Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Premier Energy se listeaza la bursa

Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315
 Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...
 Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat
 Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...
 

Google Pixel 8A

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,410
  • Înscris: 24.09.2017
eu am zis ca nu o sa mai vorbesc de APPLE pe forum si o sa ma tin de promisiune. cand am vazut raspunsurile celor care au iphoane la faza ca UE ii obliga pe APPLE sa permita instalarea aplicatiilor si din alte magazine, fiind doar o optiune ei nu trebuie sa faca asta daca nu vor, am ramas prost.


dupa care a mai fost si postul asta, am zis ca nu are rost si le doresc sa le foloseasca sanatosi.

View PostAdm, on 21 martie 2024 - 03:37, said:

Vine acel moment in viata cand in jurul tau 90% din oameni au iPhone si niste ciudati mai au Android, de obicei din motive de obisnuita/fanatism.
In rest, tocmai am trecut pe iPhone 15 si am descoperit co "oroare" ca am nevoie sa schimb 100 de cabluri lightning cu USB-C.
Lupta e la baioneta la "mid-range". Who cares?

cat despre PIXEL 8A, o sa vina cu 7 ani da updateuri, deci e bine. https://www.gsmarena...-news-62635.php

ahh, si google a zis ca o sa se gaseasca piese de schimb pentru 7 ani. deci, daca vrei sa schimbi bateria in anul 5, sa zicem, poti sa o faci. https://www.androida...-years-3372278/

Edited by bobitad, 27 April 2024 - 16:26.


#20
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 04.05.2007
A gasit cineva informatii, leak ceva cum ca s-ar lansa Google Store Romania, odata cu lansarea 8a? Posted image in afara de ce zice Gemini....

#21
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,030
  • Înscris: 21.02.2022

View PostDjSmurfy, on 27 aprilie 2024 - 19:30, said:

A gasit cineva informatii, leak ceva cum ca s-ar lansa Google Store Romania, odata cu lansarea 8a? Posted Image in afara de ce zice Gemini....
Asta ar fi stirea importanta; si poate suport pentru limba romana, dar nu cred pana nu vad.
LE
Off topic; sunt niste maniaci pe aici care te corecteaza daca nu scrii ca la academia romana; suportul pentru limba romana ar fi important mai ales pentru persoane care nu stiu sa scrie si sa citeasca deloc si vor sa foloseasca un Nest audio sau altceva! Sau poate sunt nevazatoare etc

Edited by echoshoworacle, 29 April 2024 - 19:48.


#22
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 04.05.2007
Asteptam Google I/O, probabil ca in zilele ce urmeaza pana la eveniment o sa aflam ceva...

#23
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,030
  • Înscris: 21.02.2022
Mi-aș lua un 7a ~330€, sau să mai aștept, poate prin un preț mai bun la lansarea lui 8a...?! Nu mă arde, am telefon, chiar nou.

#24
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 04.05.2007

Vizualizare mesajechoshoworacle, pe 30 aprilie 2024 - 14:10, a scris:

Mi-aș lua un 7a ~330€, sau să mai aștept, poate prin un preț mai bun la lansarea lui 8a...?! Nu mă arde, am telefon, chiar nou.

asteapta...

#25
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,030
  • Înscris: 21.02.2022

 DjSmurfy, on 30 aprilie 2024 - 14:12, said:



asteapta...
Așa o să fac

#26
xtremealex15

xtremealex15

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 18.05.2010
https://www.androidp...me-as-pixel-7a/

Cam 2500-3000 de "leuți" pentru varianta 128GB luând în calcul că 499 de dolari sunt fără taxe în America + alte taxe în Europa.

#27
xtremealex15

xtremealex15

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 18.05.2010
https://www.androidh...price-tags.html

#28
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 04.05.2007
Incet incet, au lansat Google Store Polonia https://store.google...onRedirect=true si a aparut standuri cu telefoane Google in mediaexpert, probabil un magazin gen altex la noi...

#29
DjSmurfy

DjSmurfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,172
  • Înscris: 04.05.2007
Mda vise deocamdată : we’re excited to announce that the A-series is being brought to two new markets, Poland and Czech Republic.

#30
echoshoworacle

echoshoworacle

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,030
  • Înscris: 21.02.2022

 DjSmurfy, on 07 mai 2024 - 19:43, said:

Mda vise deocamdată : we’re excited to announce that the A-series is being brought to two new markets, Poland and Czech Republic.
Nu mai cumpăr nimic de la Google fără magazin oficial în Ro și fără suport pentru limba română.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate