Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

TheaSea Luxury Suites - Kallikrateia Halkidiki

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Adyblueboy2022

Adyblueboy2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 24.08.2022
Buna ziua!
A fost cineva cazat aici ( https://www.booking....lkidiki.sv.html ) ,sa mi poata impartasi din experienta avuta? Gen distante plaje,parcari etc?
  Este ptr.prima data cand merg in Grecia ,si avand in vedere ca plec cu copii mici dupa mine am emotii. ( voi merge cu masina personala).Multumesc!

#2
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 05.06.2006
Ai citit descrierea? te-ai uitat pe harta?

Situat în Nea Kalikratia din regiunea Macedonia, în apropiere de plaja Nea Iraklia, TheaSea Luxury Suites - Kallikrateia Halkidiki oferă cazare cu WiFi gratuit și parcare privată gratuită.
Fiecare unitate de cazare are aer condiționat, TV cu ecran plat, frigider și baie privată cu duș. Unele unități includ zonă de relaxare și/sau balcon.

Acest hotel de apartamente are o grădină și o terasă.
Muzeul Antropologic și Peștera din Petralona se află la 12 km de TheaSea Luxury Suites - Kallikrateia Halkidiki. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Salonic, situat la 22 km de proprietate, iar serviciul de transfer de la/la aeroport este disponibil la un cost suplimentar.
Cuplurile apreciază în mod deosebit această locaţie. I-au dat scorul 8,8 pentru un sejur pentru 2 persoane.
Distanța din descrierea proprietății este calculată folosind © OpenStreetMap
Cele mai apreciate facilități
parcare gratuită
WiFi gratuit inclus
transfer de la și/sau la aeroport
camere pentru nefumători


#3
Adyblueboy2022

Adyblueboy2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 24.08.2022
Multumesc pentru raspuns! Am citit descrierea,ma gandeam ca poate a stat cineva de pe forum acolo,in sensul ca nu o sa stau doar la cazare. Plaje in apropiere cu masina,parcarile pe plajele de pe cele 3 brate, recomandari cu mancarea  etc. Nu conduc atata drum sa stau lipit de cazare.

#4
elbjorn

elbjorn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,073
  • Înscris: 02.09.2016

 liviu_np, on 02 iunie 2023 - 13:06, said:

Ai citit descrierea? te-ai uitat pe harta?

Cuplurile apreciază în mod deosebit această locaţie. I-au dat scorul 8,8 pentru un sejur pentru 2 persoane.
EU as sublinia mai degraba asta!

#5
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,176
  • Înscris: 05.06.2006
Am fost cu ceva ani in urma aici
Locul este ceva mai departe de oras, este foarte linistit. Intr-adevar, in oras mergeam cu masina, nu am avut probleme cu parcarile, iar masa o luam la restaurantul Pirates. Meniul este variat. In oras sunt supermarketuri, unul este foarte aproape de cazare pe care ai ales-o.
Plaje sunt destule in jur, nu cred ca merita sa te duci pe brate

#6
dragosdmx

dragosdmx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 13.10.2008
Salut,

Avand in vedere ca mergi cu copii si spui ca vrei sa mergi si pe "brate", eu iti recomand sa cauti ceva pe Sithonia - bratul mijlociu, mai exact Vourvourou.
In zona aia sunt concentrate plaje destul de bune, in special pentru copii, cu intrare lina in apa si ape calde si taverne cu locuri de joaca pentru cei mici.

Vacanta frumoasa!

#7
Adyblueboy2022

Adyblueboy2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 24.08.2022
Cazarea este deja platita, si la urma urmei trebuie sa fie o prima data,apoi inveti Posted Image . La anul oricum revin la Italia marea noastra dragoste in materie de vacante.Multumesc pentru raspunsuri

#8
agp626

agp626

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 614
  • Înscris: 15.06.2007
Acum cațiva ami am stat o saptamâna la H. Atlantis, chiar in Nea Kalilratea.
În schimb Theasea vad pe harta ca e cam la 3 km de oraș, aproape de plaja Sahara o plajă mare, preferată de tinerii din Salonic (foto).
Recomand o vizita la pestera Petralona.
O zi buna.

Attached Files



Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate