Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

CBC propune dividend record

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
londonwalk

londonwalk

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 03.10.2016

View Postionfacatoru, on 26 mai 2023 - 12:47, said:

in 2021 propunerea (retin AGEA din ianuarie) propunea si aproba vanzarea la un pret minim stabilit de ~300 eur /mp,

in momentul respectiv retin ca am venit tot aici,
comentariile erau similare

daca este momentul oportun ratat , nu mai ai ce face si te plangi ca va scadea pretul cand se executa dividendul


avem in continuare posibilitatea cautarii companiei perfecte in bursa romana.
Poate apple.SA
eu nu investesc pe principiul "poate am noroc". in primul rand, vreau sa nu pierd, iar CBC pentru mine era si este foarte susceptibila de asa ceva. faptul ca AGA aproba vanzarea unui teren, pentru mine nu este o stire care sa ma faca sa investesc decat daca stiu foarte de aproape problematica. sa vrei nu inseamna neaparat sa poti. si chiar daca se vindea, nu era garantat ca banii se vor distribui ca dividende (vezi banii stransi de Goia in MAMA si LCSI). nu in ultimul rand, la ce lichiditate are, cat puteam sa bag acolo? 10k lei? 20k? nu investesc sume din astea ca sa imi umplu ecranul cu simboluri, prefer alt gen de companii

#20
ionfacatoru

ionfacatoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 581
  • Înscris: 05.05.2018

View Postlondonwalk, on 30 mai 2023 - 13:51, said:

eu nu investesc pe principiul "poate am noroc".
...
10k lei? 20k? nu investesc sume din astea ca sa imi umplu ecranul cu simboluri, prefer alt gen de companii


Attached File  brave_SCQxl6SMgN.png   2.93K   22 downloads

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate