate nu ar trebui sa ma bag k nu prea ma pricep foarte mult dar.....in mare din punctul de vedere al unei fete ( stiti k fetele sunt putin mai sensibile si mai critice) e destul de buna melodia...este loc de mult mai bine.... :coolspeak:
Ce m-a uimit la toata melodia sunt versurile tale directe si cu un substrat adanc...esti pe drumul cel bun....sper sa ajungi destul de departe pt k mie una mi se pare ca te pricepi...
:D  :P  :coolspeak:

P.S. asa vrea sa te intrb cum si unde sa postez o melodie ...pt a fii apreciata ..criticata...ma rog mai multe....sau cel putin sa imi dai u niste sugetii si niste sfaturi pt mel aia.Am nevoie de un critic rece si cat se poate de impartial...ma poti ajuta te rog frumos? ^_^  :worthy:  :worthy: pls pls pls

#12
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
bag-o si aici ... ca le disecam impreuna ...

promit sa fiu impartial  :notangel:

#13
Sandra_O

Sandra_O

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 25.04.2006
saru' mana mult de tot....nu ma asteptam sa ma ajuti :P......melodia este de fapt a unui prieten si vreau sa-l ajut cu asta. :console:
a cantat pe la baluri si prin cluburile de rap din craiova si cam atat...el mi-a dat melodia asta  sa o ascult si sa il ajut cu cateva sfaturi dar nush ce sa-i zic sincer  :confuzzled:
am nevoia de pararea unui  cunoscator..cineva care kiar se pricepe in tot ce contine o piesa hip-hop...el cu piesa asta vrea sa trmita un demo la un concurs dar eu zic k mai trebe mult lucrat la ea...... :notangel:
akum astept comnetariile voastre...sfaturii cva ...pls help me actually help my friend..... ^_^  :peacefingers:

mah nu ma lasa sa o pun...nush de ce ....cred ca nu stiu sa o postez aici....sunt blonda ce sa imi faci? :lol: ...asta e...nush de ce nu pot sa o pun.....cum o sa iti dau mel sa o asculti? cum sa fac sa tinem legatura?............doar dak vrei...... :confuzzled:  :confuzzled:  :confuzzled:

#14
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
eu sunt deschis la orice ... nu trebuie sa fii mare critic de arta sa vezi daca iti place sau nu o melodie ;)

ma gasesti la id-ul din profil (pe Y!mess) ;)

parerea va fi tot a unui afon, deci ... don`t worry :D

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate