Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai
 Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?
 Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...

Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...
 samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...

Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!
 

De ce posturile radio au ajuns atat de execrabile ?

* * - - - 8 votes
  • Please log in to reply
147 replies to this topic

#145
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 89,126
  • Înscris: 14.10.2008
Masina Golf 5 diesel, anul 2008. Modulator FM, pe unde stiu drumul e OK, pun de pe Youtube ce vrea muschiul meu cand plec/fac popas, si ce vrea muschiu algoritmului in rest.

Dar cand a trebuit ieri sa ma intorc de la Tg Jiu la volan, pana la 39 km nord de Dragasani a trebuit sa indur muzica praf de la FM-ul romanesc, pentru ca evident nu stiam drumul si cand ocup telefonul cu Waze, adios muzica (nu am Youtube premium si ca sa inteleg ce spune, opresc si radioul).

Mai faina muzica dadeau Radio Targu Jiu sau Infinit Targu Jiu decat radiourile nationale. Si Galaxy FM dadea chestii misto dar sunetul e groaznic.

Cand a inceput sa se auda Pro FM Slatina era clar ca ma apropii si trebuia sa incep sa cunosc drumul ca sa pot opri Waze. Politie oricum nici urma. Posted Image

#146
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 02.08.2021
De ce nu folosești Spotify?

#147
Neaceasca85

Neaceasca85

    You do the math

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 89,126
  • Înscris: 14.10.2008
Ca nu-mi place. Vreau sa vad cum merge reteaua Digi.Mobil, rare sunt locurile in care mai face buffering, dar aici e problema cand nu stiu drumul si trebuie Waze.

Cu Youtube am inlocuit televiziunea muzicala in 2017, cu Youtube am inlocuit radioul FM in 2021. Am avut si Premium temporar fara costuri. Chiar daca functiona si cu ecranul inchis, eu tot cu el aprins il tineam. Posted Image

In fine, rar fac eu drumuri pe cai necunoscute. Si Tg Jiu e ceva pur intamplator.

#148
Valy_User

Valy_User

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 02.08.2021
Prin Târgu Trotuș, jud Bacău îmi mănâncă ficații. Si nu undeva prin câmp sau in vârful dealului, ci in zone locuite.
Si pe dealul Măgura pe DN11.

Edited by Valy_User, 20 September 2023 - 20:30.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate