Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Complicat?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
danigoleman

danigoleman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,551
  • Înscris: 13.09.2022

View PostCr1spy, on 28 ianuarie 2023 - 01:26, said:

Asa pot sa zic si eu sa nu o mai dai dupa cires, fiindca tipul asta nu a urmarit altceva decat sex.
Ca doar la barbati este si in soft si in hard, nu-i asa?



Eu vorbesc de mere, tu raspunzi de pere...

View Postjumperishere, on 28 ianuarie 2023 - 01:59, said:

pai unde-i egalitatea de care se tot vorbeste intre femei si barbati ? ii buna egalitatea numai cand va convine ...

De obicei se raspunde la asta cu "argumentul suprem": ca ele nasc copii, ceea ce barbatul nu poate face. Si de aceea femeia e cea mai importanta pe lume etc etc.
Altfel, egalitate completa nu este si nu va putea fi niciodata.

Edited by danigoleman, 28 January 2023 - 15:18.


#74
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Nu ti-am raspuns. Era o mica ironie, am crezut ca te prinzi...
Goleman era un tip istet.

Edited by Cr1spy, 28 January 2023 - 20:48.


#75
eddiy

eddiy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 251
  • Înscris: 20.05.2009

View Postjumperishere, on 28 ianuarie 2023 - 01:59, said:


...cel mai probabil ? ce expresie e si asta ? tu stii ce-i ala narcisism si cum se comporta persoana cu narcisism ? inainte sa vii cu astfel de presupozitii, fii sigur(a) ca stii ce vorbesti ... tu si fantasylady. bine ca nu presupuneti ca are si schizofrenie
  O expresie uzuala prin care iti exprimi o presupunere pe care inclini mai mult sa o crezi decat sa nu.
2: da, si nu intru in detalii cu de-alde știe tot ca tine.( daca doresti o conversație constructiva in acest sens o putem avea oricând, desi nu vad sa fie cazul)
Din restul postului tau înțeleg cum ca genul de egalitate pe care il propui este ca daca tu muncești cu roaba, partenera ta sa se duca la pavele, ca deh, sa tragem cu toți la fel.. In realitate femeile si barbatii nu sunt egali, nu au fost si nu vor fi niciodată, decat in drepturile garantate de constitutie. Fiecare sex are plusurile si minusurile lui. Aici iar e mult de dezbătut, dar nu e locul (topicul).
Imi mentin părerea ca inițiatoarea a luat cea mai buna decizie,cel puțin in urma argumentelor prezentate. O zi buna.



View PostChayah, on 27 ianuarie 2023 - 23:17, said:



E exact, dar exact pe dos.
Vreau si eu un număr de telefon al uneia de genul asta (Lol). Sincer sa fiu nu am prea intalnit.

Edited by eddiy, 31 January 2023 - 15:03.


#76
badboy69on

badboy69on

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,077
  • Înscris: 05.01.2008

View PostBibi_13, on 27 ianuarie 2023 - 22:25, said:

Asa a vrut Dumnezeu și cu ajutorul lui toate se vor rezolva,chiar daca vor fi și incercari,ca cea de acum.Oricum ce este al tău e pus deoparte.

Inca mai sunt oameni care cred in Mos Craciun?

#77
Bibi_13

Bibi_13

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 22.01.2023

View Postbadboy69on, on 03 februarie 2023 - 10:21, said:



Inca mai sunt oameni care cred in Mos Craciun?

Da,sunt!

#78
badkarma

badkarma

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 02.02.2023
Intrebarea mea este de ce te-ai incurcat din start cu o persoana care nu se ridica la nivelul asteptarilor tale?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate