Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...
 Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...

RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...
 Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...

Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...
 lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...

Cartelul din Carpati - mafia PNL ...
 

Huawei P60/PRO

- - - - -
  • Please log in to reply
459 replies to this topic

#451
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.12.2007
Urmaresc discutiile pentru cele 2 modele, oricit de bun ar fi M6P nu dau pe el banii aia 6000 lei, daca mai apare vreo reducere de minim 1000 lei poate il iau. La fel si in cazul 1+ 12, e flagship dar camera nu e top, daca apare vreo reducere de pret il iau dar 5000 lei nu dau pe el.

#452
Catalinit

Catalinit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 931
  • Înscris: 24.07.2017

Vizualizare mesajxew, pe 03 aprilie 2024 - 17:54, a scris:

Urmaresc discutiile pentru cele 2 modele, oricit de bun ar fi M6P nu dau pe el banii aia 6000 lei, daca mai apare vreo reducere de minim 1000 lei poate il iau. La fel si in cazul 1+ 12, e flagship dar camera nu e top, daca apare vreo reducere de pret il iau dar 5000 lei nu dau pe el.
Am luat eu magic 6 pro, am și p60 pro, le folosesc pe ambele... Magic 6 pro sta mai bine la sunet, display, baterie fata de p60 pro.. Mai are și avantajul ca vine cu Google, în ce priveste camerele, p60 pro sta mai bine la zoom, poze pe timp de noapte, macro, și stabilizare mai buna pe filmare, magic 6 pro sta puțin mai bine la pozele pe timp de zi... Aici ma refer în special la culori

#453
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,078
  • Înscris: 14.08.2007

Vizualizare mesajCatalinit, pe 02 aprilie 2024 - 11:24, a scris:

Vad ca au început sa dea drumul la emui 14 pe p60 pro, l'a primit careva pana acum?
Eu am primit update chiar azi, dar nu EMUI 14.

#454
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,074
  • Înscris: 20.06.2009
Pentru cine ar fi interesat, P60 Pro la 3499 lei în magazinul oficial Huawei România, la pachet cu FreeBuds 5. Plus 450 lei reducere suplimentară „de primăvara”, deci preț final la 3049!

Edited by crislacor, 06 April 2024 - 16:25.


#455
Catalin08081982

Catalin08081982

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 21.03.2022
Salut. Merita 3050 lei telefonul cu tot cu casti?Cum e la baterie si incalzire? Multumesc

#456
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,078
  • Înscris: 14.08.2007
Raportat la ce optiuni ai pe piata, sigur ca merita. Bateria ma tine vreo zi jumate pe mine, dar nu sunt genul care sa-l butonez intensiv. Bateria se incalzeste daca intri in GBox si rulezi un joc de exemplu in GBox ... in mod normal nu prea ai treaba cu ea.

#457
FREAKTUNING

FREAKTUNING

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 22.03.2005
salutare

Ai un P60 pro si vrei sa il convertesti de la EMUI la Harmony OS?

"I have a way to convert P60 pro and mate50 pro and mate X3 to harmony os without remove back cover"

Il gasiti pe GMS_INSTALL pe fb ;) cei mai vechi de pe aici il stiu

bafta

#458
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,668
  • Înscris: 28.11.2001
Sau pe Telegram.

#459
makoka

makoka

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 30.08.2011
Si apoi se poate trece înapoi la EMUI când într-un nou Harmony huawei oprește suportul pentru aplicații android?

#460
Katta92

Katta92

    Sibiu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,774
  • Înscris: 08.09.2008
Eu am aproape o luna de Emui14 beta pe al meu P60 si momentan nu am avut probleme cu el, inclusiv gms prin microg merge impecabil.
As zice ca singura problema e cand fac multe poze, proceseaza mult si se incinge, a chiar afisat mesaj de overheating cand am facut un photo shooting cu el.

Dar pozele in special portretele, cutout-ul la par si separarea de blur le face mult mai bine cu Emui14.

Sunt super super satisfacut de camera lui, de paste mie si prietenei mele ni s-a facut o mica sedinta foto cu P60-ul, deci pozele au iesit de vis cu editare minima, sunt la nivelul vechiului meu Canon 80D + 85mm f1.8 si desi suna stupid, chiar nu exagerez. Am vandut buturuga aia de aparat si acest telefon reuseste sa imi satisfaca nevoile foto.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate