Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Suport auto Z Fold4

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
PIO77

PIO77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 05.04.2007
Salutare si Sarbatori Fericite!
Poate recomanda cineva un suport auto / robotel pentru Fold Z4? Ceva f. bun, cu incarcare wireless si nu cu ventuza de parbriz (nu mai ai voie sa lipesti nimic pe parbriz).
Multumesc!

#2
sgn30

sgn30

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 787
  • Înscris: 20.08.2016

View PostPIO77, on 23 decembrie 2022 - 03:42, said:

nu cu ventuza de parbriz (nu mai ai voie sa lipesti nimic pe parbriz).

Ai citit prost legea... Zice ca nu are voie sa iti obstructioneze vizibilitatea... poti in continuare folosi suport cu ventuza daca il lipesti in partea de jos a parbrizului pe mijloc.

Iti recomand Samsung EP-H5300CBEGEU.

E cu prindere in grila si incarcare wireless...

Vexio (cel mai iefitin) - recomandarea mea e sa platesti ramburs... sunt magazin OK, dar au prostul obicei sa nu aiba pe stoc produsele:
https://www.vexio.ro...LxoC888QAvD_BwE
Emag:
https://www.emag.ro/...YxoCjCgQAvD_BwE

Edited by sgn30, 23 December 2022 - 07:47.


#3
PIO77

PIO77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 156
  • Înscris: 05.04.2007
Iti recomand Samsung EP-H5300CBEGEU.
E cu prindere in grila si incarcare wireless...
Vexio (cel mai iefitin) - recomandarea mea e sa platesti ramburs... sunt magazin OK, dar au prostul obicei sa nu aiba pe stoc produsele:
https://www.vexio.ro...LxoC888QAvD_BwE

Multumesc, la asta ma uitasem si eu, insa nu stiu cum ar veni cele doua picioruse de sprijin. Am o masina mai ciudatica, cu personalitate, nu merge chiar orice suport :). Dar imi place, multumesc ptr. sfat! Am sa "gugalesc" putin, poate mai gasesc poze cu el.
De incarcat, incarca wireless? In review-uri am citit ca unii nu erau incantati de cum incarca.
Telefonul poate fi pus si in in modul portrait sau doar land scape?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate