Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?
 

Recomandare achizitie smartwatch!

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 12.02.2014
Eu le-am avut pe ambele, ambele erau setate pe "Auto" la luminozitate. Mi Watch clar are display mai luminos, cel putin asa am eu impresia.
In rest, desigur ca Watch-ul este net superior, in primul rand are NFC Posted Image , plus ca este un smartw veritabil, fac parte din categorii diferite.

#20
ionut_lazar2001

ionut_lazar2001

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 766
  • Înscris: 07.10.2009

 petricaiancu, on 23 noiembrie 2022 - 22:48, said:

....


Daca autonomia te intereseaza nu iti recomand SW4... Am vazut recent in jurul sumei de 100 euro pe amazon.de SW4 de 44mm ....deci s ar incadra in bugetul tau.. Vezi ca cel de 40 mm sta mai rau la atutonomie.

Daca vrei o bratara care ''arata'' ca un ceas, are materiale mai premium si tine 1 saptamana incarcat iti recomand Huawei sau Xiaomi.

Edited by ionut_lazar2001, 28 November 2022 - 15:00.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate